Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość stress

Panicznie sie boje koboety do której coś czuje

Polecane posty

Gość Frania
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

pjeńć:classic_blush:

No fłasnie fidze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwaga to stan umysłu
Przed chwilą, Gość Ewelina napisał:

Ja nie jestem żałosna ale odważna 

odważna hahahah chyba w tym, bu upolowac kolesia , który się nią PUBLICZNIE w necie bawi hahahahhaha.ODWAGA TO STAN UMYSŁU A NIE CHĘCI ZDJĘCIA MAJTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eweliny

A koło odważnej kobiety to Ty nawet nie stałaś ..nie Twoja liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amk
5 minut temu, Gość stress napisał:

Najpierw udawala, że nie zna a po miesiącu sie zmieniła

To dobry znak, że się zmieniła. Czy wiesz coś o jej życiu prywatnym? Jeśli nie ma faceta to próbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2

Jestem odważna a najbardziej irytuje mnie kiedy wmawia że za nim latam a prawda taka że chodzi wszędzie tam gdzie ja i nic nie mówi tylko siada w kącie i się patrzy myśląc że nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Pewnie prowo, ale śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gxs
1 minutę temu, Gość Amk napisał:

To dobry znak, że się zmieniła. Czy wiesz coś o jej życiu prywatnym? Jeśli nie ma faceta to próbuj jeszcze raz.

Nie słuchaj tego autorze, jeśli raz olała  lub w inny sposób dała do zrozumienia że nie chce cię zanać, to nie rób z siebie ...y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby to on
3 minuty temu, Gość Ewelina2 napisał:

Jestem odważna a najbardziej irytuje mnie kiedy wmawia że za nim latam a prawda taka że chodzi wszędzie tam gdzie ja i nic nie mówi tylko siada w kącie i się patrzy myśląc że nie widzę

TO TAK JAK ZA MNĄ..PEWNIE TO TEN SAM hahaha..ma takie podejście,,,śledzi..w aucie podgląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gxs napisał:

Nie słuchaj tego autorze, jeśli raz olała  lub w inny sposób dała do zrozumienia że nie chce cię zanać, to nie rób z siebie ...y!

W hui smutne to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stress
5 minut temu, Gość gxs napisał:

Nie słuchaj tego autorze, jeśli raz olała  lub w inny sposób dała do zrozumienia że nie chce cię zanać, to nie rób z siebie ...y!

Wybaczyłem jeśli chcialaby szanse to myślę że każdy zasługuje. Ona też wiele zrobila by to naprawić i to doceniam. Moje uczucia nie minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
Przed chwilą, Gość Stress napisał:

Wybaczyłem jeśli chcialaby szanse to myślę że każdy zasługuje. Ona też wiele zrobila by to naprawić i to doceniam. Moje uczucia nie minęły

A mógłbyś podać jakiś szczegół, żeby Cię można było zidentyfikować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amk
9 minut temu, Gość gxs napisał:

Nie słuchaj tego autorze, jeśli raz olała  lub w inny sposób dała do zrozumienia że nie chce cię zanać, to nie rób z siebie ...y!

Właśnie tego nie sluchaj. To pisze Pan co nie ma pojęcia o kobietach i będzie siedział sam sfrustrowany ale dumny. Mówię Ci, że spróbuj jeszcze raz, na luziku,subtelnie. Kawa, drink, gadu gadu. Baby to lubią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stress
16 minut temu, Gość Amk napisał:

Właśnie tego nie sluchaj. To pisze Pan co nie ma pojęcia o kobietach i będzie siedział sam sfrustrowany ale dumny. Mówię Ci, że spróbuj jeszcze raz, na luziku,subtelnie. Kawa, drink, gadu gadu. Baby to lubią. 

Właśnie chce spróbować, tylko jak ten uraz przezwyciężyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Stress napisał:

Wybaczyłem jeśli chcialaby szanse to myślę że każdy zasługuje. Ona też wiele zrobila by to naprawić i to doceniam. Moje uczucia nie minęły

 Co zrobiła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Stress napisał:

Właśnie chce spróbować, tylko jak ten uraz przezwyciężyć

Zagadaj neutralnie do niej ci słychać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amk
5 minut temu, Gość Stress napisał:

Właśnie chce spróbować, tylko jak ten uraz przezwyciężyć

Tu nie umiem Ci poradzić. Musisz po prostu zrozumieć, że to Ty jesteś tutaj facetem i takie działanie to twoja rola i twoje prawo. Z całym szacunkiem i podziwem dla pani (ona powinna tak to odczuć),zdecydowanie zadziałaj, innej drogi nie ma i na nic innego nie licz, cud się nie zdarzy. Albo Ty to ruszysz albo D.U.P.A.  W razie odmowy nie panikuj, bądź z nią szczery. Normalna kobieta nigdy nie pomyśli źle o facecie, który w kulturalny sposób próbował ją poderwać i będzie szanować jego uczucia bo przecież to ona je wzbudza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stress
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zagadaj neutralnie do niej ci słychać itp

Boję się że wyjde na nudziarza, to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Stress napisał:

Boję się że wyjde na nudziarza, to głupie

95% sytuacji, których się boimy, nigdy się nie wydarzy 🙂

Ja bym się chciała ponudzić z moim ukochanym, problem tylko taki, że go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Czy to nie jest wyolbrzymione? mężczyźni w stosunkach z kobietami doświadczają uczucia paniki na jej widok i stresu pourazowego po odrzuceniu? Przeżywacie jak kobiety, Panowie?

To zależy, ale czesto tak właśnie jest jeżeli się na jakąś nakręcimy a ona nas oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość z boku napisał:

Może źle to interpretujesz..Jest w moim życiu pewien mężczyzna, przy którym uginają mi się kolana a emocje sięgają zenitu i nie potrafię słowa wykrztusić..Nigdy go nie odrzuciłam, tylko nie dałam szansy, bo notorycznie kłamie i nie stać go na poważną, szczerą rozmowę ze mną..dlatego jak go widzę czasem , przelotem to tylko patrzę i zastygam w ruchu..

Ja jestem szczery i stać mnie na poważną rozmowę, tyle że zawsze słyszę "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
53 minuty temu, Gość Amk napisał:

Właśnie tego nie sluchaj. To pisze Pan co nie ma pojęcia o kobietach i będzie siedział sam sfrustrowany ale dumny. Mówię Ci, że spróbuj jeszcze raz, na luziku,subtelnie. Kawa, drink, gadu gadu. Baby to lubią. 

Bzdura. Jak facet się stara, to jest uznawany za desperata i olewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy to nie jest wyolbrzymione? mężczyźni w stosunkach z kobietami doświadczają uczucia paniki na jej widok i stresu pourazowego po odrzuceniu? Przeżywacie jak kobiety, Panowie?

Może warto to podleczyć? Nie szkoda życia, związku, miłości na ciągły stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stress
19 minut temu, Gość Amk napisał:

Tu nie umiem Ci poradzić. Musisz po prostu zrozumieć, że to Ty jesteś tutaj facetem i takie działanie to twoja rola i twoje prawo. Z całym szacunkiem i podziwem dla pani (ona powinna tak to odczuć),zdecydowanie zadziałaj, innej drogi nie ma i na nic innego nie licz, cud się nie zdarzy. Albo Ty to ruszysz albo D.U.P.A.  W razie odmowy nie panikuj, bądź z nią szczery. Normalna kobieta nigdy nie pomyśli źle o facecie, który w kulturalny sposób próbował ją poderwać i będzie szanować jego uczucia bo przecież to ona je wzbudza. 

Sensownie piszesz muszę sie do tego przekonać a powinno się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amk
4 minuty temu, Gość vvv napisał:

Bzdura. Jak facet się stara, to jest uznawany za desperata i olewany.

Co Ty rozumiesz pod słowami " facet się stara" ? To,że on podejdzie do dziewczyny i zagada o pogodzie o pracy A w końcu o wspólnej kawie? To jest dzialanie we własnym interesie jeśli chce zbliżyć się do kobiety która mu się podoba a nie desperacja. Poza tym pewny siebie facet robi to co uważa za słuszne i ma w de co inni o tym myślą. I to się kobietom podoba. Jeśli TY ciągle spotykasz się z odmową to chyba coś robisz nie tak. Jeśli nie jesteś atrakcyjny w potocznym rozumieniu to zanim zagadsz do laski musisz dać się poznać jako gość z innymi zaletami niż uroda kinowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Amk napisał:

Co Ty rozumiesz pod słowami " facet się stara" ? To,że on podejdzie do dziewczyny i zagada o pogodzie o pracy A w końcu o wspólnej kawie?

Nie, nie to.

Jeżeli kobietom okazuje się zainteresowane, to właśnie tak reagują. Albo jeśli po odrzuceniu, próbuje się dalej.

4 minuty temu, Gość Amk napisał:

Jeśli nie jesteś atrakcyjny w potocznym rozumieniu to zanim zagadsz do laski musisz dać się poznać jako gość z innymi zaletami niż uroda kinowa. 

Tak, tylko jak to zrobić, skoro kobiety nawet nie chcą ze mną rozmawiać i nie biorą pod uwagę nawet koleżeńskich relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Stress napisał:

Sensownie piszesz muszę sie do tego przekonać a powinno się udać

Podejdź do tego racjonalnie, bez emocji. Jeśli Cię kocha, to nie odrzuci. Jeśli nie kocha, to będziesz wiedział na czym stoisz. 

Nie masz się czego obawiać. Normalna kobieta Cię nie pobije, ani nie wysmieje jeśli okazesz jej uczucie. Jeśli wyrządzi Ci krzywdę, będziesz wiedział, ze była pomyłką, nie jest warta Ciebie.

Fakty, fakty i jeszcze raz fakty. To jak kobieta traktuje mężczyznę wiele o niej mówi. Powinieneś "obserwowac" jej reakcje, zachowanie i wyciągać wnioski. Wiele można przewidziec, uwaznie obserwujac kobietę w różnych okolicznościach.

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Stress napisał:

Boję się że wyjde na nudziarza, to głupie

Powiem jedno jak czekasz na kontakt od konkretnej osoby to nieważne co napisze ważne żeby się odezwała. Czekam na wiadomość od faceta i nieważne co napisze liczę na to ze się w końcu odezwie. Kobiety czasem tak maja myślisz jedno robisz drugie a potem żałujesz wypowiedzianych słów. Ważne żeby nie odpuścić. Może miała jakiś powód żeby cię zbyć ? Bo ja miałam realny powód ale sytuacja się zmieniła bo coś poczułam a on milczy pomino tego ze próbowałam nawiązać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podejdź do tego racjonalnie, bez emocji. Jeśli Cię kocha, to nie odrzuci. Jeśli nie kocha, to będziesz wiedział na czym stoisz. 

Nie masz się czego obawiać. Normalna kobieta Cię nie pobije, ani nie wysmieje jeśli okazesz jej uczucie. Jeśli wyrządzi Ci krzywdę, będziesz wiedział, ze była pomyłką, nie jest warta Ciebie.

Fakty, fakty i jeszcze raz fakty. To jak kobieta traktuje mężczyznę wiele o niej mówi. Powinieneś "obserwowac" jej reakcje, zachowanie i wyciągać wnioski. Wiele można przewidziec, uwaznie obserwujac kobietę w różnych okolicznościach.

Powodzenia!

Zgadza się . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amk
13 minut temu, Gość vvv napisał:

Nie, nie to.

Jeżeli kobietom okazuje się zainteresowane, to właśnie tak reagują. Albo jeśli po odrzuceniu, próbuje się dalej.

Tak, tylko jak to zrobić, skoro kobiety nawet nie chcą ze mną rozmawiać i nie biorą pod uwagę nawet koleżeńskich relacji?

Trudno mi cokolwiek powiedzieć bo nie znam Ciebie ani Twojej sytuacji. Coś musi być na rzeczy. Może poproś kilka osób z którymi dobrze się znasz i utrzymujesz kontaktu żeby Ci powiedziały jedną rzecz, cechę, którą najbardziej u Ciebie lubią i jedną, której mógłbyś nie mieć lub się pozbyć. Pomyśl nad tym co uslyszysz. A, i umów się na szczerość z tymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Podejdź do tego racjonalnie, bez emocji. Jeśli Cię kocha, to nie odrzuci. Jeśli nie kocha, to będziesz wiedział na czym stoisz. 

Nie masz się czego obawiać. Normalna kobieta Cię nie pobije, ani nie wysmieje jeśli okazesz jej uczucie. Jeśli wyrządzi Ci krzywdę, będziesz wiedział, ze była pomyłką, nie jest warta Ciebie.

Fakty, fakty i jeszcze raz fakty. To jak kobieta traktuje mężczyznę wiele o niej mówi. Powinieneś "obserwowac" jej reakcje, zachowanie i wyciągać wnioski. Wiele można przewidziec, uwaznie obserwujac kobietę w różnych okolicznościach.

Powodzenia!

To kobieta czy facet pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×