Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój stary chyba nie lubi seksu

Polecane posty

Gość gość

poważnie. co wspomnę, że mi się chce, to on zaraz zaczyna  chrapać. tłumaczy się niby wiekiem (ma 47 lat), ale mi ciężko w to wierzyć. no kto widział  chłopa co to seksu nie lubi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość gość napisał:

poważnie. co wspomnę, że mi się chce, to on zaraz zaczyna  chrapać. tłumaczy się niby wiekiem (ma 47 lat), ale mi ciężko w to wierzyć. no kto widział  chłopa co to seksu nie lubi??

Może ma jakiś problem z tymi sprawami i dlatego odmawia. Mam męża rok starszego od twojego i widzę też zmiany w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moj tez unika zemną, głupio się tłumaczył katarem, myślał że uwierzę, ...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
29 minut temu, Gość gość napisał:

Może ma jakiś problem z tymi sprawami i dlatego odmawia. Mam męża rok starszego od twojego i widzę też zmiany w nim.

Może nie może zbyt długo...? To może być dla niego frustrujące... Może czuje, że nie daje Tobie satysfakcji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
31 minut temu, Gość gość napisał:

Może ma jakiś problem z tymi sprawami i dlatego odmawia. Mam męża rok starszego od twojego i widzę też zmiany w nim.

Wiek to może sprawiać... Starsze Kobiety są bardziej wymagające... Potrzebują więcej czasu... Facet starszy jeżeli nie dba o siebie może mieć problem z tym żeby dać partnerce satysfakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×