Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skuteczne wyludnienie

Plaga samotnych kobiet po 30

Polecane posty

Gość skuteczne wyludnienie

co to się porobiło w dzisiejszych czasach, ano kobietom media wyprały mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie tylko kobiet, starych kawalerów też coraz więcej... Po prostu jest niejszy trend na zakładanie rodziny, ludzie bardziej koncentruja się na karierze, podróżach, przygodnych znajomosciach, a czesto rodzina schodzi na dalszy plan. To znamie naszych czasów, nie do konca złe, ale tez i nie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areee

Czyli katastrofa demograficzna, wyniszczą kraj bez wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo po co się wiązać bez miłości. Teraz związek nie jest potrzebny do przetrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Bo po co się wiązać bez miłości. Teraz związek nie jest potrzebny do przetrwania.

Dokładnie.  Kiedys byla wieksza presja na zakladanie rodzin,  zwlaszcza dla kobiet. I potem ludzie męczyli sie do usr.anej smierci. Dzisiaj nie musimy byc w zwiazku "bo tak trzeba ".

Zwlaszcza ze powszechne zdrady pokazuja,  ze czlowiek rzadko kiedy jest zdolny do przezycia 20 i wiecej lat z tą samą osobą. 

Ja widzę pozytywy w tym,  ze mamy wiecej singli, bo mam swiadomosc jak wiele malzenstw wyglada "od kuchni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o ile kobiety szukają księciuniów ( wierny, bogaty, posłuszny, usłuszny, .....) o tyle mężczyzni szukają kobiet jak ich matki ( pracowite, oszczędne, uczciwe, wierne )  i dziewic . Dodatkowo jest fala rozwodów a przy nich wiadomo jakie jest prawo stronnicze dla kobiet więc słysząc co się dzieje wolą być kawalerami , to nie przeszkadza miec dziecko zawsze taniej bo tylko alimenty na nie a nie pół majątku na żonę plus alimenty i jeszcze kilka miesięcy wykanczania psychicznego podczas zdradzania. Za niedługo małżeństwo będzie rzadkoscią a i tak poprzedzone intercyzą i umową u notariusza co do procedury przy rozstaniu. Tym bardziej że jak poczytacie o prawie rozwodowym w Niemczech, Włoszech .... to przekonacie się że tam uczciwiej się rozwody odbywają , my tkwimy z przepisami z lat 60  czas na zmiany ale nikt tego nie chce ruszać bo feministki i inne singielki podniosą krzyki że kobiety sie wykorzystuje. Więc panowie nie żenmy sie , wolne związki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zee

Autorze, z jakiej wsi pochodzisz?  Konopielke tam macie, wciaz.  Wszedzie na swiecie wszyscy zenia sie coraz pozniej, zycie sie zmienilo, a ty tkwisz przeswiadczeniami w polowie minionego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to niłość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Bo po co się wiązać bez miłości. Teraz związek nie jest potrzebny do przetrwania.

A co to miłość? tymczasowe zauroczenie przez nieracjonalne idealizowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyy
8 godzin temu, Gość zee napisał:

Autorze, z jakiej wsi pochodzisz?  Konopielke tam macie, wciaz.  Wszedzie na swiecie wszyscy zenia sie coraz pozniej, zycie sie zmienilo, a ty tkwisz przeswiadczeniami w polowie minionego wieku.

Coraz później, no fajnie, tylko natura ma ludzki "postęp" głęboko w duupie, kobiety mają pewny cykl i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet40
Dnia 26.10.2019 o 20:57, Gość gość napisał:

tyle mężczyzni szukają kobiet jak ich matki ( pracowite, oszczędne, uczciwe, wierne )  i dziewic 

Dziewic to szuka pryszczaty nastolatek, a i to nie każdy. 
Od 30-letniej dziewicy się ucieka, bo coś z tą kobietą jest nie tak że przez pół życia nikt jej nie chciał tknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość facet40 napisał:

Dziewic to szuka pryszczaty nastolatek, a i to nie każdy. 
Od 30-letniej dziewicy się ucieka, bo coś z tą kobietą jest nie tak że przez pół życia nikt jej nie chciał tknąć.

ja znam wiele kobiet po 30 ktore nigdy nie miały faceta i są normalne , po prosu czekaja na  tego jedynego z ktorym  beda do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morie
12 godzin temu, Gość gość napisał:

ja znam wiele kobiet po 30 ktore nigdy nie miały faceta i są normalne , po prosu czekaja na  tego jedynego z ktorym  beda do konca

Ten jedyny to Jesus, żaden inny patałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romina

Mam kilka koleżanek po 30 bez faceta. Część to nadal dziewice. Ja od 4 lat jestem w związku,ale bez przyszłości. Od szczęśliwych mężatek się odcięłam z wzajemnością, gdyż takie spotkania odchorowywalam tydzień.a kiedyś naiwnie wierzyłam,że jest tak ,że poznaje się kogoś , zako...e,naturalną konsekwencją jest narzeczeństwo,ślub, dziecko. Niestety nie u każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jaki materiał genetyczny trafisz. Czasem lepiej jednak nie przekazywać nieogarniętego DNA samca dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romina

Kinga a Ty trafiłaś,czy dałaś se spokój.I jeśli dałaś,to jak stlumilas potrzebę macierzyństwa?jeśli ja miałaś. Jestem młodsza od Ciebie więc szanse mam ,ale jestem bardzo zrezygnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
4 godziny temu, Gość Romina napisał:

Kinga a Ty trafiłaś,czy dałaś se spokój.I jeśli dałaś,to jak stlumilas potrzebę macierzyństwa?jeśli ja miałaś. Jestem młodsza od Ciebie więc szanse mam ,ale jestem bardzo zrezygnowana.

Daj se spokój zamiast zadręczać jakiegoś nic nie winnego faceta niekończącymi się zachciankami. Kup kota, TV do seriali, wino i pij co weekend aż urwie ci się film, powtarzaj co tydzień. Tyle wam samotnym 30stom zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej serio
6 godzin temu, Gość Romina napisał:

Mam kilka koleżanek po 30 bez faceta. Część to nadal dziewice. Ja od 4 lat jestem w związku,ale bez przyszłości. Od szczęśliwych mężatek się odcięłam z wzajemnością, gdyż takie spotkania odchorowywalam tydzień.a kiedyś naiwnie wierzyłam,że jest tak ,że poznaje się kogoś , zako...e,naturalną konsekwencją jest narzeczeństwo,ślub, dziecko. Niestety nie u każdego.

Dziewice po 30 mają zryty beret, to się nie nadaje do żadnego związku przecież, czekają na nie wiadomo co, idealny moment jak na lot w kosmos, a to po prostu tylko seks, nic skomplikowanego, bo nawet prymitywni ludzie milion lat temu dawali rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość houy

A ile tych dziewic miałeś?

8 minut temu, Gość ej serio napisał:

Dziewice po 30 mają zryty beret, to się nie nadaje do żadnego związku przecież, czekają na nie wiadomo co, idealny moment jak na lot w kosmos, a to po prostu tylko seks, nic skomplikowanego, bo nawet prymitywni ludzie milion lat temu dawali rade.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedron

Dziewica po 30 = dziwoląg, tyle analizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość houy

Dlaczego nie został opublikowany mój wczorajszy wpis???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
1 minutę temu, Gość houy napisał:

Dlaczego nie został opublikowany mój wczorajszy wpis???

 

Zaczeliscie ze mna to ja wam tez sam dam popalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej serio
Dnia 30.10.2019 o 15:08, Gość houy napisał:

A ile tych dziewic miałeś?

 

Oj spotkałem ich wiele, KAŻDA miała usterke psychiczną, braki były ewidentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman

Powiem co wiem, dziewice są fajne max do 25, ale to MAX. Potem jeźli zostają w tym stanie mają coś z psychiką, więc to już nie materiał na partnerke czy żone. Nie mówie że lepsza puszczalaska, ale bez przeginania. Rozumiem że są jeszcze kobiety szanujące swoje ciało ( chwała Bogu ) ale też uważam że brak bodźców je przytłumia. Potem taka kobieta już słabiej doświadcza podniecenie i inne odczucia, czyli zimna kłoda. To nie obraza tylko realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid '80

Spotykam sporo kobiet, ktore w wieku -/+ 30 lat maja juz samochod, mieszkanie (90% na kredyt mysle, czyli to nie jest de facto ICH mieszkanie, ICH samochod, itd.) i naprawde nie wiadomo, czym je zainteresowac. Nie smieja sie i sa jakies takoe sztuczne , jak roboty. Pozbawione naturalnosci i wdzieku. Pracuja w korpo, szczyca sie tym, a ty bez 2-5 samochodow, 2-5 mieszkan, pensji wyzszej, niz one, to nawet nie podchodz. Naprawde wyprano im mozgi (media, seriale, technologia, samochodziki male, miejskie przystosowane do kobiet, wszelkie ulatwiacze zycia, oraz ciagle to nowe powstajace korpa, biura, gdzie jest w brud pracy dla takich paniusi) i bedzie moim zdaniem coraz trudniej kogos poderwac, a moze juz w ogole sie to skonczy parowanie, bo mezczyzna przestsnie byc im w koncu potrzebny do czegokolwiek. Czarno widze przyszlosc rych 30+, ktorzt sie nie ustatkowali. Ja zadam tylko jedno pytanie:

Gdzie wspolne cele, dorabianie sie i plany, skoro chca i maja wszystko SAME ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwują mnie kody captch

Każdy dąży do samodzielności. Ja w wieku 30 lat już spłaciłam raty za Poloneza i mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×