Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konja

Moja mama...

Polecane posty

Gość Konja

Ostatnio mama kazała ustawić jej coś na fb. Po tym jak ustawiłam pomyślam sobie, ze zobaczę z ciekawości co ona ma tym fb robi... Tego co zobaczyłam sie nie spodziewałam... Okazało się, ze ona prawie codziennie ogląda na fb mojego męża. Pomyślicie pewnie śledzi co tam u mnie. Otóż nie... Mojego profilu nigdy nie oglądała. Tylko jego. I kilku innych facetów. Czy to dziwne, ze ona ciągle szuka mojego męża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wymyśl lepsze prowo. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konja

To nie prowo. Mówię prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A skąd wiesz że ogląda go codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konja

Bo jest na fb takie coś jak dziennik aktywności i tam jest lista wyszukiwanych osób, jest data i godzina wyszukiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie przez konto Twojego męża ogląda jego kolegów. Może któryś jej się podoba bądź szuka młodszego kochanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moze ciebie ma w znajomych i wie co wstawiasz na bieżąco a zięcia nie ma i jest ciekawa co u was i co on wstawia czy ma jakis nowych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konja

On nie wstawia naszych zdjęć i ja tak samo nie wstawiam zdjęć dziecka. Także na jego profilu napewno nie ogląda co u nas. A zdjęcia to wysyłam jej na tel SMS... Także coś innego nią kieruje. Ciekawi mnie tylko cóż tak go ogląda prawie codziennie. Jego znajomi tez jej nie interesują... Zresztą on ma ukrytych znajomych. Widać tylko wspólnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Konja napisał:

Ostatnio mama kazała ustawić jej coś na fb. Po tym jak ustawiłam pomyślam sobie, ze zobaczę z ciekawości co ona ma tym fb robi... Tego co zobaczyłam sie nie spodziewałam... Okazało się, ze ona prawie codziennie ogląda na fb mojego męża. Pomyślicie pewnie śledzi co tam u mnie. Otóż nie... Mojego profilu nigdy nie oglądała. Tylko jego. I kilku innych facetów. Czy to dziwne, ze ona ciągle szuka mojego męża? 

Może go obserwuje czy nie robi czegoś złego aby w porę Cię ostrzec 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooo

nei ma na fb aktywnosci obserwowania, tylko info, jesli sie dodaje komentarze lub polubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno wchodzi przez jego profil. Też tak mam. Wpisuję u góry na pasku tylko "f" i enter i wyskakuje mi fb na czyimś koncie, tak mi wygodnie. I jakby ktoś spr to by też wyglądało, że 10 x dziennie siedzę u tej osoby na profilu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konja
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Może go obserwuje czy nie robi czegoś złego aby w porę Cię ostrzec 😜

Raczej by nie robił nic złego mając mnie w znajomych 😁

 

1 godzinę temu, Gość boooo napisał:

nei ma na fb aktywnosci obserwowania, tylko info, jesli sie dodaje komentarze lub polubienia

mylisz sie. Wchodzi sie na swój profil zakładka dziennik aktywności później klikasz na filtruj i zakładka historia wyszukiwania. Jeśli o tym nie wiedziałaś to mało wiesz o fb 😁 na kogo profil wchodzi z jego. Skoro go nawet w znajomych nie ma. Bo on jej nie przyjął. Wpisuje w wyszukiwarkę osób jego całe imię i nazwisko więc raczej to nie pójście na łatwiznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×