Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a1231

Onanizm dziecięcy - pomocy

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, LGBT przyszło w nocy do domu i powiedziało tej dziewczynce że ma tak robić 🤣

Nikt tutaj nie wspomniał o grzechu. Jaki grzech? Gdzie w Biblii jest napisane że to grzech? A księży to już chyba w tych czasach nikt nie słucha... Nie chodzi o Boga tylko o problemy w dorosłym życiu z tego tytułu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też się masturbowałam już jako bardzo małe dziecko, tylko ja byłam cwana i rozwinięta społecznie, więc zawsze to ukrywałam. Dzięki bogu, bo nie wyobrażam sobie takiego obciachu z chodzeniem po lekarzach jakbym była jakimś dewiantem. Ja bym tłumaczyła, że to są prywatne sprawy i absolutnie nie można tego robić przy innych ludziach. To się w końcu skończy, gdy dziecko zacznie ogarniać zasady rządzące światem. A co do seksu z facetami, to tak czy siak człowiek zaczyna się masturbować na całego w wieku nastoletnim i tak od 11ego czy 12ego roku życia, to jest kupa lat żeby wypracować sobie jakąś technikę masturbacji zanim rozpocznie się współżycie, a chyba za nastolatką nie będziecie łazić i pilnować, żeby miała "ręce na kołdrze" w imię udanego seksu w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo to jest uzależnienie. Wiem z doświadczenia 😞. Byłam takim dzieckiem. Dziś jestem dorosła i to zostało ze mną 🤐. Mam męża jestem spełniona a to wciąż wraca... Nie nawidze być więźniem masturbacji. Nawet nie wiesz jak bym chciała żeby wtedy gdy bylam dzieckiem ktoś na mnie nakrzyczal że to jest złe że nie wolno żeby mnie ukarał czy zawstydzil. Teraz się z tym mecze 😥

A ja nie rozumiem co to za problem. Chyba sama sobie go stwarzasz właśnie przez takie głupie poglądy, że masturbacja, to coś złego, nałóg, problem, brak samokontroli. Ja tam się z przyjemnością masturbuję i seks też mogę uprawiać cały czas, nie widzę tu żadnego konfliktu, na obie te aktywności mam czas i obie są zaje.. e😁 Uważam problem za sztuczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina

Wiekszosc, moze wszystkie, dzieci to robia. Zakaz albo zawstydzenie prowadza tylko do tego, ze dzieje sie to w ukryciu, ale nie znika. Zupelnie normalne zjawisko, mezczyzni masturbuja sie np. cale zycie. Dziecku wystarczy zwrocic uwage, ze nie robi sie tego w towarzystwie, tak jak np. siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja nie rozumiem co to za problem. Chyba sama sobie go stwarzasz właśnie przez takie głupie poglądy, że masturbacja, to coś złego, nałóg, problem, brak samokontroli. Ja tam się z przyjemnością masturbuję i seks też mogę uprawiać cały czas, nie widzę tu żadnego konfliktu, na obie te aktywności mam czas i obie są zaje.. e😁 Uważam problem za sztuczny. 

Też tak uważam, uprawiam seks z partnerem,ale posmyrac się sama też lubię, on też to pewnie robi jak nie widzę 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt tutaj nie wspomniał o grzechu. Jaki grzech? Gdzie w Biblii jest napisane że to grzech? A księży to już chyba w tych czasach nikt nie słucha... Nie chodzi o Boga tylko o problemy w dorosłym życiu z tego tytułu 

A gdzie ktoś wspomniał o grzechu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Weź się puknij w głowę, u dzieci to normalne.

taaa normalne chyba u Trzaskowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też się masturbowałam jako dziecko 5 letnie i mama nie przebierała w środkach po prostu złoiła mi tyłek za kilka godzin jeszcze dziadka pytała o skórzany pas, a jak dziadek zadał pytanie dlaczego, co zrobiłam to odpowiedziała, że byłam niegrzeczna.

Twoje dziecko więc musi skojarzyć następstwa zabawy z byciem niegrzeczną i nieuniknioną karą.

u mnie to zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

taaa normalne chyba u Trzaskowskiego

Tak, pewnie też to robi, bo zdrowi ludzie to robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

też się masturbowałam jako dziecko 5 letnie i mama nie przebierała w środkach po prostu złoiła mi tyłek za kilka godzin jeszcze dziadka pytała o skórzany pas, a jak dziadek zadał pytanie dlaczego, co zrobiłam to odpowiedziała, że byłam niegrzeczna.

Twoje dziecko więc musi skojarzyć następstwa zabawy z byciem niegrzeczną i nieuniknioną karą.

u mnie to zadziałało.

Może jeszcze ma jej kazać biczować się i kosić włosiennicę 🤣

Idź do kościoła pomodlić się za duszę tego dziecka,zamiast p i e r d o l i ć głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Może jeszcze ma jej kazać biczować się i kosić włosiennicę 🤣

Idź do kościoła pomodlić się za duszę tego dziecka,zamiast p i e r d o l i ć głupoty.

a ty do synagogi sobie idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może jeszcze ma jej kazać biczować się i kosić włosiennicę 🤣

Idź do kościoła pomodlić się za duszę tego dziecka,zamiast p i e r d o l i ć głupoty.

i ważne jest po prostu ukaranie za skrajnie niepożądane zachowanie, jak myślicie skąd się biorą te problemy z brakiem orgazmu w trakcie sexu inny niż łechtaczkowy? właśnie z zaniedbań rodziców w okresie dziecięcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

i ważne jest po prostu ukaranie za skrajnie niepożądane zachowanie, jak myślicie skąd się biorą te problemy z brakiem orgazmu w trakcie sexu inny niż łechtaczkowy? właśnie z zaniedbań rodziców w okresie dziecięcym.

A co jest złego w orgazmie lechtaczkowym? Orgazm to orgazm, czy to jest ważne skąd się bierze? Jesteście jakieś zacofane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

a ty do synagogi sobie idź

Ale mi pojechałaś 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co jest złego w orgazmie lechtaczkowym? Orgazm to orgazm, czy to jest ważne skąd się bierze? Jesteście jakieś zacofane.

widać, że nigdy pełnego orgazmu pochwowego nie doświadczyłaś to byś się nawet nie pytała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale mi pojechałaś 🤣

człowiek inteligenty wyczaiłby aluzje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U dzieci to normalne. Owszem, uważam, że należy starać się jakoś nad tym zapanować, ale nie robiłabym sobie nadziei, że całkiem dziecku przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, pewnie też to robi, bo zdrowi ludzie to robią. 

masz racje kochana jemu w sumie tylko ta opcja została pewnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

U dzieci to normalne. Owszem, uważam, że należy starać się jakoś nad tym zapanować, ale nie robiłabym sobie nadziei, że całkiem dziecku przejdzie.

mi przeszło, wystarczyło kilka klapsów dyscyplinujących i wizja zlania pasem skórzanym dziadka by zaniechać ocierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

też się masturbowałam jako dziecko 5 letnie i mama nie przebierała w środkach po prostu złoiła mi tyłek za kilka godzin jeszcze dziadka pytała o skórzany pas, a jak dziadek zadał pytanie dlaczego, co zrobiłam to odpowiedziała, że byłam niegrzeczna.

Twoje dziecko więc musi skojarzyć następstwa zabawy z byciem niegrzeczną i nieuniknioną karą.

u mnie to zadziałało.

Świetny pomysł, w końcu ludzie wcale nie kojarzą lania z seksem i się tak nigdy nie bawią w sypialni😁

Sorki, ale to jest dopiero seksualizowanie dziecka, naruszanie jego intymności i integralności cielesnej. Super pomysł dobierać się dziecku do tyłka zaraz po masturbacji. To dopiero potencjał na uwarunkowanie różnych dziwnych zachowań seksualnych i zaburzeń psychicznych. Trzeba być kompletnym ...em. Dobrze, że teraz nie ma przyzwolenia na taką głupotę i bicie dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

widać, że nigdy pełnego orgazmu pochwowego nie doświadczyłaś to byś się nawet nie pytała 😄

Doświadczam i tego i tego i nie uważam, żeby któryś z nich był gorszy 🤣

Przykro mi, że ty sobie takie ograniczenia we łbie stworzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Świetny pomysł, w końcu ludzie wcale nie kojarzą lania z seksem i się tak nigdy nie bawią w sypialni😁

Sorki, ale to jest dopiero seksualizowanie dziecka, naruszanie jego intymności i integralności cielesnej. Super pomysł dobierać się dziecku do tyłka zaraz po masturbacji. To dopiero potencjał na uwarunkowanie różnych dziwnych zachowań seksualnych i zaburzeń psychicznych. Trzeba być kompletnym ...em. Dobrze, że teraz nie ma przyzwolenia na taką głupotę i bicie dzieci. 

Myślę że u takich patusek to się dalej dzieje i dzieci są bite za swoje naturalne potrzeby. To tak jak bić dziecko za to że chce mu się siku, czy jeść. Chore. Biedne dzieci 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

mi przeszło, wystarczyło kilka klapsów dyscyplinujących i wizja zlania pasem skórzanym dziadka by zaniechać ocierania

Chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

masz racje kochana jemu w sumie tylko ta opcja została pewnie 😄

🤦‍♀️

Tobie chyba żadna opcja nie została. Wyczochraj się od czasu do czasu to trochę ci ulży i nie będziesz takich głupot opowiadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

człowiek inteligenty wyczaiłby aluzje 😉

Wyczailam, ale mnie to nie rusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pozwólmy dzieciom LGBT w szkołach, że dotykanie to super. Sodoma i Gomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

widać, że nigdy pełnego orgazmu pochwowego nie doświadczyłaś to byś się nawet nie pytała 😄

Nie ma czegoś takiego jak orgazm pochwowy. Orgazm to skurcze. Ja tam mogę dojść na wiele różnych sposobów. Czasem nawet bez żadnej stymulacji genitaliów i wyobraź sobie, że tego orgazmu nie odczuwam w łokciu, tylko jednak w wiadomym obszarze. Można mieć silny i słaby orgazm. Dwa słabe skurcze i koniec albo mega intensywny i trwający w nieskończoność. I wcale nie jest powiedziane, że orgazm ze stymulacji łechtaczki musi być słabszy. To że Ty tak masz, to nic nie znaczy. Inna kobieta może mieć najlepszy odjazd, gdy bawi się lechtaczką, facet jej ssie palce u stóp, a za oknem rozbrzmiewa hejnał i wszystkie te warunki muszą być spełnione 😁 Inna odjeżdża najbardziej jak się bawi prysznicem. Ludzie są różni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Świetny pomysł, w końcu ludzie wcale nie kojarzą lania z seksem i się tak nigdy nie bawią w sypialni😁

Sorki, ale to jest dopiero seksualizowanie dziecka, naruszanie jego intymności i integralności cielesnej. Super pomysł dobierać się dziecku do tyłka zaraz po masturbacji. To dopiero potencjał na uwarunkowanie różnych dziwnych zachowań seksualnych i zaburzeń psychicznych. Trzeba być kompletnym ...em. Dobrze, że teraz nie ma przyzwolenia na taką głupotę i bicie dzieci. 

aleś ty głupiutka i pozbawiona inteligencji emocjonalnej 🙂

dziecku należy uświadomić, że masturbacja narusza standardy życia akceptowane przez rodzica i jest powodem do kary, jest napiętnowana społecznie i musi się spotkać z karą

a dla prostej kobieciny fanatyczki BDSM to dodatkowa pokusa... no nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie ma czegoś takiego jak orgazm pochwowy. Orgazm to skurcze. Ja tam mogę dojść na wiele różnych sposobów. Czasem nawet bez żadnej stymulacji genitaliów i wyobraź sobie, że tego orgazmu nie odczuwam w łokciu, tylko jednak w wiadomym obszarze. Można mieć silny i słaby orgazm. Dwa słabe skurcze i koniec albo mega intensywny i trwający w nieskończoność. I wcale nie jest powiedziane, że orgazm ze stymulacji łechtaczki musi być słabszy. To że Ty tak masz, to nic nie znaczy. Inna kobieta może mieć najlepszy odjazd, gdy bawi się lechtaczką, facet jej ssie palce u stóp, a za oknem rozbrzmiewa hejnał i wszystkie te warunki muszą być spełnione 😁 Inna odjeżdża najbardziej jak się bawi prysznicem. Ludzie są różni. 

oj jest jest orgazm pochwowy i przykro mi, że nie doświadczyłaś jak różnia się intensywnością doznań, wszystko jest jednak przed Tobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

🤦‍♀️

Tobie chyba żadna opcja nie została. Wyczochraj się od czasu do czasu to trochę ci ulży i nie będziesz takich głupot opowiadać 

ja mam męża i satysfakcjonujące pożycie seksualne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×