Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monaliza

Jak często zmieniacie podpaski?

Polecane posty

Gość Gosc
18 godzin temu, Gość eq2weqwe napisał:

Ja mam tylko 152 cm i mam b mocny okres. ale co dziwne, zauwazyłam, ze u mnie przy sporym spadku wagi, intensywnosc krwawienia sie zmiejsza. Tzn im jestem szczuplejsza tym słabiej, nei wiem czy to nie objaw PCOS. Podobno to dobrze miec w miare obfite krwawienie.

 

przy pcos rzadko kiedy byś miała okres 😂 kto tak powiedział, ze to dobrze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

wcale nie dobrze, jakas stara gynka pewnie tak mowi i jeszcze zaleca zeby nie kupowac "chemicznego swinstwa" tylko zawiazac w supel jedna z halek lub podkladac wate.dzieki takim specjalistkom  mialam przesrane wiele lat z zycia.pcos maja otyle kobiety z duzym obwodem brzucha

przy 152 pewnie masz mocno ale krotko

hahaha kolejna znawczyni. A tobie kto powiedział, ze pcos mają tylko otyle osoby i z dużym obwodem brzucha? Ta stara gynka? 😁 znawczyni na lekarza idz na kafe sie marnujesz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

przy pcos rzadko kiedy byś miała okres 😂 kto tak powiedział, ze to dobrze? 

Niewiem skąd ty takie głupoty bierzesz. Cykle są dłuższe i nieregularne ale max 40dni czekałam. Przeważnie 32-35 dni To rzadko ? Rzadko to ma moja S.uczka / co pół roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.10.2019 o 19:56, Gość Gosc napisał:

Tak myslalam, ze te co maja skapo i krotko sa niskie i szczuple.kolezanka ma 1 dniowe, chyba max.160 cm i bardzo chuda.Chyba wzrost wplywa bardziej niz waga, schudniecie nic nie daje

Ja mam 6 dni a jestem niska 😅 słaby ale 6 dni ciapania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

przy pcos rzadko kiedy byś miała okres 😂 kto tak powiedział, ze to dobrze? 

jakis lekarz, ze to swiadczy o dobrym ukrwieniu macicy, jesli dobrze pamietam. Chodziło w kazdym razie o w miare obfite miesiączki, nie takie krwotoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×