Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avi

Mam rodzinę, dziecko i "może przyszłą źone"

Polecane posty

Gość Avi

7 lat żyjemy razem,  różnica między nami 3 lata, na moją korzyść (niekorzyść?) synek nasz prawie 3. 

Bardzo często ona wspomina o ślubie, cywilnym, by tylko miała moje nazwisko. Ja się nie mogę zmusić by dac jej moje nazwisko. Nie czuję takiej potrzeby... Coś mnie powstrzymuje od tego. Może chce się uczyć na błędach rodziców? 

Druga sprawa, uwielbiam pisać i rozmawiać z innymi kobietami( może znajdzie się tutaj chętna) TYLKO. Nigdy jej nie zdradzilem , choć marzyłem o tym dość często, mialem różne wyobrazenia. Moja Kobieta wie o tym (czasami zapomnialem kasować wiadomości) i za każdym razem, byla sprzeczka, albo czasami nawet już nic nie mówiła o tym. Zawsze się tłumaczyłem że to jest silniejsze ode mnie. Uwielbiam pisać i rozmawiać, lecz z moją kobieta już za bardzo ciekawych tematów nie ma.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O. Matko i córko. Kolejny. 

Człowieku to co robisz to jest zdrada psychiczna, emocjonalna oraz mentalna. 

Ja odpadam bo mnie zaraz rozniesie coś. Albo ja kogoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris

Daj jej nazwisko, jaki problem? Nie rób wesela tylko cywilny prywatny i tyle. Możecie gdzieś pojechać i cywilny na plaży zrobić, bez nikogo. Może ci spowszedniała i szukasz innej, choćby na gadke. Typowy chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak typowy chłop - zdrajca, nie nadający się do niczego, kompletnie! Ze tez ta twoja baba taka głupia, że cię chce. Takiego oblecha marzacego rżn'ięciu o innych. 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Ciekawe co byś powiedział gdyby to ona się kvrwila w internetach tak jak ty. Zlamas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Spróbuj dać tej ...ie małej i dużej nazwisko a zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdrada emocjonalna dotyka kobietę dużo  mocniej niż fizyczna. Dziwi mnie, że Cię nie zostawiła. Jest głupia lub ma ze związku z Tobą jakiś profit, innej opcji nie ma. To nie jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×