Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 2020

Dziwna wiadomość od szefa

Polecane posty

Gość Gość 2020

Hej. Od poniedziałku zaczynam nową pracę. Rozmowa była prowadzona w restauracji, nie w firmie. Bylam pewna  że w poniedziałek umowa będzie podpisana w firmie, abym mogła poznać ludzi i środowisko pracy. 

Mój przyszły pracodawca napisał, abyśmy spotkali się w restauracji tak jak poprzednio, aby zadam pracownik nie wiedział że jestem zatrudniona, ponieważ chce założyć nowy dział oraz nową kalkulację.  

O co chodzi, bo jestem zaskoczona.  Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zaskoczona , umowa o pracę podpisana na kolanie w restauracji ? 

Trzymaj się z daleka od tej firmy , a szczególnie od szefa 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020

No właśnie tak czuję, że coś jest nie ok. Dlaczego nie chce pokazać mi firmy, kiedy na to nalegam?

Mam zajmować się branżą, kiedy nie poznałam do końca specyfiki zawodu i środowiska

 Podobno będzie za dużo ludzi w firmie A on chce wszystko na spokojnie omówić.. 

No zglupialam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość 2020 napisał:

No właśnie tak czuję, że coś jest nie ok. Dlaczego nie chce pokazać mi firmy, kiedy na to nalegam?

Mam zajmować się branżą, kiedy nie poznałam do końca specyfiki zawodu i środowiska

 Podobno będzie za dużo ludzi w firmie A on chce wszystko na spokojnie omówić.. 

No zglupialam

 

Żadna szanująca się firma nie podpisuje umów na pniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020
2 minuty temu, pan poznań napisał:

Dziwne i nienormalne, jak dla mnie. Ja bym uważał albo szukał czegoś innego

W poniedziałek pójdę na to spotkanie

 Mam osobę, która będzie mnie asekurowac- oby nie było takiej potrzeby. Zależy mi na tej pracy, ale po takim podejściu że strony osoby zatrudniającej jestem bardzo zaskoczona i zdystansowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020
6 minut temu, ups-a napisał:

Żadna szanująca się firma nie podpisuje umów na pniu.

Widzisz W tym jakis podstęp drugie dno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość 2020 napisał:

Widzisz W tym jakis podstęp drugie dno?

A Ty nie ? To twoja pierwsza praca ? Nie wiesz na czym polega rozmowa kwalifikacyjna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020

Nie to nie jest moja pierwsza praca. Mialam już za sobą rozmowy kwalifikacyjne na terenie firmy,  jedna w restauracji, następnie w firmie. Teraz właśnie jestem bardzo zaskoczona. Pomyslam sobie, że ok  pierwsze spotkanie w restauracji, ale teraz , po otrzymaniu tej wiadomości... 

Coś w rodzaju " zatrudnię panią,  ale nikt, nic wiedział nie będzie. Będzie Pani zajmować się tym, czego widzieć nie trzeba " i myślę o co kur... chodzi i stąd pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość 2020 napisał:

Nie to nie jest moja pierwsza praca. Mialam już za sobą rozmowy kwalifikacyjne na terenie firmy,  jedna w restauracji, następnie w firmie. Teraz właśnie jestem bardzo zaskoczona. Pomyslam sobie, że ok  pierwsze spotkanie w restauracji, ale teraz , po otrzymaniu tej wiadomości... 

Coś w rodzaju " zatrudnię panią,  ale nikt, nic wiedział nie będzie. Będzie Pani zajmować się tym, czego widzieć nie trzeba " i myślę o co kur... chodzi i stąd pytam.

Zapomnij o tej pracy , dobrze Ci radzę , nim podejmiesz decyzję prześledź wszystko o niej w necie , szukaj opinii innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fga

Sprawdź te firmę w necie, znajdz nazwiska zarządu, prezesa, dyrektora, nr telefonu. Sprawa wyglada bardzo słabo i moim zdaniem prady to ty tam nie znajdziesz, facet ewidentne kręci i uważaj abyście skończyła w jakim burdelu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdziłaś chociaż dane szefa i nazwę firmy w internecie? Jeśli to legalna działalność, to musi coś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020

Tak, oczywiście że sprawdziłam

 Dane są dostępne,  opinie są różne,  dużo pozytywnych ale są i negatywne- żadnych wiadomości od byłych pracowników nie znalazłam. 

Ogólnie zaświecila mi się lampka po przeczytaniu  " bo ci e stworzyć osobny dział i nie chce aby w firmie wiedzieli "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020

Dziękuję wam za zainteresowanie się tematem. Myślałam, że może ja nadinterpretuję, ale moje obawy potwierdzają się z tym, co wy komunikujecie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efek

To jak już będziesz po tej rozmowie cała i zdrowa to napisz jak to wyglądało i co miał ma myśli ten cały szef :classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna sprawa

Musisz wypytac faceta o wszystko. Jaka masz pełnić tam rolę.  Co znaczy, że współpracownicy mają się nie dowiedzieć? Bądź docoekliwa. Jak coś zacznie kręcić to absolutnie nic nie podpisuj! Nie idźcie w odosobnione miejsce. A czy wspominał coś o Twoim wyglądzie? Czy chwalił Cię pod jakimś względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze mozesz miec racje??

A czy przypadkiem prezesem nie jest jego zona a on tylko czlonkiem zarzadu??🤣🤣🤣

Albo cos w tym stylu

Idz na ta to "podpisanie" z tym "ubezpieczeniem"" i serio daj znac co wyszlo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może chce wziąć  cie na członka.....zarządu?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020

Za bardzo czarne scenariusze. Spotykamy się w miejscu publicznym, więc raczej krzywdy z jego strony się nie spodziewam;) mam przygotowane dokładne pytania, jeśli nie będzie potrafił na nie odpowiedzieć  to wtedy podziekuje mu za propozycję. Czy wspominał coś o.wygladzie? Tak, powiedział, że mam bardzo miłą  aparycję, że z pewnością jestem odpowiednią na stanowisko na które aplikuję. 

Trzymajcie kciuki:-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020
Dnia 26.10.2019 o 09:13, Gość gosc napisał:

Może chce wziąć  cie na członka.....zarządu?😁

Na członka? O to jestem spokojna, jako mężczyzna absolutnie mi się nie podoba. Nie moj typ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość 2020 napisał:

Na członka? O to jestem spokojna, jako mężczyzna absolutnie mi się nie podoba. Nie moj typ. 

Ryzyko nie polega na tym czy on Ci się podoba. Ryzyko tkwi w tym, że być może to Ty podobasz się jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, jak wrócisz, to napisz czy wszystko ok., żebyśmy się o Ciebie nie niepokoili.🌸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020

Spotkanie miało być na 12, teraz napisał, że może się chwilę spóźnić  bo musi coś załatwić

 No nic. Poczekam, im bliżej spotkania tym więcej niepokoju, ale być może nie potrzebnie się nakręcam😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020
39 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Ryzyko nie polega na tym czy on Ci się podoba. Ryzyko tkwi w tym, że być może to Ty podobasz się jemu.

Nie mialam takiego wrażenia

 Był uprzejmy i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Gość 2020 napisał:

Nie mialam takiego wrażenia

 Był uprzejmy i tyle:)

Ciekawość mnie zjada, o jakie stanowisko w firmie się ubiegasz ?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020
12 minut temu, ups-a napisał:

Ciekawość mnie zjada, o jakie stanowisko w firmie się ubiegasz ?

 

 

 

Stanowisko na ktore aplikuję to Analityk e- commerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Gość 2020 napisał:

Stanowisko na ktore aplikuję to Analityk e- commerce.

Musisz być obcykana z komputerem, bardzo dobra znajomość języka angielskiego,  znajomość rynku itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020
1 minutę temu, ups-a napisał:

Musisz być obcykana z komputerem, bardzo dobra znajomość języka angielskiego,  znajomość rynku itd. 

Uwierz mi, że pomimo wiedzy jaką dysponuje, jeszcze bardzo dużo muszę się nauczyć, a przexewszystkim te wiedzę wciąż pogłębiać 😁

Dziękuję Ci, że mogę liczyć na Twoje dobre słowo. Jesteś bardzo uprzejma kobietą, bo jesteś kobietą,  prawda? 😉Jeśli się pomyliłam to przepraszam.😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Gość 2020 napisał:

Uwierz mi, że pomimo wiedzy jaką dysponuje, jeszcze bardzo dużo muszę się nauczyć, a przexewszystkim te wiedzę wciąż pogłębiać 😁

Dziękuję Ci, że mogę liczyć na Twoje dobre słowo. Jesteś bardzo uprzejma kobietą, bo jesteś kobietą,  prawda? 😉Jeśli się pomyliłam to przepraszam.😊

 

Co Twoim zdaniem mam w awatarze ?  co ten znak oznacza?  Z uprzejmością trochę przesadziłaś, nie wiem jak ci teraz powiedzieć, że

przede wszystkim piszemy rozdzielnie ,   niepotrzebnie łącznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2020

Tak przepraszam

 Piszę z telefonu,  stąd popełniłam błędy, dodając  również mój pośpiech w pisowni, lekkie zdenerwowanie i wychodzi taki kwiatek.

Absoltunie nie chce traktować tego jako wytłumaczenie 🙂

Dziękuję.

Tak. Jesteś kobietą:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×