Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to on przesadził czy ja przesadzam? Napiszcie obiektywnie

Polecane posty

Gość gość

Byłam ostatnio z facetem na randce, dlatego że nie było wolnych miejsc przy stolikach, to usiedliśmy przy barze. I tam obsługiwała nas pewna barmanka. A mój (potencjalny partner) zagadnął do niej taki tekst " a ta naleweczka taka dobra bo pewnie pani sama robiła i tłoczyła wisnie?". Udałam, że tego nie słyszałam, pózniej jeszcze raz coś tam do niej powiedział, że bardzo dobre danie nam podała.

Ale jak pokazałam mu, że mnie to kompletnie nie rusza i też byłam dla niej miła, powiedziałam, że bardzo smaczna nalewka i spaghetti, to jakos przestał do niej zagadywac.

To była jakaś prowokazja żebym była zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, prowokacja z jego strony. Ale niestety facet wydaje się przez to infantylny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem co to bylo. Ja bym byla w...iona jakby facet zagadywal jakas dziewczyne jak na spotkaniu bylby ze mna. Nie wiem czy chcialabym sie z nim dalej spotykac. Powiedz mu to tej sytuacji i zapytaj co to mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, prowokacja z jego strony. Ale niestety facet wydaje się przez to infantylny. 

Znam tego ...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przesadzil trafil ci sie jakis dzieciak cwaniak facet dojrzaly na randce zajmuje sie kobieta z ktora sie umowil powinnas po takim spotkaniu fruwac. Ja bym chyba wyszla. Powiedz mu o tej sytuacji ja bym powiedziala on zachowal sie jak dzieciak nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przesadzil trafil ci sie jakis dzieciak cwaniak facet dojrzaly na randce zajmuje sie kobieta z ktora sie umowil powinnas po takim spotkaniu fruwac. Ja bym chyba wyszla. Powiedz mu o tej sytuacji ja bym powiedziala on zachowal sie jak dzieciak nie ty.

Dokładnie. Ile on ma lat,ze pozwala sobie na takie zagrywki? Ty pokazałas  klase a on...coz. Ile czasu juz Jesteście razem? To pierwsza tego typu akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×