Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Co musiał odwalić ojciec mojego męża, że teściowa mówi że zrobił coś w dniu ślubu że od razu chciała się rozwieść? Macie jakiś pomysł?

Polecane posty

Gość gosc

teściowa jest ogólnie osobą która ma skłonności do przesady, ale ciekawi mnie co takiego zrobił ojciec jej dzieci, że już w dniu ślubu chciała się rozwieść. Nie chcę jej ciągnąć za język, bo widać że nie chce się tym dzielić. Zastanawiam się jednak co takiego musiałby zrobić facet...chyba przespać się z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co mnie to goowno obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co Cie to obchodzi? Moze miał mniejszego niz opowiadał? chciala,ale sie nie rozwiodła, wiec pewnie dało sie zyc z tym rozczarowaniem.  poza tym nie chcesz zapytac meza lub tesciowej,a na forum pytasz? chcesz faktow czy s-f?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisass

A co ciebie interesuje jej malzenstwo? Nas pytasz? Jej zapytaj albo swojego meza plotkaro.

zajmij sie swoim zyciem, a nie szukasz sensacji

kazdy ma swoja wrazliwosc, moze to zdrada, moze ktos cos jej powiedzial (tesciowie, on) i chciala sie wymiksowac, jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak jest histeryczką to wystarczyło, ze się spóźnił 15 minut i już pozew mogła pisać na kolanie, istnieją takie osobowości neurotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyzwał ją, popchnął albo przyznał się do wcześniejszej zdrady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×