Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zjawisko

Czy duchy mogą zadzwonić dzwonkiem do domu?

Polecane posty

Gość Telekineza
10 godzin temu, Gość Telekineza napisał:

Emocje to nie tylko największa różnica między ludźmi, a zwierzętami, ale i podstawa istnienia wszystkiego.

 

9 godzin temu, Gość Analiza napisał:

Ladnie piszesz telekineza, wszystko jest energia, a my tez jestesmy duchami tylko w opakowaniu:) a zwierzeta czuja radosc i bol tesknote np pies kot, bylo nagranie oslow ktore rozpaczaly nad zmarlymi oslami z choroby, filmy zwierzat broniacych innych doroslych zwierzat przed zabiciem, obrone malych mozna podciagnac pod instynkt ale to byla obrona doroslych, np innej swini przed zabiciem, zwierzeta  przebywajac z czlowiekiem w bliskiej relacji upodobniaja sie do niego, 

Zgadzam się, w obliczu tej wypowiedzi moje zdanie było błędne. Faktem jest, że i na zwierzęta oddziałują nie tylko emocje, ale i uczucia. A najlepsze jest to, że wychowywane razem od małego potrafią obdarzać się miłością międzygatunkową❤

To co nas różni to myślenie abstrakcyjne i przeróżne konstrukcje. A także cały wachlarz produktów i usług😀 to miało zabrzmieć śmiesznie, ale takie nie jest ponieważ w tych usługach między innymi oferowana jest sprzedaż właśnie zwierząt, często najnikczemniejsza z nikczemnych, bo sprzedaż jest tylko na części np. ich kły albo futro. Natomiast przeróżne produkty mięsne i podroby są często pochodną zniewolenia zwierząt w najgorszych warunkach, rzezi, a potem wymiany ich mięsa na pieniądze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telekineza
1 godzinę temu, Gość Rambo napisał:

Jedyne duchy jakie znam lęgną się w sumieniu.

A w kwestii zwidów jestem ekspertem.

Widziałem wampiry, kosmitów udających ludzkie kończyny, gadałem z Balcerowiczem przez wyłączony telewizor a na wyłączonym komputerze grałem w tetrisa zajączkami.

Ale duchów nigdy nie widziałem

Aha😁

A wojny w Wietnamie nie widziałeś? 

 

1 godzinę temu, Gość Rambo napisał:

Dwa razy widziałem jak za oknem dwupiętrowy blok płynął przez sad.

Wtedy byłem przekonany, że każdy blok to zakamuflowany okręt wojenny

Nie chcę Ci nic gadać, ale chyba jest. W dodatku przeonacza się w tego no, transfotmersa taki blok, a jak trzeba, to po prostu odlatuje w kosmos z mieszkańcami gminy na pokładzie☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×