Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Abigail

Znajome zazdroszczą mi, że nie pracuję...

Polecane posty

Gość Abigail

....2 koleżanki potrafiły mi to wprost powiedzieć. Nie mają pojęcia, że nie pracuję, bo jestem bardzo chora. Narzekają na pracę, jednocześnie rzucając odnośnie mnie tekstem typu - ty to masz dobrze. A co ja bym dała za to, żeby wyzdrowieć i móc pracować 😭 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail

To choroba nieuleczalna, każdy mój dzień to walka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

No coz, skoro nie wiedza, ze jestes chora to nie mowia tego by Ci sprawic przykrosc. Widza tylko to co oczywiste i do tego sie odnosza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail

No właśnie, ludzie odnoszą się często tylko do tego co niby jest oczywiste. One będąc u mnie gadały zawsze tylko o sobie, swoich problemach itd. Ja nigdy przenigdy nie biadoliłam im o sobie. Jak wychodziły to mi od tego ich gadania czasem powietrza brakowało. Jedna powiedziała wprost, że lubi mi się wygadać i jest jej później lepiej. Po prostu za/je/biście. Byłam darmową terapeutką. Dzisiaj dowiedziałam się od kogoś, że mnie okropnie obgadywały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail

Zablokowałam w telefonie ich numery. Wolę wrogów niż takich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Bardzo dobrze zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Leżaczek ty chory? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna ja

Żadna nic nie napisze bo tu same takie jak twoje koleżanki. Codziennie wysrywaja po 100 tematów że ktoś tam na utrzymaniu meza i wyzywają ile wlezie a jedna z drugim nie zastanowić się że ktoś może chory jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zazdroszczą, że nie pracujesz a nie zazdroszczą Ci życia, choroby, kłopotów. Trudno źle oceniać kogoś, kto zazdrości. Wiele kobiet chciałoby nie pracowac. Gdyby wiedziały o chorobie może byłyby taktowniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okd

Nie pracowałam kilka miesięcy bo miałam rzut choroby reumatycznej. Myslalam ze otzipieje w domu. Rozumiem Twoj bol zwiazany z choroba, rozumiem tez zdenerwowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail

Zazdroszczą, że nie pracujesz a nie zazdroszczą Ci życia, choroby, kłopotów. Trudno źle oceniać kogoś, kto zazdrości. Wiele kobiet chciałoby nie pracowac. Gdyby wiedziały o chorobie może byłyby taktowniejsze.

Ok. Rozumiem zazdrość, ale one mnie obrzydliwie z tego powodu obgadywały na jakiejś imprezie i opowiadały obcym ludziom o mnie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Abigail napisał:

Zazdroszczą, że nie pracujesz a nie zazdroszczą Ci życia, choroby, kłopotów. Trudno źle oceniać kogoś, kto zazdrości. Wiele kobiet chciałoby nie pracowac. Gdyby wiedziały o chorobie może byłyby taktowniejsze.

Ok. Rozumiem zazdrość, ale one mnie obrzydliwie z tego powodu obgadywały na jakiejś imprezie i opowiadały obcym ludziom o mnie brednie.

Olej takie koleżanki. Tylko Ci to na zdrowie wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail

Mam taki zamiar, zablokowałam ich numery w swoim telefonie, ale i tak jestem wściekła sama na siebie za ten czas i energię zmarnowane na takie "przyjaźnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro jestes tak ciężo chora,ze nie mozesz pracowac to masz rente. Widocznie nie wiedza o tej rencie. Sama ukrywasz a potem się dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdjx
2 godziny temu, Gość Abigail napisał:

Zazdroszczą, że nie pracujesz a nie zazdroszczą Ci życia, choroby, kłopotów. Trudno źle oceniać kogoś, kto zazdrości. Wiele kobiet chciałoby nie pracowac. Gdyby wiedziały o chorobie może byłyby taktowniejsze.

Ok. Rozumiem zazdrość, ale one mnie obrzydliwie z tego powodu obgadywały na jakiejś imprezie i opowiadały obcym ludziom o mnie brednie.

A skąd masz pewność że osoba która ci to przekazała mówi prawdę? Może też ubarwila. 

Nagrania z imprezy widziałaś że taka pewna jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×