Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Konkretna kobieta

Polecane posty

Gość Kasia

Witajcie, poszukuje mezyczny, u którego mogłabym zamieszkać wraz z moim nastoletnim synem. Jestem osobą wykształcona, pracujaca, mam samochód. Niestety nie mam mieszkania, na wynajem mnie nie stać a Dość mam już pomieszkiwania u toksycznej matki, która wszystkich by zatrula. Na pomoc od państwa liczyć nie mogę, bo jestem zbyt ambitna. W zamian za możliwość zamieszkania ugotuje / posprzątam/ miło spędzę z Tobą czas. Lokalizacja: pd. Lubuskie i okolice. Mój wiek:31 lat. Zainteresowanym odpowiem w mailu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

Dlaczego akurat u mężczyzny ??? Są czasem samotne, starsze kobiety w dużych domach (rodzina daleko) i też potrzebują kogoś do pomocy. Twoja oferta brzmi jak wyrażenie chęci na sposoring. Trochę to żenujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
4 minuty temu, Gość tak to widzę napisał:

Dlaczego akurat u mężczyzny ??? Są czasem samotne, starsze kobiety w dużych domach (rodzina daleko) i też potrzebują kogoś do pomocy. Twoja oferta brzmi jak wyrażenie chęci na sposoring. Trochę to żenujące....

Wole połączyć przyjemne z pożytecznym niz uzerac sie z kolejną starsza kobieta. Chcę trochę dla siebie. Żenująca? Tak wyglądają małżeństwa ogólnie gdybyś nie zauważyła. Ja nie chce pieniędzy, w przeciwieństwie do żony, tylko miejsce do spania. Sama pracuje i ja życie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kasia napisał:

Ja nie chce pieniędzy, w przeciwieństwie do żony, tylko miejsce do spania. Sama pracuje i ja życie mam. 

Utrzymanie tego miejsca do spania też kosztuje, tak samo jak media i zużycie sprzętów. Rozumiem, że Ty byś chciała swoje pieniądze zatrzymać dla siebie i żyć za moje, jak typowy pasożyt? Taka to właśnie ta Twoja ''''ambicja''''. Poza tym, skoro mogę sobie pozwolić na sponsoring, dlaczego miałbym zwracać uwagę na przechodzoną dzieciatą i użerać się z jej bachorem? Mam wiele lepsze opcje do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Utrzymanie tego miejsca do spania też kosztuje, tak samo jak media i zużycie sprzętów. Rozumiem, że Ty byś chciała swoje pieniądze zatrzymać dla siebie i żyć za moje, jak typowy pasożyt? Taka to właśnie ta Twoja ''''ambicja''''. Poza tym, skoro mogę sobie pozwolić na sponsoring, dlaczego miałbym zwracać uwagę na przechodzoną dzieciatą i użerać się z jej bachorem? Mam wiele lepsze opcje do wyboru.

Korzystaj z tego co chcesz. Ja cie nie zmuszam. Ogłoszenie jest skierowane do osób, krore to akceptują a nie do ciebie. Natomiast obelgi świadczą o tym, ze jestes zwyklym, chamowatym golodupcem bez klasy. Zatem i tak bym kijem nie tknela. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie odzywaj. Poki co mam juz kilkunastu chętnych, niczego sobie panów 44+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Utrzymanie tego miejsca do spania też kosztuje, tak samo jak media i zużycie sprzętów. Rozumiem, że Ty byś chciała swoje pieniądze zatrzymać dla siebie i żyć za moje, jak typowy pasożyt? Taka to właśnie ta Twoja ''''ambicja''''. Poza tym, skoro mogę sobie pozwolić na sponsoring, dlaczego miałbym zwracać uwagę na przechodzoną dzieciatą i użerać się z jej bachorem? Mam wiele lepsze opcje do wyboru.

Bardzo dobra wypowiedź w pełni popieram :):):)  Autorka chciałaby łatwo przeżyć życie ze swoim dziaciakiem na cudzy koszt.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, kijem byś nie tknęła ??? A co Ty masz do zaoferowania jeśli można zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
6 minut temu, Gość gość napisał:

Autorko, kijem byś nie tknęła ??? A co Ty masz do zaoferowania jeśli można zapytać ?

Ty nie jesteś w stanie sprostać moim oczekiwaniom, więc nie muszę sie tłumaczyć. Napisalam w ogłoszeniu. Bliższych informacji udzielam w wiadomosci prywatnej po zweryfikowaniu rozmówcy. Nie podniecaj sie tak bo ci żyła pęknie. Wymiana usług to nie jest zycie na cudzy koszt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Ty nie jesteś w stanie sprostać moim oczekiwaniom, więc nie muszę sie tłumaczyć. Napisalam w ogłoszeniu. Bliższych informacji udzielam w wiadomosci prywatnej po zweryfikowaniu rozmówcy. Nie podniecaj sie tak bo ci żyła pęknie. Wymiana usług to nie jest zycie na cudzy koszt. 

Akurat jestem kobietą :) i dobrze znam taki typ kobiet jak Ty. Jeśli faktycznie znajdziesz chętnego na taki układ to szczerze mu współczuję :P ale to już jego sprawa i mnie to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kasia napisał:

Wymiana usług to nie jest zycie na cudzy koszt. 

Jakie usługi oferujesz, które przebiłyby problemy związane z tobą i twoim balastem? Których z nich sobie nie zapewnię bez ponoszenia strat? Posiadając możliwości utrzymywania cię, posiadam również możliwość zapewnienia sobie rozrywek z kobietami o wiele lepszymi od ciebie, jak również zapewnienia sobie pomocy domowej, która nie będzie mi się panoszyć z dzieciakiem 24h na dobę po domu i narażać mnie na zbędne koszty. Co konkretnie jesteś w stanie zaoferować? Skoro nawet nie potrafiłaś sobie ułożyć życia, co świadczy wprost o niezaradności oraz niskim wykształceniu i inteligencji.

23 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Korzystaj z tego co chcesz. Ja cie nie zmuszam. Ogłoszenie jest skierowane do osób, krore to akceptują a nie do ciebie. Natomiast obelgi świadczą o tym, ze jestes zwyklym, chamowatym golodupcem bez klasy. Zatem i tak bym kijem nie tknela. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie odzywaj. Poki co mam juz kilkunastu chętnych, niczego sobie panów 44+.

Prawda zabolała, a kto tu by naprawdę kogo kijem nie tknął,  dobrze wiadomo. Skoro znalazłaś już chętnych, po co jeszcze szukasz? Czyżbyś była niezadowolona z tego, na co możesz liczyć przy swoich aktualnych warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
7 minut temu, Gość gość napisał:

Jakie usługi oferujesz, które przebiłyby problemy związane z tobą i twoim balastem? Których z nich sobie nie zapewnię bez ponoszenia strat? Posiadając możliwości utrzymywania cię, posiadam również możliwość zapewnienia sobie rozrywek z kobietami o wiele lepszymi od ciebie, jak również zapewnienia sobie pomocy domowej, która nie będzie mi się panoszyć z dzieciakiem 24h na dobę po domu i narażać mnie na zbędne koszty. Co konkretnie jesteś w stanie zaoferować? Skoro nawet nie potrafiłaś sobie ułożyć życia, co świadczy wprost o niezaradności oraz niskim wykształceniu i inteligencji.

Prawda zabolała, a kto tu by naprawdę kogo kijem nie tknął,  dobrze wiadomo. Skoro znalazłaś już chętnych, po co jeszcze szukasz? Czyżbyś była niezadowolona z tego, na co możesz liczyć przy swoich aktualnych warunkach?

Wybacz, ale osadzanie kogoś nie znając go świadczy o tym, ze jestes nikim. Ja juz na innym portalu mam konkretnych chętnych. Życzę przyjemnej masturbacji. W życiu różnie się uklada. Dziecko mam z gwałtu akurat, nie musze ci tłumaczyć. Dla mnie jesteś zerem i prostakiem. Nie stać cię na kobiete to wal konia. Proste. Tak samo nie znam zamożnego mężczyzny, który bu tej gosposi nie mial a pieprzyl, ze go stać na taką 😂 Wykształceni ludzie w tym kraju latami dochodzą do godnych pieniędzy, ale co ty jakiś nieudacznik możesz wiedzieć na ten temat. Strasznie żałosne. Jak Potrzebujesz określony samochód to piszesz do innego ogłoszeniodawcy z pretensjami i ocenianiem go, ze ma na sprzedaż taki a nie inny? No sam zobacz jaki jesteś żalosny. Nie pisz do mnie więcej, bo jesteś nikim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli wszystko jasne - butny troll bez kultury nie mający żadnych sensownych argumentów. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On on
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

Wole połączyć przyjemne z pożytecznym niz uzerac sie z kolejną starsza kobieta. Chcę trochę dla siebie. Żenująca? Tak wyglądają małżeństwa ogólnie gdybyś nie zauważyła. Ja nie chce pieniędzy, w przeciwieństwie do żony, tylko miejsce do spania. Sama pracuje i ja życie mam. 

Ambitna he he he  śmiech na sali . Jeśli jesteś dorosłą , piękną kobietą, znającą swoją wartość i śmiało podążasz za sponsoring iem to jestes du podajką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczucia dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×