Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co kupić siostrze w prezencie na poród dziecka

Polecane posty

Gość Gosc

Ja „ pod dzidziusia” dostałam Apple Watch ale akurat lubię gadżety a mój zegarek na siłownie akurat wysiadł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

Jest wiele fajnych rzeczy które mogłabyś kupić . Pytanie które to dziecko Twojej siostry? Jeśli pierwsze to pewnie nie ma jeszcze za dużo rzeczy czy gadżetów dla maluszka . Jak znasz płeć to tez łatwiej jest wybrać. Ja swojej kupiłam dla pierwszego dziecka bujaczek-leżaczek była bardzo zadowolona i używała go tez przy kolejnych dzieciach. Drugiemu kupiłam zestaw do łóżeczka pościel z ochraniaczem . Możesz tez kupić jakieś ubranka , poduszkę takiego rogala do karmienia lub po prostu do sadzania maluszka wtedy się nie przekręca na boki bo poduszka go trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jakiś ładny kocyk np ręcznie robiony na drutach są takie do zamówienia . Byłaby fajna pamiątka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak w prezencie siostrze to siostrze a nie dla dziecka.... Kup jej coś co będzie jej przypominać ten dzień. Bransoletkę z małymi stopkami i literka imienia dziecka. Kolczyki. Łańcuszek z zawieszka bociana niosacego dziecko. Z tyłu możesz wygrawerowac datę narodzin malucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My kupiliśmy koralik do pandory. Taki mały srebrny wózek 😁. Ale ona uwielbia więc mało się nie popłakałam ze szczęścia jak zobaczyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Zarabisty termokubek. Przydaje się w szpitalu kiedy podają na raz zupę i drugie i zupę można zostawić na potem. A potem będzie korzystała jako młoda mama, bo dziecko nie raz odezwie ją od ciepłej zupy, to nie będzie musiała grzać milion razy. 

 

Dziecku - kocyki bambusowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zerknij sobie na stronkę sensillo tam jest sporo rzeczy dla maluszków i mam, myślę, że uda coś Ci się wybrać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Anka napisał:

Zarabisty termokubek. Przydaje się w szpitalu kiedy podają na raz zupę i drugie i zupę można zostawić na potem. A potem będzie korzystała jako młoda mama, bo dziecko nie raz odezwie ją od ciepłej zupy, to nie będzie musiała grzać milion razy. 

 

Dziecku - kocyki bambusowe. 

Serio ktoś je szpitalne żarcie? Od tego nie świeci się później w nocy? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×