Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wyzylam się na dziecku

Polecane posty

Gość Gosc

Bo mnie mąż nie kocha i nie szanuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty nie szanujesz dziecka, ono nie szanuje ciebie. Fajna rodzinka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak się wyzylas? 

Zaczęłam krzyczeć, wpadłam w złość. Ostatecznie przeprosiłam i do szkoły pojechaliśmy w miłej atmosferze. Po drodze wyjaśniłam swoje zachowanie, ale nadal jest mi przykro, bo to nie powinno się wydarzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Staraj się, żeby się więcej nie powtórzyło, ale nie zamierzam wieszać na Tobie psów. Człowiek jest tylko człowiekiem, czasem nagromadzi mu się problemów, głowa pęka, a tu obok dziecko z tysiącem pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matka też człowiek.. Każdy czasem ma dosyć i się wyzyje. Jak to stało się raz to spoko... Nikt nie jest idealny. Pamiętaj jednak żeby nie zdarzało się to często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mąż nie szanuje Ciebie, a Ty nie szanujesz dziecka i koło się zamyka. Musisz mieć jakieś problemy z psychiką skoro takie rzeczy przenosisz na dziecko. I tylko dziecka żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Czyli mąż nie szanuje Ciebie, a Ty nie szanujesz dziecka i koło się zamyka. Musisz mieć jakieś problemy z psychiką skoro takie rzeczy przenosisz na dziecko. I tylko dziecka żal. 

To się niestety zdarza, że ludziom w kryzysowych /stresowych dla nich sytuacjach puszczają nerwy. Absolutnie nie wiązałabym tego z jakimś zaburzeniem psychicznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×