Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Był sobie pies 2

Polecane posty

Gość Gosc

Czy zakończenie filmu jest pozytywne. Chciałabym wybrać się z dzieckiem 9 lat do kina na ten film. Niestety dziecko nie chce, boi się złego zakończenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Flim się kończy że dziadek umiera. I ten pies też. Ale się spotykają w niebie. Więc zakończenie jest smutne ale też pozytywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To niedobrze, raczej to film nie dla mojego dziecka. za bardzo kocha zwierzęta i chyba jeszcze za małe, by nie brać to do serca. Za dużo wzruszeń u takich dzieci jest niewskazane, to nie działa dobrze na psychikę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mówię, zeby katowac dziecko tym filmem, ale co jak dziadek czy pies Twojemu dziecku umrze? Mi dwóch dziadków umarło w odstępie roku kiedy miałam 11 i 12 lat i ani mnie na pogrzeb nie zabrali, ani mi tego nie wytłumaczyli. Później gadali, że chcieli mnie chronic. A ja przerabialam ich śmierci do 20 roku życia. Często mi się śnili, często płakałam. Może warto wykorzystać taki film na rozmowę o śmierci właśnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mówię, zeby katowac dziecko tym filmem, ale co jak dziadek czy pies Twojemu dziecku umrze? Mi dwóch dziadków umarło w odstępie roku kiedy miałam 11 i 12 lat i ani mnie na pogrzeb nie zabrali, ani mi tego nie wytłumaczyli. Później gadali, że chcieli mnie chronic. A ja przerabialam ich śmierci do 20 roku życia. Często mi się śnili, często płakałam. Może warto wykorzystać taki film na rozmowę o śmierci właśnie? 

Kazdemu kiedys dziadek i pies umiera, ale mam 33 lata i szczerze nie lubię filmów o zwierzętach i jak w koncu umierają. Rozumiem dziecko, nie każdy lubi sobie płakać na filmie i  sie dolowax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie wiem, ze to fajny pouczający film, jednak sobie daruję, gdyż dziecko dało mi wyraźnie do zrozumienia, ze nie chce jeżeli będzie smutne zakończenie. Po co dostarczać mu takich emocji. Chyba pójdziemy na jakieś śmieszne głupotki😘 dziekuje Wam kochani za odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

gdyż dziecko dało mi wyraźnie do zrozumienia, ze nie chce jeżeli będzie smutne zakończenie. Po co dostarczać mu takich emocji

Gdyby chciało sobie dostarczyć takich emocji, to co innego, ale skoro dało Ci do zrozumienia, że nie chce smutnego zakończenia, to faktycznie bez sensu iść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby chciało sobie dostarczyć takich emocji, to co innego, ale skoro dało Ci do zrozumienia, że nie chce smutnego zakończenia, to faktycznie bez sensu iść 🙂

😆sama z siebie się śmieje. Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×