Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krzysztof

Gdzie kupić artykuły biurowe

Polecane posty

Gość Krzysztof

Potrzebuje jakoś zorganizować do swojej firmy dostawę artykułów biurowych. Sporo tego u mnie idzie i szukam dobrego dostawcy, który będzie sprawnie realizował zamówienia bez jakichś niepotrzebnych opóźnień. Jak macie coś sprawdzonego to dajcie namiary. Oczywiście jak będą dobre ceny to też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie warto zajrzeć do sklepu biurwa.pl – przede wszystkim bardzo duży wybór produktów, zamówienia bardzo sprawnie realizowane, bo wszystko dostępne jest praktycznie od ręki więc nie będzie opóźnień i czekania na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Strona ezaopatrzenie.pl, najlepiej przez internet, bo w tych stacjonarnych to drogie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przez internet. Sklepy w sieci mają o wiele korzystniejsze ceny, poza tym przy wiekszych zamowieniach dla firm można liczyć na spore upusty cenowe. Poza tym wygodniej jest zrobic raz na jakiś czas wieksze zamówienie niż chodzić stacjonarnie z byle pierdułką.... No i obecnie nie wiem czy jakiekolwiek sklepy biurowe są w ogóle czynne.

Ze swojej strony polecam ten sklep https://www.biurfan.pl/klipy-i-spinacze-biurowe-cat-347

Dobre ceny.

Spore wyposażenie

I darmowa wysyłka do paczkomatów powyżej zamówień 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, jak stemple wizytówki i pieczątki to bierz stempleks.pl, szybko Ci dostarczą i sprzęt na lata, sama mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×