Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescobaj

prezent na święta

Polecane posty

Czy mogę wysłać prezent na święta Bożego Narodzenia koledze z którym sie pokłóciłem i który się na mnie obraził. Chcę się z nim pogodzić i uważam, że święta to najlepszy czas na pogodzenie. Nie wiem czy mogę mu dać prezent czy tylko członkowie rodziny mogą się obdarowywać? Nie wiem jak może zareagować, nie chce żeby się jeszcze bardziej na mnie obraził. Wcześniej nawet wyrzucił mnie ze znajomych na facebooku. Przede wszyskim czy mogę mu dać prezent i jak może zareagować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj

Dziwne pytanie. Prezenty dajemy, komu chcemy. Nikt o zdrowych zmysłach nie zareaguje negatywnie, a jeśli tak, to będzie ostateczny sygnał, że warto sobie odpuścić tę znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem to zły pomysł. Nie nalegaj na znajomość jeśli ktoś tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi przede wszystkim czy nie zgłosi tego na policje tzn staliking, że otrzymał prezent którego nie chciał otrzymać i że np. wkurzyłem go na święta. Po prostu nie chce być karany wyrokiem skazującym i stracić przez to pracy. Czy myślicie że może to zgłosić on lub jego rodzice na policje. Zaznaczam od ponad 3 miesięcy się z nim nie kontaktowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

A co kupujesz na prezent? Nie mam pomysłu co kupić na prezenty świąteczne dla panów z rodziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja dla brata, taty i wujka kupiłam już zestaw kosmetyków Masveri. Taki niewielki upominek, ale bardzo praktyczny. Myślę, że panowie będę zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię listę już od listopada jestem biednym studentem, a mam też urodziny w grudniu, więc fajne prezenty są w cenie. Wybieram takie rzeczy, które nie są konieczne czyli samx ich sobie nie kupię, ale które bardzo chcę mieć do używania - np wymarzone pióro lamy, którego nie kupiłm sobie w październiku ze względu na cenę; ulubione (i jedyne jakie mam) perfumy, które mi się kończą, kołdrę całoroczną czy lepszy odkurzacz niż gówienka które mam - który jest mi niezbędny, ale na ktory mnie nie stać. Uwielbiam też ceramikę z BOlesławca  https://andyceramika.pl/kubki Na przykląd takie recznie malowane ceramiczne kubki.
Dzięki temu czuję się naprawdę wspaniale obdarowanx na święta, jak najszczęśliwsze dziecko na świecie pośród tych wymarzonych od miesięcy rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leniwie w tym roku, po prostu przejdę się do sklepu Apple. 3 telefony dla dzieci, Apple Watch Ultra dla męża.

Jeśli wiecie, ze facet nie jest fanem smartwatchy, polecam stronę:

https://westwatches.pl/pl/zegarki-meskie

Można przejrzeć sobie tutaj tradycyjne zegarki męskie - mają obecnie wiele dobrych marek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×