Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mama

Co na wypadanie włosów po ciąży?

Polecane posty

Gość Mama

Jak tak dalej pójdzie to będę łysa. Jakieś szampony? Odżywki? Domowe sposoby? Cokolwiek co wam pomogło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to używać naturalnych szamponów z jakiejś pokrzywy czy coś. Długo się przed tym wzbraniałam bo przecież ten cały Palmolive, Nivea, Syoss to działają cuda. A tak naprawdę to można wszystko wrzucić do jednego worka z napisem .... 

Ostatnio natknęłam się na szampon z wyciągów z konopii i jest genialny. Bardzo nawilża włosy. 

Warto też robić masaże skóry głowy. I baaaardzo polecam skrzyp. Skóra, włosy, paznokcie. Przestały mi wypadać, stały się bardziej wytrzymałe i w końcu lśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Mi pomogło branie Skrzypovity. Do tego szampon przeciw wypadaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Jak karmisz piersia to tabletki falvit mama, jak nie karmisz to zwykły falvit albo biotebal. "Sauna na włosy" u fryzjera. Ale najpewniej po kilku miesiącach przejdzie samo i zacznie odrastać mnóstwo nowych włosów tzw baby hair 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic. To jest związane z wahaniami hormonalnymi, muszą wypaść te, które w ciąży nie wypadały. Trzeba przeczekać bo nic, absolutnie nic tego nie zatrzyma ani nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
5 godzin temu, Gość Mama napisał:

Jak tak dalej pójdzie to będę łysa. Jakieś szampony? Odżywki? Domowe sposoby? Cokolwiek co wam pomogło 

Nic nie zrobisz.Przerabialam to trzy razy.Po trzecim dziecku byłam przerażona tu jak są zakola po bokach i nad uszami wypadły mu dosłownie włosy.Normalnie byłam łysa.Zawsze miałam ładne gęste włosy.Płakać mi się chciało.Musisz to przetrwać.Później mi odrosly.Trwało to kilka miesięcy po porodzie.Nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
6 minut temu, Gość Ala napisał:

Nic nie zrobisz.Przerabialam to trzy razy.Po trzecim dziecku byłam przerażona tu jak są zakola po bokach i nad uszami wypadły mu dosłownie włosy.Normalnie byłam łysa.Zawsze miałam ładne gęste włosy.Płakać mi się chciało.Musisz to przetrwać.Później mi odrosly.Trwało to kilka miesięcy po porodzie.Nie ma się czym martwić.

A mi właśnie endokrynolog mówiła, żeby brać witaminy, jeśli zaczynają wypadać włosy, bo mogą później się nie zagęścić do stanu sprzed ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
Przed chwilą, Gość gość2 napisał:

A mi właśnie endokrynolog mówiła, żeby brać witaminy, jeśli zaczynają wypadać włosy, bo mogą później się nie zagęścić do stanu sprzed ciąży. 

Ja bralam witaminy,ale i tak wypadaly.Naszczescie odrosly.Przy karmieniu piersią trzeba brać, bo dziecko z Ciebie ściąga to co najlepsze.Zresztą ja po wszystkich porodach zawsze szybko chudlam jak karmilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
2 minuty temu, Gość Ala napisał:

Ja bralam witaminy,ale i tak wypadaly.

Bo witaminy nie zatrzymują wypadania, a pobudzają/przyspieszają wzrost nowych włosów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhdhdnnd

Polecam czas i cierpliwość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota

nie wracaj do hormonalnej anty u mnie np to nasiliło wypadanie, ja przechodziłam terapię kwasem hialuronowym no i rzuciłam pigułki, teraz zabezpieczam sie diafragma caya i jest ok  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: wlosomaniaczkapl.wordpress.com znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×