Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoaNNa

Dlaczego tylu mężczyzn w Polsce?

Polecane posty

Gość JoaNNa

Dlaczego jakieś 85% mężczyzn w Polsce jest brzydka, bez pieniędzy, własnego lokum i ogólnie mało zaradna życiowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

No dziwne zeby przy medianie zarobkow w Polsce 2500zl mieli wlasny dom i samochod z salonu.Gdzie twoja logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁadnaL
10 minut temu, Gość JoaNNa napisał:

Dlaczego jakieś 85% mężczyzn w Polsce jest brzydka, bez pieniędzy, własnego lokum i ogólnie mało zaradna życiowo?

Dlaczego jakieś 95% mężczyzn w Polsce jest zaniedbana? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość ŁadnaL napisał:

Dlaczego jakieś 95% mężczyzn w Polsce jest zaniedbana? :((((

Nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
1 minutę temu, Gość ŁadnaL napisał:

Dlaczego jakieś 95% mężczyzn w Polsce jest zaniedbana? :((((

Co znaczy Zaniedbana dla Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korektor
13 minut temu, Gość JoaNNa napisał:

Dlaczego jakieś 85% mężczyzn w Polsce jest brzydka, bez pieniędzy, własnego lokum i ogólnie mało zaradna życiowo?

Dlaczego 85% kobiet w Polsce jest brzydka, bez pieniędzy, własnego lokum i ogólnie mało zaradna życiowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hah
12 minut temu, Gość JoaNNa napisał:

Dlaczego jakieś 85% mężczyzn w Polsce jest brzydka, bez pieniędzy, własnego lokum i ogólnie mało zaradna życiowo?

Bo nie ma bogatych starych, bo jakby mieli to wszyscy byliby piękni, jeździli nowymi mercedesami i mieli hajs a jak wiadomo za hajs ma się wszystko. Naprawdę tak trudno ci się domyślić dlaczego? Czy ty aby umiesz myśleć logicznie?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
1 minutę temu, Gość Hah napisał:

Bo nie ma bogatych starych, bo jakby mieli to wszyscy byliby piękni, jeździli nowymi mercedesami i mieli hajs a jak wiadomo za hajs ma się wszystko. Naprawdę tak trudno ci się domyślić dlaczego? Czy ty aby umiesz myśleć logicznie?😁

Po przeczytaniu postu nasuwa sie jedno pytanie:Dlaczego 95% kobiet jest tepych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
3 minuty temu, Gość Hah napisał:

Bo nie ma bogatych starych, bo jakby mieli to wszyscy byliby piękni, jeździli nowymi mercedesami i mieli hajs a jak wiadomo za hajs ma się wszystko. Naprawdę tak trudno ci się domyślić dlaczego? Czy ty aby umiesz myśleć logicznie?😁

To nawet nie chodzi o starych tylko o zarobki,gdyby mediana zarobkow wynosila przynajmniej 5000zl to byloby inaczej.Kazdego byloby stac juz w wieku 20 lat np. na dwa kredyty-mieszkanie i samochod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia się kłania
Przed chwilą, Gość Hahaha81 napisał:

To nawet nie chodzi o starych tylko o zarobki,gdyby mediana zarobkow wynosila przynajmniej 5000zl to byloby inaczej.Kazdego byloby stac juz w wieku 20 lat np. na dwa kredyty-mieszkanie i samochod...

Tyle że gdyby podniesiono płace, to i ceny by wzrosły. To tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość Hahaha81

Napisano 8 minut temu

No dziwne zeby przy medianie zarobkow w Polsce 2500zl mieli wlasny dom i samochod z salonu.Gdzie twoja logika? 

xxx

A kto im każe pracować za takie pieniądze? Mogą zmienić pracę, dokształcić się, porobić kursy i poszukać lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
2 minuty temu, Gość ekonomia się kłania napisał:

Tyle że gdyby podniesiono płace, to i ceny by wzrosły. To tak nie działa.

Jak nie dziala jak na ZACHODZIE wszystko elegancko dziala...Nie zrozumiales pojecia KOLEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Gość Hahaha81

Napisano 8 minut temu

No dziwne zeby przy medianie zarobkow w Polsce 2500zl mieli wlasny dom i samochod z salonu.Gdzie twoja logika? 

xxx

A kto im każe pracować za takie pieniądze? Mogą zmienić pracę, dokształcić się, porobić kursy i poszukać lepszej pracy.

Oj tak tak-a kto bedzie robil za minimalna...To nie takie proste jak sie wydaje.Tu ludzie maja robic na tasmie a nie byc nie wiadomo kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia się kłania
2 minuty temu, Gość Hahaha81 napisał:

Jak nie dziala jak na ZACHODZIE wszystko elegancko dziala...Nie zrozumiales pojecia KOLEGO.

No oczywiście, na zachodzie nie ma biednych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
6 minut temu, Gość ekonomia się kłania napisał:

Tyle że gdyby podniesiono płace, to i ceny by wzrosły. To tak nie działa.

W kazdy kraju na zachod od nas to elegancko dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
Przed chwilą, Gość ekonomia się kłania napisał:

No oczywiście, na zachodzie nie ma biednych ludzi.

Byles,mieszkales i pracowales gdziekolwiek bo widze ze NIE albo siejesz propagande???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kursy srursy

Nie każdy ma zdolności na bycie programistą. Z kolei dobrze płatna praca fizyczna jest zwykle bardzo ciężka i niezdrowa. Do tego wiąże się często z pracą za granicą lub delegacjami.

Ja tam wolę mieć pracę biurową za 3 tysiące na łapę, pracować od poniedziałku do piątku od 8 do 16 i mieć wolne weekendy oraz święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
2 minuty temu, Gość ekonomia się kłania napisał:

No oczywiście, na zachodzie nie ma biednych ludzi.

Na zachodzie biedny to gownie nierob ktory woli siedziec w domu,nic nie robic i ciagnac benefity z rzadu albo bezdomny ktorego los pokaral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia się kłania
4 minuty temu, Gość Hahaha81 napisał:

Byles,mieszkales i pracowales gdziekolwiek bo widze ze NIE albo siejesz propagande???

Tak, byłem, mieszkałem i pracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
2 minuty temu, Gość ekonomia się kłania napisał:

Tak, byłem, mieszkałem i pracowałem.

Gdzie byles,mieszkales i pracowales???Widze ze nie potrafisz wyciagac wnioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia się kłania
Przed chwilą, Gość Hahaha81 napisał:

Gdzie byles,mieszkales i pracowales???Widze ze nie potrafisz wyciagac wnioskow.

Na zachodzie.

To raczej ty idealizujesz zachód i uważasz, że tam wszystko jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRde
3 minuty temu, Gość ekonomia się kłania napisał:

Na zachodzie.

To raczej ty idealizujesz zachód i uważasz, że tam wszystko jest lepsze.

No bo jest, nie da się ukryć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia się kłania
Przed chwilą, Gość eRde napisał:

No bo jest, nie da się ukryć 

Ale to nie znaczy, że tam jest idealnie.

Nie wszystko jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
2 minuty temu, Gość ekonomia się kłania napisał:

Ale to nie znaczy, że tam jest idealnie.

Nie wszystko jest lepsze.

Nie napisalem ze wszystko jest lepsze bo to nieprawda.Chodzi o kwestie zarobkow ludzi i cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniokrad
43 minuty temu, Gość JoaNNa napisał:

Dlaczego jakieś 85% mężczyzn w Polsce jest brzydka, bez pieniędzy, własnego lokum i ogólnie mało zaradna życiowo?

Bo zauważasz tylko takich ludzi z jakiej warstwy się wywodzisz ..odwieczna psychologiczna prawidłowość która potwierdxi każdy... Masz biedę mentalna w głowie to widzisz wszystkich jako dziadów.. nawet tych co poruszają się Mercedesami za milion to masz w głowie ułożone że mają oni myslenie takie samego poziomu jak ty i twoje otoczenie..  otaczasz się dziadami i toczycie dziadowskiej jakości dysputy i komunikacja jest formą rywalizacji a poszukiwania partnera to czysta analiza kalkulacja korzyści. A nikt z taką osobą kto ma trochę w głowie nie chcę zbywać czasu..i nie obrażaj się na tą opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semk
50 minut temu, Gość Hahaha81 napisał:

Co znaczy Zaniedbana dla Ciebie???

siedzi w jakimś zagłębiu dziadostwa i generalizuje.. ja robię teraz sushi bez wasabi bo sycące i robię to na golasa żeby akurat odpoczęła od łażenia w ciuchach ,na golasa sprzątałem cały dom z ciulikiem na wierzchu, brałem prysznic przy włosy w kroku jak co miesiac co zajęło mi max 3minuty,zaraz się ubieram w moje świetne ubrania bez metek i jadę zobaczyć  do mojej byłej czy wszystko u niej w porządku , którą wyrzuciłem z domu a w sumie sama się wyrzuciła bo zaczęła z powrotem palić z koleżankami w domu i uwędziła całą kondygnację smrodem poza tym 6lat wytrzymywałem to że jak robiła pranie to pomijała moje rzeczy  i chodziła spać w nie zmytym dokładnie makijażu uważając się za księżniczkę.. teraz mi dobrze.. wróciła tam skąd przybyła jej chyba też dobrze 33lata mamusia jej znowu robi obiadki, jej pokój jest uwędzony fajkami jak za studenta a koleżanki schodzą się pijać wino i robić fotki na socjalne zatytułowane ,,sukces jest nasz, świat należy do nas, żyj chwilą...osobiście ją kocham tak samo jak innych ludzi ale już mam dość tego wysiłku ponad siły,nie jestem robotem usługowym,długie nogi i 80c niekiedy nie są do życia i trzeba poszukać dalej bez żadnej urazy do nikogo generalizując na podstawie urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ehh dlaczego w wszystkie polki wyglądają jak połączenie gunwa, tapira i blobfisha? W dodatku tępe, biedne i niezaradne życiowo, a o dojrzałości to szkoda gadać ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No kobiety nie są wcale lepsze. Szukają faceta, który ma kasę i swój kąt, nie ma co się dziwić. I mają do tego pełne prawo- są kobietami i im się należy na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No kobiety nie są wcale lepsze. Szukają faceta, który ma kasę i swój kąt, nie ma co się dziwić. I mają do tego pełne prawo- są kobietami i im się należy na starcie.

Nie nalezy im sie ale ladna i atrakcyjna kobieta ma prawo wyboru faceta takze nie wybierze na meza i ojca dzieci biedaka bez niczego.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.10.2019 o 11:02, Gość JoaNNa napisał:

Dlaczego jakieś 85% mężczyzn w Polsce jest brzydka, bez pieniędzy, własnego lokum i ogólnie mało zaradna życiowo?

Kobiety oceniają większość mężczyzn hako nieatrakcyjnych, to nazywa się hipergamia.

ocena-wygladu-przez-kobiety-na-portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×