Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joannamagdalena

Odstawienie nagle progesteronu Primulat nor bardzo wazne

Polecane posty

Gość joannamagdalena

w 12dc zgodnie z zaleceniem lekarza wzielam cale opakowanie primolut nor na krwotoczne bolace okresy. Pierwsze opakowanie wzielam w meczarnich (ciagly 3tyg bol okresowy brzucha i plecow i inne skutki uboczne),

po odstawiniu 4go dnia okres tez krwotoczny.

Drugie opakowanie tez zaczelam w 12dn ale wzielam tylko 2 tabletki bo bardzo zle sie czulam.

Do przogromnych boli (nie dzialalo 6x ibum max na raz) doszly inny dziwne objawy i przestalam je brac. 3 dni temu dostalam okres  z odwawienia ale wypadl on wyjatkowo po tych 2 tabletach wiec w polowie cyklu.

Krwotokow nie mam a dzis koncze 3ci dzien tej miesiaczki.

MOJE PYTANIE JEST TAKIE:

CZY TERAZ ZA MOJ 1 DZIEN CYKLU LICZYC TEN 3DNI TEMU DOSTANY CZY RACZEJ NORMALNIE DOSTSNE OKRES W TERMINIE KTORY WYCHODZIL Z NORMALNEGO CYKLU?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle ze po kazdym odstawieniu przysadka sie odblokowuje i zaczyna nowy cykl, nastepny powinien byc za miesiac o ile nie bedziesz nic brac.Tez biore primoluta, bez niego cale moje zycie by bylo jedna wielka miesiaczka, bo mam krotkie cykle i dlugie krwawienia.A jakie mialas inne objawy?jakies zakrzepowe, trudnosci w oddychaniu?ale z tego co piszesz, u Ciebie nie dziala jak powinien, dla mnie np niedobry jest duphaston, po kazdym podejsciu ("ja tu jestem lekarzem, nie panie z neta")mialam krwotoki ze z kibla nie dalo sie wyjsc, a w pracy walili w drzwi co sie dzieje.Moze zmien lek, orgametril daja tez na takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i sa tez inne gestageny, np jakis medroxyprogesteron, nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×