Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ksjsjsn

Czy Polki-mamy sa zadbane waszym zdaniem

Polecane posty

Gość Ksjsjsn

Fakt nastała era mocnego makijazu i wyjscia codziennego prawie ze w sukni balowej bo.kazdy musi byc odpicowany ale na codzien jednak widze ze kobiety z dziecmi wygladaja normalnie a wrecz zaniedbane...moze wieczorem na wychodnym bo na insta to kazda na kazdym zdjeciu wyglada jakby na impreze szla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znam zadbane, zgrabne i zarówno te zaniedbane. Tak pół na pół w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie uważam,że umalowane kobiety są zadbane, bo często tapeta zakrywa brudna zaniedbana cerę 🙂 ale nie jest tak źle jak piszesz, choć kobiety często uważają, że JA jestę zaebista, bo mam mejkap, hybrydy i permanentny makijaż, a cała reszta to nieumalowane fleje, a pod czapką ukrywają tłuste włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Uważam, że są bardzo zaniedbane i to nie w sensie braku makijazu czy pomalowanych paznokci. Nie chodzą do lekarzy, nie robią badań kontrolnych, nie korzystają z kosmetyczki w przypadku problemów z cerą, nie mają wystarczającej ilości snu. Nie przyjmują dobrze dobranych suplementów, chociaż z jedzeniem trudno dostarczyć sobie wszystkich składników.

Ciągle trwa jakieś niesamowite pomieszanie priorytetów, kiedy to trzeba np zmienić opony i filtry w samochodzie raz na pół roku, ale można latami nie robić badań kontrolnych w kierunku raka. Trzeba sprzątnąć mieszkanie, ale nie można zrobić sobie drzemki w dzień po zarwanej z powodu małego dziecka nocy. Trzeba wykupić dziecku zajęcia dodatkowe, ale sauna dwa razy w tygodniu to fanaberia.

Dlaczego na liście priorytetów jest wyżej wysprzątane mieszkanie i nowe meble niż własne zdrowie? Czemu zwierzętom dobiera się zbilansowaną karmę ale nie sprawdzi sobie w krwi poziomu wapnia, potasu czy żelaza?

Zwierzęta, samochód, mieszkanie, meble, sprzęt itd. , wszystko jest ważniejsze niż zdrowie i dobre samopoczucie matki. I to wszysto w czasach kiedy wręcz epidemią są cukrzyca, niedoczynność tarczycy, depresja i osteoporoza. Kiedy rak jajnika, piersi i macicy zabija kobiety najczęściej. No ale nic, trzeba zaszczepić psa, zapłacić za kolejny balet czy piłkę nożną i kupić nowszy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Zdecydowanie sa. Polski maja klase I styl. Przyjedz do irlandii to jak zobaczysz te ochydne irlandiki spasione to zaraz zmienicie zdanie. W irlandii malo kto o siebie dba,  chyba ze weekend to Co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życie to nie insta. Większość kobiet nie prowadzi konta na Ig i nie robi makijażu jak Kim K. Nadal częściej widuję makijaż w stylu kiepska sino czerwona cera bez podkładu plus tusz na rzęsach i źle nałożony cień trochę rozmazany na tłustych powiekach. A co do zadbania, to większość ludzi zadbana nie jest. Z reguły zadbani są ci, którzy mają pieniądze i wykształcenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież

Moje obserwacje są takie, że jeżeli kobieta po prostu jest zadbana, to niezależnie czy urodzi dziecko czy nie - nadal będzie. 

Widuje zadbane matki małych dzieci, dużych, widuję zadbane kasjerki i kierowniczki w korpo. Tak samo widuję zaniedbane matki, kasjerki i kierowniczki w korpo. Nie ma to znaczenia. Wiele kobiet i mężczyzn nosi źle dobrane ubrania, zarówno do siebie jak i do sylwetki. 

Nie wiem od czego to zależy, może od tego co się wyniosło z domu? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllllll

Niestety Polki sa zaniedbane w stosunku do innych kobiet w Europie, duzo kobiet nie ma zebow i kompletnie nic z tym nie robi,zreszta stan uzebienia mezczyzn tez pozostawia wiele do zyczenia,nadal widuje kobiety mlode z okropnymi odrostami i to nie jest odrost zrobiony u fryzjera,pomalowane paznokcie na ktorych pozostala polowa juz lakieru i na koniec dbalosc o wlasne zdrowie jak regularne badania np pod wzgledem raka,mam.duzo znajomych i zadna tego nie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Lllllll napisał:

Niestety Polki sa zaniedbane w stosunku do innych kobiet w Europie, duzo kobiet nie ma zebow i kompletnie nic z tym nie robi,zreszta stan uzebienia mezczyzn tez pozostawia wiele do zyczenia,nadal widuje kobiety mlode z okropnymi odrostami i to nie jest odrost zrobiony u fryzjera,pomalowane paznokcie na ktorych pozostala polowa juz lakieru i na koniec dbalosc o wlasne zdrowie jak regularne badania np pod wzgledem raka,mam.duzo znajomych i zadna tego nie robi....

A ile krajów zwiedziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsnsnsn

Bardzo duzo,poza tym sa prowadzone badania w tym temacie...akurat temat zebow Polakow jest walkowany od lat....malo kto tak naprawde od nie dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważam że są zaniedbane. Jeśli chodzi o wygląd, to najczęściej mają nadwagę lub są zwyczajnie otyłe, włosy z odrostami (po co farbować skoro nie ma się czasu na dbanie o to, żeby to do rze wyglądało), najczęściej przetłuszczone. Zaniedbana cera, często widać na niej efekty palenia papierosów, popijania alkoholu. Paznokcie nie muszą być umalowane, ale można je chociaż przyciąć i wyczyścić. O ubraniach już nawet nie wspomnę. Są zaniedbane zdrowotnie, nieświadome swojego ciała, wystarczy poczytać kafeterie jaki jest opór żeby do lekarza pójść, jaki tu są pytania zadawane czasem. Podejrzewam, że ginekologa to one widzą w ciąży a cytologia to jakaś abstrakcja. No i zaniedbanie umysłowe, brak zainteresowań, brak jakiegokolwiek rozwoju. Nie mówię że trzeba iść do pracy, ale coś ciekawego w życiu przydałoby się robić i czymś się interesowac. Chociażby swetry na drutach dziergać, ale cokolwiek w życiu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Nsnsnsn napisał:

Bardzo duzo,poza tym sa prowadzone badania w tym temacie...akurat temat zebow Polakow jest walkowany od lat....malo kto tak naprawde od nie dba

Bardzo dużo... aha. A widziałaś może zęby innych narodowości poza centrum Paryża, Londynu i Madrytu? Wątpię ,że w Amsterdamie wałkuja temat zębów Polaków, to raczej nasz temat, tak samo jak fryzura, nadwaga, nowe auto i za co somsiad menda jedna to auto kupil. Ja mieszkałam i pracowałam w Niemczech, Anglii, aktualnie mieszkam w Szkocji i w porównaniu Polki są czyste, zadbane i schludne. Nie wiem dlaczego tak bardzo nienawidzimy siebie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mieszkajac w Anglii kilkanascie lat nie widzialam ludzi mlodych czy starych bez zebow...jedynie Polakow....taka jest prawda i to mlodzi ludzie po 30 pare lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle ze duzo wiecej dbaja o swoj wyglad niz o zdrowie.Moga stracic pare zebow, ale fryzjer, kosmetyczka i makijaz, tipsy i ciuchy firmowki musza byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodzą zawsze ubrane jak kvrwy żeby się dowartościować. Taki obraz matek. Półnaga dzivvka pchająca wózek z bękartem. 🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Owszem - Sauna 2 x /tyg to JEST fanaberia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bylam kiedys w nowym jorku 3 miesiace,tez nigdy nie widzialam bez zeba,jedyna nacja to Polacy...nawet w tv walkuja temat zebow ze Polak nie dba,bierze kredyt na wycieczke zamiast na zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×