Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Mialam epizod z byciem prostytutka i nie zaluje, mialam tez pare przygodnych spotkan

Polecane posty

Gość Marta

Z nikim nie bylam wtedy zwiazana, nikogo nie oszukalam. Moje cialo i moje decyzje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Marta napisał:

Z nikim nie bylam wtedy zwiazana, nikogo nie oszukalam. Moje cialo i moje decyzje. 

To jak twoje ciało i twoja decyzja to po co się tłumaczysz? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja ostatnio miałam takie rozmyślania o paniach prostytutkach. Zastanawialam sie jakie to uczucie przyjmować kilku różnych gości w ciągu dnia , którzy są niewyzyci, sapia, poca sie i wszystko co z tym idzie. Pewnie wielu to stare oblechy,choć pewnie młodzi tez często są na bakier z higiena itd. Chyba bym tych pieniedzy nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Luz, mieszkałam drzwi w drzwi z agencją towarzyską. Dziewczyny miłe, wbrew pozorom zawsze cisza i spokój, no i dużo się dowiedziałam, np. że antykoncepcja jest w 99,99 procentach skuteczna jak się ją dobrze stosuje, można mieć 10 partnerów dziennie i nie ma ciąży nawet po 15 latach pracy. Dowiedziałam się też czemu tam jest to światło, bo widać wszelkie podejrzane krosty na genitaliach, plamy tam na skórze i można wykluczyć niektóre wenery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×