Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damps

Paliwo ekologiczne do urządzeń

Polecane posty

Gość damps

Używacie? Mam na myśli urządzenia ogrodowe. Lejecie cokolwiek, byle jakaś benzynę czy faktycznie wybieracie wyłącznie jakieś konkretne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petons

Uważam, że do kosiarki czy piły idzie tego paliwa tak mało, że lanie byle czego jest po prostu głupotą. Łatwo można sobie zajechać urządzenie. Przecież to pozbawione sensu. Jaki problem kupić 2 litry miesięcznie porządnego paliwa? No żaden... A przynajmniej sprzęt wam podziała dłużej i nie będziecie się truć taką ilością spalin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damps

O jakim paliwie piszesz? W sensie - jaka nazwa? To wszystko, co piszesz, masz jakoś zweryfikowane?  Albo czytałeś gdzieś jakiś art, gdzie faktycznie to wykazali? Zgadzam się z tym, że lanie byle czego do kosiarki, to bzdura przy takiej ilości paliwa, ale chcę mieć pewność, że to niby lepsze jest faktycznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petons

Warter Fuels. Znasz? Na Allegro zamówisz, jest też w sklepach online. Pod względem jakościowym pierwsza klasa, ale to najlepiej zamówić małe opakowanie i przetestować na swoich urządzeniach. Zmiana pod względem działania będzie na bank zauważalna, ale w jakim stopniu, to już całkiem inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po wpisaniu tej nazwy na Allegro nie wyskakuje nic, więc gdzie to zamówić? Wchodzę w Google i w sklepach internetowych też mi nie znajduje niczego. Na pewno nadal jest teraz dostępne? Aż dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damps

Dobra, znalazłem na allegro i zamówiłem. Przez cały kolejny tydzień ma być piękna pogoda, więc jeszcze w tym roku pewnie coś pokosimy. Ale ile tego koszenia będzie, to się dopiero zobaczy. Bardzo ciekawi mnie, jaką zmianę da nowe paliwo. Bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek

Wczoraj to zamawiałem - allegro.pl/oferta/zdrowe-paliwo-do-pil-lesnictwa-warter-pro-2-5l-8394560190 Nie mam pojęcia czy gdzieś trafisz to paliwo stacjonarnie. Ja nigdzie nie znalazłem, ale chyba w sieci nawet zdecydowanie wygodniej, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×