Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onewayinla

Relacja z "nieśmiałym" chłopakiem

Polecane posty

Ostatnio przez wspólnych znajomych poznałam chłopaka (oboje jesteśmy na tym samym etapie - studiujemy). Bardzo dobrze nam się rozmawiało i dlatego postanowiłam zaprosić go na Facebooku. Chłopak przyjął zaproszenie i na drugi dzień do mnie napisał i tu zaczyna się problem - sam inicjuje kontakt, ale rozmowa nie trwa długo, on odpisuje "drętwo", bez żadnych emocji, co prawda pyta co tam u mnie, a na początku nawet sugerował, że nie chce być dla mnie obcy. Przez dwa tygodnie "pisania" nie wyszedł z inicjatywą spotkania, mimo, że dawałam mu jasne znaki, że chętnie bym się z nim zobaczyła. 

Chłopak napisał, że jest nieśmiały i ma bardzo niską samoocenę, ale przeglądając jego media społecznościowe, jak i po jednym przypadkowym spotkaniu, można wywnioskować, że to dusza towarzystwa, a jego samoocena jest wysoka, co pokazują wstawiane do internetu zdjęcia. 

Już sama nie wiem co mam robić, czy czekać aż on wyjdzie z inicjatywą (mogę się nie doczekać), czy sama mam zaproponować jakieś spotkanie? Nawet nie wiem jakie ma intencje w tym całym pisaniu do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to za sztuka samej zaproponować spotkanie jak masz na nie ochotę? Korona ci z głowy spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Po moich złych doświadczeniach tego nie zrobię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakież to miałaś te straszne, złe doświadczenia? Kolejna królewna z drewna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Wydawać by się mogło, że nawet największy nieśmiałe jest w stanie się przemóc jeśli mu zależy na dziewczynie. Skoro dałaś mu jasne znaki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp

powiedz mu wprost o co chodzi, ma niską samoocenę bo musiał wcześniej wielokrotnie dostawać kosza po złym odczytaniu sygnałów kobiet  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

chce się z Tobą spotkać K. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzucona

Mnie taki "nieśmiały" i z niską samooceną zwyczajnie dał kosza 😛  Facet jak nie ma ochoty to nic nie poradzisz. Widocznie "nieśmiały" jest tylko przy Tobie. Jeśli nadal nie będzie wykazywał inicjatywy to sobie odpuść bo zmarnujesz przy takim czas. Jesteś studentką to rozglądaj się bo masz wiele okazji... Po studiach jak pójdziesz do pracy to krąg możliwości poznania kogoś bardzo się zawęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość klp napisał:

powiedz mu wprost o co chodzi, ma niską samoocenę bo musiał wcześniej wielokrotnie dostawać kosza po złym odczytaniu sygnałów kobiet  

Chodzi zapewne o to bybyli razem 🙂 co za niekumate Stworzenia:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asf
3 minuty temu, Gość K4k napisał:

Chodzi zapewne o to bybyli razem 🙂 co za niekumate Stworzenia:) 

To nie takie proste jak chłopak jest niedośwadczony, różne kobiety dają inne sygnały na to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość K4k napisał:

Wydawać by się mogło, że nawet największy nieśmiałe jest w stanie się przemóc jeśli mu zależy na dziewczynie. Skoro dałaś mu jasne znaki... 

Nawet najbardziej nieśmiała dziewczyna jest się w stanie przemóc jeśli jej zależy na chłopaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość odrzucona napisał:

Mnie taki "nieśmiały" i z niską samooceną zwyczajnie dał kosza 😛  Facet jak nie ma ochoty to nic nie poradzisz. Widocznie "nieśmiały" jest tylko przy Tobie. Jeśli nadal nie będzie wykazywał inicjatywy to sobie odpuść bo zmarnujesz przy takim czas. Jesteś studentką to rozglądaj się bo masz wiele okazji... Po studiach jak pójdziesz do pracy to krąg możliwości poznania kogoś bardzo się zawęzi.

brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
7 minut temu, Gość magdamaj1982@wp.pl napisał:

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Zaloz swoj watek bo wkurzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nawet najbardziej nieśmiała dziewczyna jest się w stanie przemóc jeśli jej zależy na chłopaku.

Gorzej, jak chłopak dziwne akcje odstawia, robiąc tym zamieszanie. 

Wtedy nie wiadomo o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×