Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goi

Czy gdyby facet który ci się podoba powiedział że jesteś piękna

Polecane posty

Gość Matka Stiflera

Ja bym odpowiedziala:

Dziękuję 😊 ty też jesteś piękny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadanie
2 godziny temu, Gość Sieczka napisał:

Bo masz sieczke w mozgu, reakcja smiania znaczy ze dziecinna jestes, no chyba zes brzydka i dostajesz histerii smiechowej

Nie sieczke. Tylko faceci beznadziejni. Potrafia tylko gadac. Pieka, kocham cie,wspaniala, madra...itd. A g to wnosi bo to puste slowa. Wazniejsze sa czyny a nie puste slowa. Brzydka nie jestem. Naiwna tez nie. Wole jak facet poniesie reklamowke do domu ze sklepu. Tak moze pokazac ze jestem dla niego wazna (tylko przyklad)Jak ma klepac dyrdymaly.Pruzna nie jestem. Jak ktos lubi slychac poematy na wlasny temat. ..Nie moja.sprawa. Ja nie lubie! Bo mi wolno nie lubiec. Proste! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Matka Stiflera napisał:

Ja bym odpowiedziala:

Dziękuję 😊 ty też jesteś piękny. 

Takie kobiety szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieczka
2 godziny temu, Gość Gadanie napisał:

Nie sieczke. Tylko faceci beznadziejni. Potrafia tylko gadac. Pieka, kocham cie,wspaniala, madra...itd. A g to wnosi bo to puste slowa. Wazniejsze sa czyny a nie puste slowa. Brzydka nie jestem. Naiwna tez nie. Wole jak facet poniesie reklamowke do domu ze sklepu. Tak moze pokazac ze jestem dla niego wazna (tylko przyklad)Jak ma klepac dyrdymaly.Pruzna nie jestem. Jak ktos lubi slychac poematy na wlasny temat. ..Nie moja.sprawa. Ja nie lubie! Bo mi wolno nie lubiec. Proste! 

No ok ale ty odgornie zalozylas ze ten komplement jest od dziecinnego ...y a nie faceta na poziomie, zauwazylas te swoja pulapke w glowie? To wyobraz sobie ze ci niesie te reklamowke i tez wyraza swoj zachwyt slowem i spojrzeniem, i co , foch? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie kobiety szanuje

Zalezy do kogo mozna tak powiedziec. Mysle ze gdybym mu tak slodzila to pomyslalby ze mam brudne mysli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym sie ucieszyla 🙂 pomyslalabym, ze w koncu sie odwazyla 😄 no i uslyszalby, ze za to on jest wyjatkowo przystojny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ja bym sie ucieszyla 🙂 pomyslalabym, ze w koncu sie odwazyla 😄 no i uslyszalby, ze za to on jest wyjatkowo przystojny 😉

odwazyl*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On mi to powiedzial nie wprost do kolegow ze ma tu piekny fotel a ja mu nie wprost powiedzialam ze gdyby byl brzydki to bym nie chciala na nim usiasc i on sie zdenerwowal i powiedzial ze nie bedzie wypowiadal na temat urody innego faceta czyli dotarlo co powiedzialam ze ma u mnie szanse bo jest przystojny i to go zdenerwowalo ze patrze na wyglad to jezeli mowie mu komplement to nie wprost tylko wypowiadam o jego osobowosci z podziwem. Pasuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gadanie napisał:

Nie sieczke. Tylko faceci beznadziejni. Potrafia tylko gadac. Pieka, kocham cie,wspaniala, madra...itd. A g to wnosi bo to puste slowa. Wazniejsze sa czyny a nie puste slowa. Brzydka nie jestem. Naiwna tez nie. Wole jak facet poniesie reklamowke do domu ze sklepu. Tak moze pokazac ze jestem dla niego wazna (tylko przyklad)Jak ma klepac dyrdymaly.Pruzna nie jestem. Jak ktos lubi slychac poematy na wlasny temat. ..Nie moja.sprawa. Ja nie lubie! Bo mi wolno nie lubiec. Proste! 

Pruzna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieczka
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

On mi to powiedzial nie wprost do kolegow ze ma tu piekny fotel a ja mu nie wprost powiedzialam ze gdyby byl brzydki to bym nie chciala na nim usiasc i on sie zdenerwowal i powiedzial ze nie bedzie wypowiadal na temat urody innego faceta czyli dotarlo co powiedzialam ze ma u mnie szanse bo jest przystojny i to go zdenerwowalo ze patrze na wyglad to jezeli mowie mu komplement to nie wprost tylko wypowiadam o jego osobowosci z podziwem. Pasuje? 

Jaki kurde fotel do jakiego kolegi, nie, nic nie rozumiem:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×