Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1991 KRYSTYNA

Rossmann cz 13

Polecane posty

Gość 1991 KRYSTYNA

I znowu usunęli posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

To wszystkie sie tu teraz znajdujemy siostry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosmaniara

Nie damy umrzec rosmanowi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ba2ia

Ja pracowalam w roznych lachoneksach, takich jak Sephora Rossmann i Douglas i mi sie nawet podobalo 🙂

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Coś wiecie o promocji na czarny piątek ? Napiszcie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi

U nas w regionie pozwalniali spot ludzi. I to z różnych stanowisk i z różnymi stażami pracy. Nasza ks i kr widać, że też zaczęły się bać, że wcale nie są pewne swoich stanowisk. Jak ks biedy na kasie nie mowila żadnych regułek  sok to teraz trajkocze jak najęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia

A wiecie może czy w listopadzie bd jakąś promocja na pielęgnację dziecięcą?  Bo od kiedy jestem na l4 ciążowy to koleżanki ze sklepu już mnie "nie znają ". Słabe to jest, bo tak niby się kolegujemy w pracy a jak już poszłam na l4 to udają, że się nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Czy u Was na sklepach często odmawiają jakiś wyjazdów w ramach pozytywnie zakręconych ? Bo np dwie dziewczyny z sąsiadniego sklepu jeżdżą co roku prawie na wszystko a u nas na sklepie często osobom odmawiają tłumacząc się brakiem miejsc.  Zero sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agapicz
15 godzin temu, Gość Ciekawa napisał:

Czy u Was na sklepach często odmawiają jakiś wyjazdów w ramach pozytywnie zakręconych ? Bo np dwie dziewczyny z sąsiadniego sklepu jeżdżą co roku prawie na wszystko a u nas na sklepie często osobom odmawiają tłumacząc się brakiem miejsc.  Zero sprawiedliwości.

To w lachoneksach są wyjazdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co się stało z Rossmann cz. 12? Usunęli znowu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co się stało z Rossmann cz. 12? Usunęli znowu??

Prawda się nie podoba to usunęli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc

Czy ktoś już coś wie na temat wnioskóe o pomoc świąteczną? Jestem na L4 i dziewczyny bardzo niechętnie dzielą się teraz ze mną informacjami chyba licząc, że coś przegapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hogata
9 minut temu, Gość Pomoc napisał:

Czy ktoś już coś wie na temat wnioskóe o pomoc świąteczną? Jestem na L4 i dziewczyny bardzo niechętnie dzielą się teraz ze mną informacjami chyba licząc, że coś przegapie..

Obserwuj zakładkę sprawy socjalne na stronie pracujewrossmanie. Dowiesz się szybciej niż koleżanki w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITAP

Hej, jak wygląda sprawa wypełnienia wniosków świątecznych o za pomogę finansowa i paczkę świąteczną przez osoby przybywające na macierzyńskim, bądź też l4 ciąża? Będę wdzięczna za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITAP

Hej, jak wygląda sprawa wypełnienia wniosków świątecznych o za pomogę finansowa i paczkę świąteczną przez osoby przybywające na macierzyńskim, bądź też l4 ciąża? Będę wdzięczna za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość ITAP napisał:

Hej, jak wygląda sprawa wypełnienia wniosków świątecznych o za pomogę finansowa i paczkę świąteczną przez osoby przybywające na macierzyńskim, bądź też l4 ciąża? Będę wdzięczna za odpowiedź 

Idziesz do sklepu i wypelnisz elektroniczny wniosek. Jak nie masz możliwości przez sklep załatwisz przez kadry. Na chwilę obecną jeszcze nie ma wniosków o za pomogę świąteczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie od dzisiaj można już składać wnioski o zapomogę, paczki świąteczne i paczki za urodzenie dziecka. Wejdź na www.ewnioski.rossmann.pl , zaloguj się jak w tecie i wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITAP
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie od dzisiaj można już składać wnioski o zapomogę, paczki świąteczne i paczki za urodzenie dziecka. Wejdź na www.ewnioski.rossmann.pl , zaloguj się jak w tecie i wyślij.

Już złożyłam dziękuję 🙂 Hasło zmieniamy jeśli nie pamiętamy na portalu pracujewrossmanie 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaaa
23 minuty temu, Gość ITAP napisał:

Już złożyłam dziękuję 🙂 Hasło zmieniamy jeśli nie pamiętamy na portalu pracujewrossmanie 🙂

 

A mi nie wyświetla tej strony. Jest napisane, że brak adresu takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hogata

Mój też wysłany.  Fajnie że będąc na l4 nie muszę do sklepu ani na pocztę iść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Mi kadrowa dzisiaj powiedziała, ze jeszcze ni ma wniosków. Że jeszcze niewiadomo kiedy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość ccc napisał:

Mi kadrowa dzisiaj powiedziała, ze jeszcze ni ma wniosków. Że jeszcze niewiadomo kiedy będą.

To jak wkoncu kto mówi prawdę. Też nie mogę się zalogować do tej strony. Wyskakuje brak strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Na pracujewrossmann też nie ma jeszcze żadnej informacji. Więc nie wiem czy na sklepach coś wiedzą czy znowu wymyślają. Mi strona też nie działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Ccc napisał:

Na pracujewrossmann też nie ma jeszcze żadnej informacji. Więc nie wiem czy na sklepach coś wiedzą czy znowu wymyślają. Mi strona też nie działa. 

Czyli te co niby złożyły kłamią. Nieładnie tak oklamywac kolezanki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Czyli te co niby złożyły kłamią. Nieładnie tak oklamywac kolezanki:) 

Ja dzisiaj koło 15 składałam wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia

Mam do was pytanie. Skoro jestem zatrudniona w rossmannach w całym mieście to jeśli wrócę po macierzyńskim to jest szansa że:

po 1, nie przedłuża mi umowy na nieokreślony (zostaje pół roku do końca umowy po powrocie)

2. Przeniosa mnie na inny sklep jeśli na macierzystym zatrudnia kogoś na moje miejsce? 

(stanowisko kasjer sprzed) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Oluuusia napisał:

Ja dzisiaj koło 15 składałam wniosek

Ale gdzie składała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia

Mam do was pytanie. Skoro jestem zatrudniona w rossmannach w całym mieście to jeśli wrócę po macierzyńskim to jest szansa że:

po 1, nie przedłuża mi umowy na nieokreślony (zostaje pół roku do końca umowy po powrocie)

2. Przeniosa mnie na inny sklep jeśli na macierzystym zatrudnia kogoś na moje miejsce? 

(stanowisko kasjer sprzed) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×