Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monalisa028

Dziwne zachowanie byłego

Polecane posty

Hej.

Rozstaliśmy się prawie półtora roku temu.Bylismy ze sobą ok.1.5 roku,powodem rozstania było to że z dnia na dzień powiedział że nie jest to już to samo co kiedyś i chce przerwy ,nie wiedząc ile ta przerwa ma trwać i na jakich zasadach.Poczulam się urażona i jak stwierdził mój były postawiłam go pod ścianą bo powiedziałam że nie ma czegoś takiego jak rozstanie na chwilę,przerwa w związku,i tego nie akceptuje.Doszlo do tego że się rozstaliśmy dla mnie to było definitywne dla niego chyba też bo zaraz po naszym rozstaniu nieco ponad miesiąc ujawnił się z nową dziewczyną. w ogromnym bólu zablokowalam go na Facebooku, chciałam zapomnieć,wyprzeć się uczuć.Wiem że pytał o mnie naszego kolegi,czy mam kogoś czasami i nawet mu mówił że go zablokowalam.W jego nowym związku było ponoć ok a panna nie czepiała się jak twierdził ,przez półtora roku żadne z nas się do siebie nie odezwało .Ostatnio była taka sytuacja że przepuścił mnie na pasach ,szłam z kolegą którego się pytał o mnie ,chwilę po tym zobaczyłam go na parkingu w samochodzie przez który przechodziliśmy na skróty do marketu z tym kolegą,on i kolega kiwnęli do siebie ja olalam,po czym zadzwonił do tego kolegi czy pomóc nam w zakupach.kolega wiedząc jaki mam stosunek do byłego odmówił.Gdy wróciliśmy z zakupów miałam już zaproszenie do znajomych i wiadomość :Hej co u ciebie słychać? Olalam, dzień później dzwonił do tego samego kumpla z tekstem że niby ktoś nas widział razem i ja będę wiedzieć kto i czemu nie mówił że jest ze mną,kolega powiedział że nie jest ze mną ,po czym ten kolega zaczął podpytywać jak z jego dziewczyna na co były że jest źle między nimi od 2 tygodni ,dziewczyna się czepia ...Co mam o tym myśleć? Zostawić to wszystko w spokoju,czy tak jak pomyślałam pierwsze co wali mu się grunt i szuka koła ratunkowego?czy może rzeczy wiście chce tylko wiedzieć co u mnie?i nie traktować go tak surowo...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki doopek! No totalny frajer... Współczuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zdradzona

Masakra, szuka innej bo z tatą mu nie wychodzi. Ja bym go olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×