Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie potrafię brać na serio faceta, który ma na nazwisko BĄK

Polecane posty

Gość Gość

Jest przystojny i interesujący, ale przez nazwisko BĄK nie potrafię wziąć go na poważnie. Kojarzy mi się z gazami. I to takie absurdalne. Ale obrzydza mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Sosnowca

Ale pomyśl jak on bzyka... 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Miss Sosnowca napisał:

Ale pomyśl jak on bzyka... 😑

Ahahahahaahaabahahaahahahabahhhaahahahahaah 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Chyba nie bylabym az tak restrykcyjna jak Ty, ale nie przyjelabym raczej jego nazwiska, ostatecznie mialabym dwuczlonowe. Kiedys bylam na slubie, gdzie pan mlody mial wlasnie tak na nazwisko, pani mloda miala ladne, konczace sie na "ska" i jedna z kolezanek mowi "ja sie dziwie, ze ona bierze jego nazwisko do swojego i bedzie miala podwojne, i, ze to on nie chcial zrezygnowac w ogole ze swojego i nie wzial jej":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedys kròtko spotykalam sie z chlopakiem,który miał najbardziej oklepane nazwisko w naszej okolicy. Nie dość że oklepane, to był z tych rodzinnych klanów , gdzie każda rodzina ma 7 rodzeństwa, a te rodzeństwa po 7 dzieci i w dodatku sami faceci. Przerazalo mnie to, przerazal mnie fakt,że miałabym byc częścią tej ogromnej rodziny co pół kościoła zajmują w niedzielę i tego,że mogłabym mieć również 7 dzieci i żyć wg ich schematu. Związek trwał miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko za dużo myślisz o pierdzeniu stąd twoje skojarzenie bo przecież owad Bąk to nic takiego. Jest masa nazwisk typu Lis, Kuna, Kruk czy ten twój Bąk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Żałosny tekst...są tysiące ludzi  o tym nazwisku w Polsce , znam kilka osób bardzo fajni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylu dylu

A Filip Bobek co ma powiedzieć? Mialam też styczność z facetami o nazwiskach Fiut i Fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja znam faceta Opas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Autorko za dużo myślisz o pierdzeniu stąd twoje skojarzenie bo przecież owad Bąk to nic takiego. Jest masa nazwisk typu Lis, Kuna, Kruk czy ten twój Bąk. 

Jak możesz porównywać lisa czy Kruka do Bąk? Lis i kruk super nazwiska,kuna ujdzie, ale Bąk to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UML

Mój sąsiad ma na nazwisko Bąk i nie dawno ożenił się bo narzeczona w ciąży.Niestety jego synek urodził się martwy i jest pochowany na cmentarzu nie daleko, Dawid Bąk.

Dla porównania powiem,że moja koleżanka wyszła za mąż za chłopaka który miał na nazwisko Ciupa.Nue przejęła jego nazwiska ,on przejął jej nazwisko na Bartecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UML
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jest przystojny i interesujący, ale przez nazwisko BĄK nie potrafię wziąć go na poważnie. Kojarzy mi się z gazami. I to takie absurdalne. Ale obrzydza mi go.

Z gazami??Mnie kojarzy się z owadem, bąkiem.Ha,ha nawet nie pomyślałam o gazach,😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I z takiego glupiego powodu zaprzepascic milosc zycia!A wyobraz sobie, ze przy porodzie tysiace bąkow wypuscisz i to jesiennych z kasztanami i bedziesz sie mezowi z tymi bąkami i goownami kojarzyla.Przy tym wyczynie nazwisko Bąk to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

I z takiego glupiego powodu zaprzepascic milosc zycia!A wyobraz sobie, ze przy porodzie tysiace bąkow wypuscisz i to jesiennych z kasztanami i bedziesz sie mezowi z tymi bąkami i goownami kojarzyla.Przy tym wyczynie nazwisko Bąk to pikus

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bąk to nic strasznego mam sąsiada Cipura to dopiero obciach a się ożenił i fajna ta jego Cipurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bąk to nic strasznego mam sąsiada Cipura to dopiero obciach a się ożenił i fajna ta jego Cipurka

Miałam w szkole koleżankę Cipkowską 😄 a w jakimś sklepie odpisywał mi pan Barłóg 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśl trochę

A wy możecie tak podawać cudze nazwiska na forum? Nie są one popularne i niektórzy mogą rozpoznać o kim piszecie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malbec

Kurcze, weszlam tu bo Bak skojarxylo mi sie z owadem i nie wiedzialM w czym problem🙂 o pierdzeniu nawet nie pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Myśl trochę napisał:

A wy możecie tak podawać cudze nazwiska na forum? Nie są one popularne i niektórzy mogą rozpoznać o kim piszecie 😕

A niby dlaczego nie?  Przecież np. na stronach rządowych znajdziesz ogólnodostępne tabele ze statystykami nazwisk, pokazujące ile osób dane nazwisko w Polsce nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A niby dlaczego nie?  Przecież np. na stronach rządowych znajdziesz ogólnodostępne tabele ze statystykami nazwisk, pokazujące ile osób dane nazwisko w Polsce nosi.

AHA To kafeteria jest stroną rządową, nie wiedziałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

AHA To kafeteria jest stroną rządową, nie wiedziałam 😄

Jest tak samo publiczną i ogólnodostępną jak rządowa, i nie ma powodów, żeby jedna wymagała większego utajnienia niż inna. Samo nazwisko bez innych info pozwalających zidentyfikować osobę nie należy do danych wrażliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Myśl trochę napisał:

A wy możecie tak podawać cudze nazwiska na forum? Nie są one popularne i niektórzy mogą rozpoznać o kim piszecie 😕

Serio? 😄 nie wymawia nazwiska Bąka badaremno ! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedynie w szkole mogą być problemy, już widzę jak na lekcji ktoś puści bąka, i cała klasa- Bąk puścił bąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×