Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elka

Facet przywiązany do łóżka

Polecane posty

Gość Elka

Chciałabym przywiązać mojego faceta do łóżka i trochę go pokusić i lekko się nad nim poznęcać. Podpowiedzcie mi proszę co mogę mu robić? Wiem że mogę go lizać, podgryzać, całować no a na końcu go dosiąść. Ale co jeszcze? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zastanów się nad tym chcesz mu zrobić  bo kiedyś w końcu będziesz musiała go odwiązać... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony

No tak, wyobrażam sobie: jest nagi, ma ręce przywiązane nad głową. Patrzy na Ciebie. Ty zaczynasz się rozbierać, na koniec zdejmujesz majteczki i stajesz nad nim naga. Mężczyźni są wzrokowcami, więc sam Twój widok na niego działa. Możesz zrobić masaż, zaczynając od połaskotania jajeczek, ale potem dotykaj mniej wrażliwe miejsca bez powrotu do tych najczulszych, choć by bardzo chciał, masaż torsu piersiami, głębokie całusy w usta. Uważaj żeby nie wybuchł, możesz następnie przerwać masaż i niech patrzy jak wyginasz się naga dla niego. Możesz spróbować się masturbować na jego oczach widząc że jest bardzo napalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

To jest juz jakiś początek 😊 może macie panowie jeszcze jakieś pomysły? Dodam ze będzie przywiązany za każdą kończynę do osobnego rogu łóżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym chciał być obsikany na koniec , ale nie wiem czy to lubicie . ujeżdżaj go też plecami do niego żeby widział drugą dziurkę dokładnie lub analnie go weż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony

On jest przywiązany, Ty ze swoją koleżanką uprawiasz seks lesbijski na jego oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
8 minut temu, Gość gość napisał:

ja bym chciał być obsikany na koniec , ale nie wiem czy to lubicie . ujeżdżaj go też plecami do niego żeby widział drugą dziurkę dokładnie lub analnie go weż .

No to już nie dla mnie... żadnego wydalania, ale ujeżdżanie tyłem wezmę pod uwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
1 minutę temu, Gość napalony napisał:

On jest przywiązany, Ty ze swoją koleżanką uprawiasz seks lesbijski na jego oczach

Chyba nie mam tak bliskich koleżanek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawe jakie to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony

Kilka uwag:

Gdybym był tym facetem, chciałbym aby było to jak najdłużej

chciałbym błagać o zaspokojenie

treba uważać więc, aby podniecenie nie osiągnęło punktu krytycznego, bo będzie strzał, a potem facetowi minie podniecenie i będzie tylko znudzony

nie zawiązywać mu oczu licząc, tylko na dotyk, przeciwnie, widok nagiej kobiety w pobliżu jest bardzo podniecający, a gdy on będzie bardzo podniecony, można stosować tylko sam widok bez dotykania aby podniecenie nie wzrosło za bardzo i zabawa się  nie skończyła.

on nie może się masturbować, Ty możesz to robić na jego oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
9 godzin temu, Gość napalony napisał:

Kilka uwag:

Gdybym był tym facetem, chciałbym aby było to jak najdłużej

chciałbym błagać o zaspokojenie

treba uważać więc, aby podniecenie nie osiągnęło punktu krytycznego, bo będzie strzał, a potem facetowi minie podniecenie i będzie tylko znudzony

nie zawiązywać mu oczu licząc, tylko na dotyk, przeciwnie, widok nagiej kobiety w pobliżu jest bardzo podniecający, a gdy on będzie bardzo podniecony, można stosować tylko sam widok bez dotykania aby podniecenie nie wzrosło za bardzo i zabawa się  nie skończyła.

on nie może się masturbować, Ty możesz to robić na jego oczach

Dzięki za rady! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla

 Złap go za stojącego penisa i pojeździj nim kilka razy wzdłuż po pipce, bez wkładania. Będzie wył jak kojot do księżyca 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla

Złap go za stojącego penisa i pojeździj nim wzdłuż po pipce - bez wkładania go! Będzie wył jak kojot do księżyca 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz

Wloz mu maly wibrator w dupke. Powoli i ostroznie. Pamietaj o jakiejs oliwce... Zobaczysz jaki bedzie szczesliwy... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Maz napisał:

Wloz mu maly wibrator w dupke. Powoli i ostroznie. Pamietaj o jakiejs oliwce... Zobaczysz jaki bedzie szczesliwy... 🙂

Chyba bym zabił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kafe
5 minut temu, jbsg napisał:

Chyba bym zabił...

Typowe, zaściankowe myślenie polaka cebulaka, homofoba i wyborcy PiSu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość z Kafe napisał:

Typowe, zaściankowe myślenie polaka cebulaka, homofoba i wyborcy PiSu!

Nie każdy musi być homoseksualistą z PiSu jak jakiś Gość z Kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Nie rozwalajcie ciekawego tematu jakimiś politycznymi aluzjami ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
2 minuty temu, jbsg napisał:

Nie każdy musi być homoseksualistą z PiSu jak jakiś Gość z Kafe...

Strach sie bac...Wiecej strachu niz to wszystko warte.Ja nie dziecko z przedszkola tylko 40-letni facet wychowany w patologii na Balutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Zrób mu kupe na twarz na pewno mu się spodoba. A potem obsikaj to spukasz go z kupy. Będzie w niebo wzięty. Gwarantuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
10 godzin temu, Gość Maciek napisał:

Zrób mu kupe na twarz na pewno mu się spodoba. A potem obsikaj to spukasz go z kupy. Będzie w niebo wzięty. Gwarantuje 

Jak już mówiłam żadnego wydalania... liczyłam na realne podpowiedzi i niektóre takie były, za polityczne kłótnie i dewiacje jednak podziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna
25 minut temu, Gość Elka napisał:

Jak już mówiłam żadnego wydalania... liczyłam na realne podpowiedzi i niektóre takie były, za polityczne kłótnie i dewiacje jednak podziękuje 

Brzydzę się kupkania sikania rzygania itd. Wszystkiego co fajne ze żywo bym ci pokazał - nauczył, i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
20 minut temu, Gość Mężczyzna napisał:

Brzydzę się kupkania sikania rzygania itd. Wszystkiego co fajne ze żywo bym ci pokazał - nauczył, i co?

I nic 😉 przerobię te fajne rzeczy z mężem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank

Może spróbujesz złapać jego głowę swoimi udami i masturbowac się jego twarzą. Jako facet bardzo chciałbym się w coś takiego zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×