Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emka.

Problem... help

Polecane posty

Gość Emka.

Hej, pisze tutaj bo liczę na Wasze opinie a także doświadczenia w związkach. Wyjścia faceta z kumplami na piwo to raczej normalne - w końcu zaufanie to podstawa i zapewne każda z Was tak myśli. Ja zawsze byłam domatorką, wolałam i wolę siedzieć w domu. Znajomych też praktycznie dużo nie mam. Odkąd jestem ponad rok z nowym facetem dla Niego i Jego kumpli to normalne wyjście na piwo, nie wiem czemu ale nie potrafię tego zaakceptować... Widziałam kilka razy Naszego wspólnego znajomego, który na wyjeździe integracyjnym był pijany trzy dni pod rząd - dla mnie to było niezbyt fajne..., Dla Mojego normalne oczywiście bo to fajny kolega etc. Kiedy Mój ma wyjść teraz ja zostaję w domu, ale zaczynam zwyczajnie płakać 😕 Nie wiem czemu... Mam z Nim pogadać i czekać, aż mnie wyśmieje? Jeszcze pomyśli, że jakaś histeryczka ze mnie, dopada mnie jakiś dół, mam wrażenie, że to towarzystwo nie jest dla Niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

A te wyjścia to codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
Przed chwilą, Gość Bimba napisał:

A te wyjścia to codziennie?

Nie. Rzadko, może raz na 2,3 miesiące. Czasami na zwykłe piwo chociaż oczywiście kończy się na kilku... Albo czasami jadą na domki po prostu pić... Nie wiem czemu, ale mnie to dobija. Głupio jest mi to Mu powiedzieć bo nie wiem jakby zareagował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×