Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

Żona prostytutka

Polecane posty

Gość 1008

Wszystko związane z tym tematem. Powody podjęcia tej pracy? Czy da się pogodzić obowiązki matki i żony z wykonywaniem tego zawodu? Relacje małżeńskie gdy żona jest prostytutką? Dziwni klienci, zarobki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kafe

A może frytki do tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z sosem czosnkowym i serowym proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Dwa lata pracowałam w Niemczech jako prostytutka. Mąż o niczym nie ma pojęcia do dzisiaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Jolka napisał:

Dwa lata pracowałam w Niemczech jako prostytutka. Mąż o niczym nie ma pojęcia do dzisiaj. 

Jest tu wiele wpisów panów, którzy byliby zachwyceni gdyby ich kobiety uprawiały tę profesję a może to tylko taka ich fantazja nie do zrealizowania... Rozważasz, że kiedyś mu o tym powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
2 minuty temu, Chamski napisał:

Jest tu wiele wpisów panów, którzy byliby zachwyceni gdyby ich kobiety uprawiały tę profesję a może to tylko taka ich fantazja nie do zrealizowania... Rozważasz, że kiedyś mu o tym powiesz?

To nie ma sensu, niczego się nie domyśla i tak niech pozostanie. Będąc w Niemczech zadbałam o każdy detal więc nikt niczego nie podejrzewa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Jolka napisał:

To nie ma sensu, niczego się nie domyśla i tak niech pozostanie. Będąc w Niemczech zadbałam o każdy detal więc nikt niczego nie podejrzewa 

Znałem dziewczynę, która tak jak Ty pracowała w Niemczech w tej samej branży, do sieci wyciekły filmy i fotki z jej udziałem i była zmuszona się wyprowadzić ze swojego środowiska. Nie znałem jej osobiście lecz z widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
7 minut temu, Chamski napisał:

Znałem dziewczynę, która tak jak Ty pracowała w Niemczech w tej samej branży, do sieci wyciekły filmy i fotki z jej udziałem i była zmuszona się wyprowadzić ze swojego środowiska. Nie znałem jej osobiście lecz z widzenia. 

Myślę że w mojm przypadku tak nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło
23 minuty temu, Chamski napisał:

Znałem dziewczynę, która tak jak Ty pracowała w Niemczech w tej samej branży, do sieci wyciekły filmy i fotki z jej udziałem i była zmuszona się wyprowadzić ze swojego środowiska. Nie znałem jej osobiście lecz z widzenia. 

Pokochałbym ją, nawet jeśli nie jest miss świata... Dziewczyna z taką przeszlościa potrzebuje więcej miłości niż zwyczajna kobieta. I tak naprawdę na pewno ma cudowny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek

obejżyj film Piękność dnia - Lelucha zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
1 godzinę temu, Gość Jolka napisał:

Dwa lata pracowałam w Niemczech jako prostytutka. Mąż o niczym nie ma pojęcia do dzisiaj. 

Chciałabyś czasami skoczyć w bok? Mąż dalej nie będzie miał pojęcia gdzie czasami wychodzisz wczesnym wieczorem lub kiedy jest w pracy. Cztery razy w miesiącu po 1000zł to chyba przyzwoita oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
3 minuty temu, Gość Janek napisał:

Chciałabyś czasami skoczyć w bok? Mąż dalej nie będzie miał pojęcia gdzie czasami wychodzisz wczesnym wieczorem lub kiedy jest w pracy. Cztery razy w miesiącu po 1000zł to chyba przyzwoita oferta?

Dziękuję za propozycje lecz nie skorzystam z niej. Sexu podczas tych dwóch lat miałam naprawdę duzo więc nie jest to dla mnie nic nowego. Na sytuację materialna nie narzekam. Oszczędności dobrze zainwestowałam. Przed wyjazdem do Niemiec robiłam to naprawdę tylko z mężem po powrocie też tylko z nim i niech tak zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
3 minuty temu, Gość Jolka napisał:

Dziękuję za propozycje lecz nie skorzystam z niej. Sexu podczas tych dwóch lat miałam naprawdę duzo więc nie jest to dla mnie nic nowego. Na sytuację materialna nie narzekam. Oszczędności dobrze zainwestowałam. Przed wyjazdem do Niemiec robiłam to naprawdę tylko z mężem po powrocie też tylko z nim i niech tak zostanie 

2tyś? To już większy zastrzyk gotówki. Ew. chętnie kupię noszoną  bieliznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
2 minuty temu, Gość Janek napisał:

2tyś? To już większy zastrzyk gotówki. Ew. chętnie kupię noszoną  bieliznę:)

Sex odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek
30 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

To nie Leloucha tylko Luisa Buñuela

Masz rację - moja pomyłka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
9 minut temu, Gość Jolka napisał:

Sex odpada

A ręczne robótki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tholo

Tak wielu ludzi nie ma twarzy i c charakteru , dla pieniędzy są w stanie sięgnąć samego dna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
4 minuty temu, Gość Tholo napisał:

Tak wielu ludzi nie ma twarzy i c charakteru , dla pieniędzy są w stanie sięgnąć samego dna ...

Lepiej pracować na kasie w markecie za najniższą pensję, w kraju "mlekiem i miodem płynącym" jakim jest obecnie Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem co pisze 90% tych kobiet ma mężów i dzieci a w swoim środowisku nikt nie wie że to robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tholo

Wszystko jest lepsze od zarabiania dawaniem dupy za pieniądze,  nie ma można niżej upaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Jolka napisał:

Dziękuję za propozycje lecz nie skorzystam z niej. Sexu podczas tych dwóch lat miałam naprawdę duzo więc nie jest to dla mnie nic nowego. Na sytuację materialna nie narzekam. Oszczędności dobrze zainwestowałam. Przed wyjazdem do Niemiec robiłam to naprawdę tylko z mężem po powrocie też tylko z nim i niech tak zostanie 

A sprawiało ci to przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A sprawiało ci to przyjemność?

Pomijając kilku klientów to generalnie nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Jolka napisał:

Pomijając kilku klientów to generalnie nie 

Jacy klienci sprawili ci przyjemność? Ilu miałaś łącznie partnerów? 100? 200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jacy klienci sprawili ci przyjemność? Ilu miałaś łącznie partnerów? 100? 200?

Partnerów nie wiem, miałam też stałych klientów bywali tacy którzy przychodzili do mnie dwa razy w tygodniu . Przez dwa lata mojego pobytu tam odbyłam około 3000 zbliżeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Jolka napisał:

Partnerów nie wiem, miałam też stałych klientów bywali tacy którzy przychodzili do mnie dwa razy w tygodniu . Przez dwa lata mojego pobytu tam odbyłam około 3000 zbliżeń 

To i tak mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Jolka napisał:

Partnerów nie wiem, miałam też stałych klientów bywali tacy którzy przychodzili do mnie dwa razy w tygodniu . Przez dwa lata mojego pobytu tam odbyłam około 3000 zbliżeń 

To musialas byc spelniona sexxualnie, męża tylko szkoda że ma żonę oszustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.10.2019 o 13:21, Gość mydło napisał:

Pokochałbym ją, nawet jeśli nie jest miss świata... Dziewczyna z taką przeszlościa potrzebuje więcej miłości niż zwyczajna kobieta. I tak naprawdę na pewno ma cudowny charakter.

Masz rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka

Robiłam to przez dwa miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Mariolka napisał:

Robiłam to przez dwa miesiące 

Ja byłam tylko jeden dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×