Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilia

Czy zamieszczę się w suknie ślubną?

Polecane posty

Gość Emilia

Cześć dziewczyny,  za 2,5 miesiąca mam ślub. Niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży i problem polega na tym, że już w sierpniu były brane pomiary na szycie sukni ślubnej. Dzwoniłam do salonu od razu jak się dowiedziałam o ciąży ale okazało się że ...enka jest już na wykończeniu. Teraz się bardzo martwię czy w ogóle się w nią zamieszczę 😑😑 na ślub będzie to ok 17 tydz ciąży. Dużo przytylyscie w obwodach do tego czasu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja do 4 miesiąca ciąży nie zmieniłam rozmiaru spodni. A jestem osobą drobna, więc niby szybko powinno widać po mnie ciąże. Nosiłam 34/36 wtedy. Później zaczęłam nosić spodnie na gumce 38 i dopiero ciąże było po mnie widać w 6 miesiącu dla osób, które nie wiedziały, że w niej jestem. Jest to suknia z gorstem? Wydaje mi się, że jak nie będzie się gorset kończył na podbrzuszu to powinno być ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie brzuch zaczął rosnąć bardzo szybko - w obu ciążach. Już w 12 tygodniu widać mi było brzuch, a w 16 tygodniu musiałam już nosić spodnie na gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

...enka nie jest gorsetowa, ma luźny, muslinowy dół gdzie odcięcie zaczyna się praktycznie w talii. Boję się najbardziej że nie zamieszczę się np w biuście 😑😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do 17 tygodnia nie przytyłam nic, teraz jestem 8,5 miesiąca w ciąży i dalej noszę ten sam rozmiar ubrań. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malbec

Bylam w identycxnej sytuacji. Suknia slubna kupiona "z manekina" a miesiac pozniej dowiaduje sie ze jestem w ciazy. Na slubie bylam dokladnie w 17tyg. Nic nie bylo widac, nikt mi nie wierzyl 🙂 ...enka byla dopasowana i waska, nic sie nie odznaczalo. Z tym ze ja jestem wysoka 178cm (dlatego moglam kupic gotowca po okaxyjnej cenie, a nie szyc). Polozna mowila ze na wysokich dziewczynach pozniej widac brzuch i u mnie to sie sprawdzilo. Nie wiem czy to regula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
7 godzin temu, Gość Emilia napisał:

Cześć dziewczyny,  za 2,5 miesiąca mam ślub. Niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży i problem polega na tym, że już w sierpniu były brane pomiary na szycie sukni ślubnej. Dzwoniłam do salonu od razu jak się dowiedziałam o ciąży ale okazało się że ...enka jest już na wykończeniu. Teraz się bardzo martwię czy w ogóle się w nią zamieszczę 😑😑 na ślub będzie to ok 17 tydz ciąży. Dużo przytylyscie w obwodach do tego czasu? 

Mi brzuch zaczął rosnąć dopiero w 6 miesiącu i było to delikatne odznaczenie pod pepkiem. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbbxnx

Autorko opisz swoją figurę wagę wzrost bo od tego dużo zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Emilia napisał:

...enka nie jest gorsetowa, ma luźny, muslinowy dół gdzie odcięcie zaczyna się praktycznie w talii. Boję się najbardziej że nie zamieszczę się np w biuście 😑😑

Gorset zawiązesz luźniej a biust najwyżej nie nałożysz stanika. Dbaj o siebie i maleństwo nie przejmuj się ...enką teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gorset zawiązesz luźniej a biust najwyżej nie nałożysz stanika. Dbaj o siebie i maleństwo nie przejmuj się ...enką teraz 

Biust w sumie może jej nie urosnac. To byłoby szybko bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×