Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a1231

Onanizm dziecięcy - pomocy

Polecane posty

Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę że u takich patusek to się dalej dzieje i dzieci są bite za swoje naturalne potrzeby. To tak jak bić dziecko za to że chce mu się siku, czy jeść. Chore. Biedne dzieci 😞

 

o kolejna fanatyczka LGBT plus 😄 porównująca przedwczesną inicjacje seksualną z potrzebami fizjologicznymi 😄

z robienia siku też czerpiesz orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

o kolejna fanatyczka LGBT plus 😄 porównująca przedwczesną inicjacje seksualną z potrzebami fizjologicznymi 😄

z robienia siku też czerpiesz orgazmy?

Może ma infekcje i ją to boli, więc sprawia jej to frajde? Podobnie jak przedmówczyniom insynuującym, że ukaranie dziecka za onanizm w rzeczywistości skutkuje zaspokojeniem seksualnym i nakierowaniem ich potrzeb na większe doznania 😄 Znając życie to nawet dzieci nie mają a niepotrzebnie zaśmiecają dyskusje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Chwalisz się czy żalisz?

chwale, metoda okazała się skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Wyczailam, ale mnie to nie rusza. 

no cóż, jesteś więc jaka jesteś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z reguły jeśli dziecko dotyka się w miejscach intymnych związane jest to z doświadczeniem pewnej traumy.

Spośród wielu dzieci żłobkowych i przedszkolnych jedynie córcia dalekiej krewnej nieustannie się dotyka. Od momentu gdy to rozpoczęła stała się bardziej niegrzeczna i nerwowa. Ma teraz 3,5 roku i potrafi się intensywnie pocierać ręką nawet na spotkaniach towarzyskich gdzieś na uboczu. Staramy się różnymi kanałami dotrzeć do niej, babcia dziewczynki często jej mówi, że przecież tam się siusia i rączki ci będą śmierdzieć, będziesz mieć zarazki, bakterie, próbowano ją ośmieszać a ta dalej swoje...

Tak to jest gdy złamie się pewne tabu, ona przyłapała pól roku temu swoich rodziców na figlowaniu, więc problem jest zrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci nie zdają sobie z tego sprawy. Dzieciom należy wmawiać, że to coś złego, bo inaczej przyjdzie stary dziad i wykorzysta seksualnie. Jak byłam mała to mama wmawiała mi że to są wstydliwe sprawy, wtedy sobie sprawy nie zdawałam ale jak podrosłam to dotarło do mnie że dzięki wychowaniu mamy uniknęłam pedofilstwa. Jak byłam mała, to w sąsiednim bloku chodził stary dziadek i rozdawał cukierki jak któraś mu pokaże. Niektóre dzieci skusiły się i mu pokazywały i on też im pokazywał, a one się śmiały i były zadowolone ze słodyczy. Mnie z jednej strony było żal bo też chciałam dostać czekoladę, a z drugiej strony wstydziłam się tego. Później jak byłam starsza i bardziej rozumna, to dziękowałam Bogu że jak to dobrze że się nie skusiłam bo mam to w głowie i bym teraz żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci nie zdają sobie z tego sprawy. Dzieciom należy wmawiać, że to coś złego, bo inaczej przyjdzie stary dziad i wykorzysta seksualnie. Jak byłam mała to mama wmawiała mi że to są wstydliwe sprawy, wtedy sobie sprawy nie zdawałam ale jak podrosłam to dotarło do mnie że dzięki wychowaniu mamy uniknęłam pe do filstwa. Jak byłam mała, to w sąsiednim bloku chodził stary dziadek i rozdawał cukierki jak któraś mu pokaże. Niektóre dzieci skusiły się i mu pokazywały i on też im pokazywał, a one się śmiały i były zadowolone ze słodyczy. Mnie z jednej strony było żal bo też chciałam dostać czekoladę, a z drugiej strony wstydziłam się tego. Później jak byłam starsza i bardziej rozumna, to dziękowałam Bogu że jak to dobrze że się nie skusiłam bo mam to w głowie i bym teraz żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

ja mam męża i satysfakcjonujące pożycie seksualne 😘

Właśnie widać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

oj jest jest orgazm pochwowy i przykro mi, że nie doświadczyłaś jak różnia się intensywnością doznań, wszystko jest jednak przed Tobą 🙂

Wiesz, niektóre kobiety dochodzą tylko przez stymulację łechtaczki i nie jest to ich wina i nie ma w tym nic złego. Piszesz takie bzdury, ktoś to później przeczyta i pomyśli, że ma problem, bo nie ma "orgazmu pochwowego" i że ma gorszą jakość seksu. Po co tak stygmatyzować? Nie masz pojęcia jak ktoś przeżywa orgazm, tak samo jak nikt inny nie wie jak ty go przeżywasz. Ty masz lepszy orgazm przy stymulacji pochwy, ktoś inny ma lepszy przy stymulacji łechtaczki, ktoś inny przy stymulacji pochwy nie osiągnie orgazmu wcale, a jeszcze innej osobie przyjemność sprawia sama gra wstepna. Przykre jest to, że ludzie są tacy zacofani w tej kwestii. Widzisz w tym coś gorszego, uważasz się za lepszą? Zajmij się swoim orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzieci nie zdają sobie z tego sprawy. Dzieciom należy wmawiać, że to coś złego, bo inaczej przyjdzie stary dziad i wykorzysta seksualnie. Jak byłam mała to mama wmawiała mi że to są wstydliwe sprawy, wtedy sobie sprawy nie zdawałam ale jak podrosłam to dotarło do mnie że dzięki wychowaniu mamy uniknęłam pe do filstwa. Jak byłam mała, to w sąsiednim bloku chodził stary dziadek i rozdawał cukierki jak któraś mu pokaże. Niektóre dzieci skusiły się i mu pokazywały i on też im pokazywał, a one się śmiały i były zadowolone ze słodyczy. Mnie z jednej strony było żal bo też chciałam dostać czekoladę, a z drugiej strony wstydziłam się tego. Później jak byłam starsza i bardziej rozumna, to dziękowałam Bogu że jak to dobrze że się nie skusiłam bo mam to w głowie i bym teraz żałowała.

Można dzieciom tłumaczyć czym jest p e d o f i l i a nie wmawiając im, że masturbacja jest czymś złym. Przykro mi,że mama tak cię skrzywdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dochodzą przez stymulacje łechtaczki wyłącznie z tego tytułu, że gdy rozwijał sie układ nerwowy dziecka, doświadczenia nadmierne w okresie dziecięcym się po niej dotykały, unerwiły wyłącznie ten obszar. rolą odpowiedzialnego rodzica jest aby ingerować i na to nie pozwalać. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Można dzieciom tłumaczyć czym jest p e d o f i l i a nie wmawiając im, że masturbacja jest czymś złym. Przykro mi,że mama tak cię skrzywdziła.

rzeczywiście obcy dziad nakłania do obnażania sie - pedofilia. przychodzi "edukatorka seksualna" do przedszkola, zupełnie obca ma misję dziejową rozmawiania otwarcie z dziećmi o tych sprawach - znak nowoczesności. czy jest na sali lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

Z reguły jeśli dziecko dotyka się w miejscach intymnych związane jest to z doświadczeniem pewnej traumy.

Spośród wielu dzieci żłobkowych i przedszkolnych jedynie córcia dalekiej krewnej nieustannie się dotyka. Od momentu gdy to rozpoczęła stała się bardziej niegrzeczna i nerwowa. Ma teraz 3,5 roku i potrafi się intensywnie pocierać ręką nawet na spotkaniach towarzyskich gdzieś na uboczu. Staramy się różnymi kanałami dotrzeć do niej, babcia dziewczynki często jej mówi, że przecież tam się siusia i rączki ci będą śmierdzieć, będziesz mieć zarazki, bakterie, próbowano ją ośmieszać a ta dalej swoje...

Tak to jest gdy złamie się pewne tabu, ona przyłapała pól roku temu swoich rodziców na figlowaniu, więc problem jest zrozumiały.

Fajnie, wmawiacie dziecku od małego,że ta część ciała jest brudna i śmierdząca. Może od razu zafundujcie jej obrzezanie jak w krajach trzeciego świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

dochodzą przez stymulacje łechtaczki wyłącznie z tego tytułu, że gdy rozwijał sie układ nerwowy dziecka, doświadczenia nadmierne w okresie dziecięcym się po niej dotykały, unerwiły wyłącznie ten obszar. rolą odpowiedzialnego rodzica jest aby ingerować i na to nie pozwalać. 🙂

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość gość napisał:

chwale, metoda okazała się skuteczna

Jak widać nie, bo ci się na mózg rzuciło. Podotykaj się od czasu do czasu, to może ci się odwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość gość napisał:

o kolejna fanatyczka LGBT plus 😄 porównująca przedwczesną inicjacje seksualną z potrzebami fizjologicznymi 😄

z robienia siku też czerpiesz orgazmy?

A co ma wspólnego lagbt z masturbacja? Wyobraź sobie, że ludzie hetero też to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak widać nie, bo ci się na mózg rzuciło. Podotykaj się od czasu do czasu, to może ci się odwróci.

mnie mąż dotyka a jeśli dotykam się sama to w ściśle określonym celu aby go skusić ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

dochodzą przez stymulacje łechtaczki wyłącznie z tego tytułu, że gdy rozwijał sie układ nerwowy dziecka, doświadczenia nadmierne w okresie dziecięcym się po niej dotykały, unerwiły wyłącznie ten obszar. rolą odpowiedzialnego rodzica jest aby ingerować i na to nie pozwalać. 🙂

face palm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co ma wspólnego lagbt z masturbacja? Wyobraź sobie, że ludzie hetero też to robią.

a kto trzyma się jak kulawy płotu wersji o konieczności "uświadamiania" przedszkolaków jeśli nie lobby LGBT? nie robią tego zresztą bezinteresownie, gdyż bocznymi drzwiami chcą podnieść prestiż swoich fetyszy do miary "normalne" poprzez wypaczoną edukacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajnie, wmawiacie dziecku od małego,że ta część ciała jest brudna i śmierdząca. Może od razu zafundujcie jej obrzezanie jak w krajach trzeciego świata. 

fajnie, fajnie

ale jest określony czas by odkryć, że owa część ciała pełni również inne funkcje - w okresie dojrzałości płciowej i emocjonalnej w życiu dorosłym.

od pokoleń podobne tłumaczenia funkcjonowały i zdawały egzamin jakoś kobiety mają satysfakcjonujące pożycie seksualne i dzieci bez (hrrr tfu) zboczeńców pod płaszczykiem "edukatorów seksualnych".

także nie uogólniaj swoich prywatnych traum na rzesze populacji 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a kto trzyma się jak kulawy płotu wersji o konieczności "uświadamiania" przedszkolaków jeśli nie lobby LGBT? nie robią tego zresztą bezinteresownie, gdyż bocznymi drzwiami chcą podnieść prestiż swoich fetyszy do miary "normalne" poprzez wypaczoną edukacje

Trzaskowski. Do tego stopnia, że zamrozi wypłaty 500+, ale na ciepłych da każdy pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Można dzieciom tłumaczyć czym jest p e d o f i l i a nie wmawiając im, że masturbacja jest czymś złym. Przykro mi,że mama tak cię skrzywdziła.

yyy... no chyba właśnie ją uratowała... gdybyś tylko potrafiła czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a wam tak po ludzku nie jest wstyd gdy jesteście w miejscu publicznym, niejednokrotnie w trakcie uroczystości rodzinnej a tu ni stąd ni zowąd dziecko się dotyka? masakra. przecież dla osób postronnych to wygląda obleśnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

a wam tak po ludzku nie jest wstyd gdy jesteście w miejscu publicznym, niejednokrotnie w trakcie uroczystości rodzinnej a tu ni stąd ni zowąd dziecko się dotyka? masakra. przecież dla osób postronnych to wygląda obleśnie ;/

nie tylko dla osób postronnych, ale utrwala również negatywne wzorce wśród innych dzieci poprzez metodę naśladownictwa, więc deprawuje pozostałe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

a wam tak po ludzku nie jest wstyd gdy jesteście w miejscu publicznym, niejednokrotnie w trakcie uroczystości rodzinnej a tu ni stąd ni zowąd dziecko się dotyka? masakra. przecież dla osób postronnych to wygląda obleśnie ;/

Dlatego dzieciom się mówi, że to nic złego, ale że robi się to w odosobnieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka

Głupiś jak but. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Twoją córeczkę opanował zły duch Onan. Musisz jak najszybciej zgłosić się do dobrego egzorcysty w celu rozpoczęcia intensywnych egzorcyzmów. Ducha Onana trzeba jak najszybciej wypędzić, gdyż w przeciwnym razie skutki jego bytowania mogą być opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego dzieciom się mówi, że to nic złego, ale że robi się to w odosobnieniu. 

czyli jednak złego, bo jest wstydliwe i należy się odizolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Twoje dziecko jest na najlepszej drodzy do smażenia się w ogniu piekielnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja nie rozumiem co to za problem. Chyba sama sobie go stwarzasz właśnie przez takie głupie poglądy, że masturbacja, to coś złego, nałóg, problem, brak samokontroli. Ja tam się z przyjemnością masturbuję i seks też mogę uprawiać cały czas, nie widzę tu żadnego konfliktu, na obie te aktywności mam czas i obie są zaje.. e😁 Uważam problem za sztuczny. 

To super że dla ciebie to nie problem. Dla mnie tak bo ja nie chcę tego robić. Poprustu nie chęć. A nie mogę przestac... Więc jest to dla mnie problem. Dla mnie masturbacja jest zła koniec kropka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×