Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MAM WIADOMOŚĆ- ZŁĄ

Polecane posty

Gość WIDZĘ WAS

SKU.RVE.NSY.NY 🎥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ty ... od klątw,  w czym ci to pomaga, przecież  rzucasz je na siebie i swoich? Jakieś problemy? Brak kasy? Zdrowie nie pozwala, cieszyć się i musisz publicznie odreagować? 

 

Rzucam je na was, to wy podglądacie ludzi nir ja, więc mnie się nic nie stanie, a jak ci sie cos nie podoba to jeszcze raz PRZEKLINAM CIĘ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

WSZYSTKIEHO ZŁEGO PODŁE SZPICLOWSKIE ŚWINIE. ... WAM DO OCZU PRZEZ WASZE KAMERKI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

 

WSZYSTKIEGO ZŁEGO PODŁE SZPICLOWSKIE ŚWINIE.  S R A M  WAM DO OCZU PRZEZ WASZE KAMERKI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

NIECH KAŻDY GROSZ JAKI ZA TO DOSTAJECIE, ZAMIENI SIĘ WAM W KOMÓRKĘ RAKOWĄ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Kochanie nie wariuj. Daj rączkę potrzymam i będzie lepiej. Lepiej prawda, też to czuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
5 minut temu, Gość feft napisał:

Lesby wypierrrdalać. 

Gdzie tu lesby? Jestem pelnowartosciowa hetero babka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heht

Paszła won bo psem poszczuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość feft napisał:

Rzucam je na was, to wy podglądacie ludzi nir ja, więc mnie się nic nie stanie, a jak ci sie cos nie podoba to jeszcze raz PRZEKLINAM CIĘ. 

Nic się więcej nie dowiecie, choć byście stanęli na głowie, albo zapluli się na śmierć. Módlcie się, módlcie się za siebie, bo nic innego w tej sytuacji wam nie pozostaje. W tych klątwach rzucających na siebie, nawet śmieszni  nie jesteście, tylko żałośni. Kilka lat przeklinasz i co? Co ci to dało? 

35 minut temu, Gość feft napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic się więcej nie dowiecie, choć byście stanęli na głowie, albo zapluli się na śmierć. Módlcie się, módlcie się za siebie, bo nic innego w tej sytuacji wam nie pozostaje. W tych klątwach rzucających na siebie, nawet śmieszni  nie jesteście, tylko żałośni. Kilka lat przeklinasz i co? Co ci to dało? 

 

Jaka ty jestes bezczelna sz.mato, podglądasz, podsłu...esz szpiclujesz, i jeszcze masz czelność mówić o modlitwie??? Pójdziesz na dno piekła za to jakim jesteś złym człowiekiem i za wszystkie krzywdy jaki wyrządziłaś ludziom. Gdybyś nie miała grubo na sumieniu to bys sie tu nie odzywała. I tak, PRZEKLINAM CIĘ I ... NA CIEBIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

S R A M  NA CIEBIE SZM.ATO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

CHYBA ŻE JESTES FACETEM, TO  S R A M  NA CIEBIE  Ś C I E R W O. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic się więcej nie dowiecie, choć byście stanęli na głowie, albo zapluli się na śmierć. Módlcie się, módlcie się za siebie, bo nic innego w tej sytuacji wam nie pozostaje. W tych klątwach rzucających na siebie, nawet śmieszni  nie jesteście, tylko żałośni. Kilka lat przeklinasz i co? Co ci to dało? 

 

Zapomniałam dodać I NAWRACAJCIE SIĘ ! Miłego wieczoru życzę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
1 godzinę temu, Gość Widzę was napisał:

Wszystko gra jak należy.

Zaraz nałożę ci goowna na obiektyw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zapomniałam dodać I NAWRACAJCIE SIĘ ! Miłego wieczoru życzę 😊

ty sie nawróć sz.mato. Masz z czego. Chyba nie chodzisz do komunii, podglądając ludzi? Oby ci sie to wszystko zamieniło w guzy nowotworowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Zapomniałam dodać I NAWRACAJCIE SIĘ ! Miłego wieczoru życzę 😊

I taki goowna uważają się za katoliczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

Gdzie jest ta kamera? Bo chcę zebyś musiała oglądać moja dópę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

Jeśli pseudokatolicy mogą mnie podglądać w domu, to ja mogę wam zyczyć raka. Niech wam sie zrobi tle komórek rakowych ile dostajecie za to kasy w przeliczeniu na grosze, i niech wasze dzieci będą przez całe zycie samotne, chore i podgladane przez takie ścierwa jak wy. Długiego, nieszczęśliwego, życia w chorobie i samotności, wam i waszym dzieciom. KLĄTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość feft napisał:

Jaka ty jestes bezczelna sz.mato, podglądasz, podsłu...esz szpiclujesz, i jeszcze masz czelność mówić o modlitwie??? Pójdziesz na dno piekła za to jakim jesteś złym człowiekiem i za wszystkie krzywdy jaki wyrządziłaś ludziom. Gdybyś nie miała grubo na sumieniu to bys sie tu nie odzywała. I tak, PRZEKLINAM CIĘ I ... NA CIEBIE. 

Nikomu krzywdy nie wyrządziłam, mam czyste sumienie i używam go cały czas,  czego nie można powiedzieć o tobie. Nie zaglądam nikomu do łóżka, portfela , ani do sumienia, za to za każdym razem jak spoglądam do lustra,  mam nadzieję, że zobaczę w nim człowieka, a nie świnie! Nie przeklinaj mnie, bo sama wiesz, że to nic nie da, poza tym napisane jest " kto przeklinaj drugiego, sam już jest przeklęty" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość feft napisał:

S R A M  NA CIEBIE SZM.ATO. 

Ty jesteś w goownie po same uszy, mnie nie dosiegniesz, bo najpierw musiała byś z tego goówna wyjść, a to jest dla ciebie wielki problem w tej chwili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikomu krzywdy nie wyrządziłam, mam czyste sumienie i używam go cały czas,  czego nie można powiedzieć o tobie. Nie zaglądam nikomu do łóżka, portfela , ani do sumienia, za to za każdym razem jak spoglądam do lustra,  mam nadzieję, że zobaczę w nim człowieka, a nie świnie! Nie przeklinaj mnie, bo sama wiesz, że to nic nie da, poza tym napisane jest " kto przeklinaj drugiego, sam już jest przeklęty" 

To co robisz w wątku o podglądaniu i szpiclowaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość feft napisał:

Jeśli pseudokatolicy mogą mnie podglądać w domu, to ja mogę wam zyczyć raka. Niech wam sie zrobi tle komórek rakowych ile dostajecie za to kasy w przeliczeniu na grosze, i niech wasze dzieci będą przez całe zycie samotne, chore i podgladane przez takie ścierwa jak wy. Długiego, nieszczęśliwego, życia w chorobie i samotności, wam i waszym dzieciom. KLĄTWA

Nikt cię nie podgląda , to ty w tym procedurze brałaś udział, zarabiając na cudzej krzywdzie. Czujesz niesamowity przymus kontaktowania się że mną, poprzez te prowokacje? Wczuwasz  się w rolę pokrzywdzonego, bo wtedy wydaje ci się, ze chociaż przez chwilę jesteś czysta? Choćbys nie wiem w jakie pióra się ubrała, będziesz cuchła zawsze goownem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś w goownie po same uszy, mnie nie dosiegniesz, bo najpierw musiała byś z tego goówna wyjść, a to jest dla ciebie wielki problem w tej chwili 

Mylisz się mopie do wc, to ty jesteś wielka kopa goowna ze swoimi ubeckimi zachowaniami, gdyż każdy kto sledzi innych ludzi jest ścierwem,wyszedł z szamba, do niego pasuje i powinien tam wrócić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nikt cię nie podgląda , to ty w tym procedurze brałaś udział, zarabiając na cudzej krzywdzie. Czujesz niesamowity przymus kontaktowania się że mną, poprzez te prowokacje? Wczuwasz  się w rolę pokrzywdzonego, bo wtedy wydaje ci się, ze chociaż przez chwilę jesteś czysta? Choćbys nie wiem w jakie pióra się ubrała, będziesz cuchła zawsze goownem. 

Jak długo żyję nigdy nie brałam udziału w śledzeniu kogokolwiek i nigdy w zyciu nie zarabiałam na cudzej krzywdzie, a jak masz inne zdanie to mogę cie pozwać o zniesławienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
5 minut temu, Gość feft napisał:

To co robisz w wątku o podglądaniu i szpiclowaniu? 

Musi być cos na rzeczy, inaczej bys sie tutaj tak nie pruła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość feft napisał:

To co robisz w wątku o podglądaniu i szpiclowaniu? 

Odpowiadam tobie, przecież o to wam chodziło, czyż nie? Chcecie wiedzieć, coś więcej  co wiem, ale już Ci napisalam, patrz wyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość feft napisał:

Jak długo żyję nigdy nie brałam udziału w śledzeniu kogokolwiek i nigdy w zyciu nie zarabiałam na cudzej krzywdzie, a jak masz inne zdanie to mogę cie pozwać o zniesławienie. 

Pozywaj, masz moje błogosławieństwo ! No żyjesz długo, ile to lat siedzisz w tym goownie? Chyba od początku jak podłączyli ci internet. Prowokacje wasze są tylko w jednym celu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
5 minut temu, Gość feft napisał:

Czujesz niesamowity przymus kontaktowania się że mną, poprzez te prowokacje?

Nawet nie mam pojecia kim jesteś, wariatko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×