Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc678

Co o tym sądzić. Była małzonka i moj mężczyzna.

Polecane posty

Gość Gosc678

Poznałam rozwodnika, spotykamy się , jest miło i rokująco. Ma 36 lat, był z małżonką 10 lat. Rozwiedli się , bo ona nie chciała mieć dzieci. Często do niej wraca. Opowiada o niej. Ostatnio powiedział że zmarnowała mu 10 lat życia. Cały czas się mnie pyta czy tgo kocham , a sam nic nie odpowiada. 

Czy on dalej ją kocha, a ja jestem dla zapomnienia ? Po rozwodzie są 2 lata. Wiem , że to sentyment. Ale aż tak. Proszę o szczerze odpowiedzi. Rozmowy z nim do niczego nie prowadzą, mówi że jej nie kocha , że jest mu obojętna.  Jednak ja tak nie uważam... Jak to rozwiązać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancia

Nie wiem dokładnie bo jeśli powodem rozstania była tylko kwestia posiadania dzieci to może faktycznie jako do kobiety i partnerki jednak dalej coś do niej czuje bo po za tym ze nie chciała mieć dzieci może była żoną idealną dla niego pod innymi względami ale chęć posiadania potomstwa u niego jednak była silniejsza i wybrał dalsze poszukiwania . Wiadomo ,ze Ci nie powie jak jest na prawdę i być może nawet tak jest ,ze jej nie kocha . Jedyna rada jaką mogę Ci dać to zajdz w ciąże on będzie szczęśliwy, Wy będziecie mieć taką prawdziwą rodzine i o byłej już raczej nie będzie myslał bo to z Tobą stworzył rodzine i jesteście na pierwszym głównym planie . Całe szczęście ,ze nie ma dzieci z poprzedniego związku to wiele ułatwia dla Ciebie bo jego przeszłość możecie totalnie odciąć i zacząć nowe życie własnej rodziny. Ja Ci powiem ,ze ja z byłym mężem tez byłam 10 lat i mimo tego ze kocham swojego Obecnego Męża najbardziej na świecie i to z nim założyłam rodzine to czasem wspominam tamtego ale to bardziej przez sentyment lub po prostu kawał życia jest dużo wspomnień lub sytuacji ale Kocham Obecnego i nie zamieniłabym go za nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 678
30 minut temu, Gość Pancia napisał:

Nie wiem dokładnie bo jeśli powodem rozstania była tylko kwestia posiadania dzieci to może faktycznie jako do kobiety i partnerki jednak dalej coś do niej czuje bo po za tym ze nie chciała mieć dzieci może była żoną idealną dla niego pod innymi względami ale chęć posiadania potomstwa u niego jednak była silniejsza i wybrał dalsze poszukiwania . Wiadomo ,ze Ci nie powie jak jest na prawdę i być może nawet tak jest ,ze jej nie kocha . Jedyna rada jaką mogę Ci dać to zajdz w ciąże on będzie szczęśliwy, Wy będziecie mieć taką prawdziwą rodzine i o byłej już raczej nie będzie myslał bo to z Tobą stworzył rodzine i jesteście na pierwszym głównym planie . Całe szczęście ,ze nie ma dzieci z poprzedniego związku to wiele ułatwia dla Ciebie bo jego przeszłość możecie totalnie odciąć i zacząć nowe życie własnej rodziny. Ja Ci powiem ,ze ja z byłym mężem tez byłam 10 lat i mimo tego ze kocham swojego Obecnego Męża najbardziej na świecie i to z nim założyłam rodzine to czasem wspominam tamtego ale to bardziej przez sentyment lub po prostu kawał życia jest dużo wspomnień lub sytuacji ale Kocham Obecnego i nie zamieniłabym go za nic !

Gorzej jak ja urodzę dziecko, poświęcę się dla niego a on wciąż będzie marzył o żonie... jestem od niego 10 lat młodsza. To z nią podróżował,  bawił się,  miała co tylko dla rozrywki. A mnie chce od razu wrobić w rodzinkę... I obowiązki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 678
33 minuty temu, Gość Pancia napisał:

Nie wiem dokładnie bo jeśli powodem rozstania była tylko kwestia posiadania dzieci to może faktycznie jako do kobiety i partnerki jednak dalej coś do niej czuje bo po za tym ze nie chciała mieć dzieci może była żoną idealną dla niego pod innymi względami ale chęć posiadania potomstwa u niego jednak była silniejsza i wybrał dalsze poszukiwania . Wiadomo ,ze Ci nie powie jak jest na prawdę i być może nawet tak jest ,ze jej nie kocha . Jedyna rada jaką mogę Ci dać to zajdz w ciąże on będzie szczęśliwy, Wy będziecie mieć taką prawdziwą rodzine i o byłej już raczej nie będzie myslał bo to z Tobą stworzył rodzine i jesteście na pierwszym głównym planie . Całe szczęście ,ze nie ma dzieci z poprzedniego związku to wiele ułatwia dla Ciebie bo jego przeszłość możecie totalnie odciąć i zacząć nowe życie własnej rodziny. Ja Ci powiem ,ze ja z byłym mężem tez byłam 10 lat i mimo tego ze kocham swojego Obecnego Męża najbardziej na świecie i to z nim założyłam rodzine to czasem wspominam tamtego ale to bardziej przez sentyment lub po prostu kawał życia jest dużo wspomnień lub sytuacji ale Kocham Obecnego i nie zamieniłabym go za nic !

Dziękuję,  że napisałaś. To da mi dużo do myślenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancia

To też racja . Nie podejmuj decyzji o dziecku pochopnie puki tego nie czujesz jak to będzie bo jesli on ją faktycznie kocha to oby nie było tak jak mówisz albo zrobi potomka a do niej wróci a Ty będziesz wychowywała dziecko sama a on zabierał na weekendy i święta i tak się zdarza. Tylko myśle ,ze jeśli myśli o Tobie on poważnie to jak będziecie mieli swoje wspólne dziecko lub dzieci stworzycie pełna rodzine to tylko Was umocni a pozycja jego byłej w tym tylko osłabnie . Oczywiście zanim wałkujecie się w pieluchy może postaraj się z nim tez pojeździć , pozwiedzać jakieś nowe ciekawe miejsca które potem będą mu się kojarzyły tylko z Tobą i z Wami. Z nią był 10 lat z Tobą jest krócej wiec tych wspomnień musi narazie trochę nazbierać narazie jak myśli o przeszłości to pewnie głównie kojarzy mu się ona z nią bo to jego ostatnie lata zawsze były z nią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×