Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Znowu studenciary szykuja sie na wieczór i gody w klubie.

Polecane posty

Gość gosc

Sexi ciuszki, pomalowane paznokcie, umyte zeby, wyperfumowane cialo, wygolona myszka i mozna isc na balety.

Tak sie bawi szlachta z malych miasteczek. Zyje sie raz. Rafal co sie do mnie dobiera jest pijany, ale przyjechal nowym Audi, wiec pojde z nim na chate.

 

Po co mi wartosciowy facet, ktory da mi milosc, z ktorym zaloze rodzine, ktory bedzie wspieral mnie w chorobie?! Ja chce kogos, kto mnie dobrze zerznie, i kogo beda mi kolezanki zazdroscily.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"Grzeczne wnuczki" pojechaly do innego miasta na studia

babcia wsiska w dłoń 100 złotych na ksiazki, a one wydaja to na kosmetyki

potem r00chaja sie bez zobowiazan z chadami, gdy wartosciowi faceci tylko niesmialo na nie spogladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żal ci ? Co cie cudza piisda obchodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a potem taka studentka co w akademiku pruje sie ze wszystkimi, wraca na rodzinna wies i dalej udaje grzeczna wnuczke, co do kosciola pojdzie i ksiedzu o studiach opowie i o ciezkich egzaminach :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty to możesz nie chcesz rżnąc to po co te smuty piierdopisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Od tego jest młodość, żeby młoda 👩 z młodym chłopakiem sie bawila. Na seks że starcem przyjdzie czas jak sie sama zestarzeje. Poza tym nie znasz życia - młodzi faceci sa z reguły bardziej czuli i opiekuńczy niz starzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Od tego jest młodość, żeby młoda 👩 z młodym chłopakiem sie bawila. Na seks że starcem przyjdzie czas jak sie sama zestarzeje. Poza tym nie znasz życia - młodzi faceci sa z reguły bardziej czuli i opiekuńczy niz starzy. 

tylko gry, ihpony i silownia (a raczej fitness !!!! :classic_laugh: ) im w glowie :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×