Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY JESTEŚCIE ZWOLENNIKAMI TĘCZOWYCH PIĄTKÓW W SZKOŁACH?

Polecane posty

Gość gość

Co o tym sądzicie? Czy chcielibyście lub chcecie, by tęczowe piątki były organizowane w szkołach, a dzieci uczone tolerancji i szacunku w taki sposób, czy jesteście przeciwni i wolicie inne rozwiązania? Mam córkę w 6 klasie i już mi mówi o tęczowych piątkach, ze bardzo chciałaby je obchodzić, ze podoba jej się ta inicjatywa bardzo. W klasie córki są dwie dziewczynki, które deklarują się  już jako lesbijki, więc córka jest na bieżąco z tego typu wydarzeniami. A co Wy sądzicie o tęczowych piątkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tej chwili dzieci uczą się tolerancji i szacunku ze względu na wygląd zewnętrzny, nie ważne kto jaki bogaty jest czy biedny, chory czy zdrowy i takie właśnie powinny być piątki a tęczową zarazę powinno się tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lou

Ja w ogole nie rozumiem strachu przed homoseksualizmem , przeciez nim sie nie mozna zarazic,co komu te akcje szkodza? Osoby homoseksualnie cierpia nie ze swojej winy.,zwlaszca mlode, wrazliwe, zdarzaja sie samobójstwa, nalezy im sie wsparcie

Czytam, ze wlasnie nasi pisowscy Europosłowie nie poarlili rezolucji  przeciw karze smierci za homoseksualizm w Ugandzie, to sie zastanawiam, jak u nich z chrzescijanska miloscia blizniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lou

W tej chwili dzieci uczą się tolerancji i szacunku ze względu na wygląd zewnętrzny, nie ważne kto jaki bogaty jest czy biedny, chory czy zdrowy i takie właśnie powinny być piątki a tęczową zarazę powinno się tępić.

x

dlaczego konkretnie uwazasz, ze trzeba tepic? Boisz sie,ze z ciebie ktos na siłe zrobic homoseksualiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo to obraża naszego Stwórcę - Boga w Trójcy Świętej Jedynego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dziecko nie musi się poza domem uczyć tolerancji, bo od tego my jesteśmy, a na agresywnych neandertalczyków są odpowiednie paragrafy, więc tęczowe piątki uważam za zbędną inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc...

Wolałabym zeby takie piatki miały w nazwie slowo tolerancja niż tęcza. Nie mam nic przeciwko gejom czy lesbijkom,ale lgbt troche zbyt agresywnie narzuca swoje poglądy i racje. Chciałabym żeby w szkołach pojawiły sie spotkania/ panele dyskusyjne, gdzie mlodzież rozmawiałaby o tolerancji tak ogolnie,jak sobie radzic z hejtem, jak z samotnością czy stanami depresyjnymi, również o tożsamości seksualnej. Takie spotkania prowadzone przez psychologów i seksuologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tęczowe piątki to nie jest żadna nauka tolerancji, tylko polityka i nauka buntu. Jestem przeciwna uprawiania polityki w szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Wolałabym zeby w koncu przestali robić halo z każdej inności a zajęli się nauka i uczniem. Akceptuję fakt , że na świecie są różne rasy, wyznania , orientację, religie, ale czy każdy musi mieć swoją chorągiewke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ani mnie to ziębi ani grzeje, za do zdecydowanie chciałabym, żeby ze szkół wywalono religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Natrętne jest to środowisko tęczowych, i wpycha się wszędzie, na siłę. Jestem przeciwna, a dzisiejszej młodzieży nie trzeba uczyć tolerancji do kogogokolwiek czy czegokolwiek. Tolerować czyli znosić kogoś lub coś, nawet ze wstrętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córka ma w klasie dwie dziewczynki lesbijki, mimo, ze mają dopiero 12 i 13 lat, to są już pewne swojej orientacji i córka jest na bieżąco z homoseksualną orientacją. W domu także ją uczymy, zę nie wazny kolor skóry, zasobność portfela lub orientacja, także córka jest nauczona tolerancji. Chodzi także córka na religię, bo jesteśmy rodziną katolicką, ale na szczęście katechetka nic im nie mówi na temat nietolerancji, nie szczeje uczniów przeciw innym dzieciom i w ogóle uczy czego ma uczyć, a nie wywołuje nienawiść, wiec córka na religię może chodzić. Gdyby trafił sie katecheta, który by dzieci szczuł, namawiał do nietolerancji, to mimo naszej wiary wypisałabym córkę z religii. W mojej parafi mamy jednego starszego ministranta, który jest gejem, proboszcz nie ma nic przeciw niemu, od dziecka służy do mszy. Należymy do jednej z katowickich parafii. Także po prostu mamy szczęście, że nie trafilismy na osoby nienawistne.  Koleżanki córki znam i są to bardzo fajne i inteligentne dziewczynki, często w naszym domu bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chociaż wiem, jak bardzo osoby homoseksualne są przesladowane w Polsce, bardzo mi ich żal. Kiedyś, gdy ja i mąż byliśmy dziecmi i młodzieżą (w latach 80) to nie mówiło się o homoseksualnej młodzieży, nie znałam też takich osób ani w szkole, ani na studiach, więc ten temat nie istniał. Dziś natomiast jest sporo homoseksualnych dzieci, młodzieży, więc należy o tym rozmawiać, tak jak my rozmawiamy z naszą córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do tej pory było mi obojętne jak ktoś był homo, ale jak przebierańcy wyszli na ulicę, to jestem przeciwna. A teraz jeszcze do szkół się pchają, to tym bardziej jestem przeciwna, powinni zakazać takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego zakazać, przecież trzeba edukować młodzież, że homoseksualizm nie jest niczym złym, pociąg do tej samej płci nie jest niczym złym, a w obecnych czasach rodzi sie wiele homoseksualnych dzieci, wiele trans płciowych dzieci i trzeba o tym głosno mówić, ze kazdy ma prawo być taki, jakim się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koll

To nie jest tak że w"obecnych czasach" jest wiecej homoseksualistow, po prostu kiedys bali sie ujawniac. Jest to jakis procent ludzi, tak jak sa np rudzi czy leworęczni Nic nikomu złego nie robią. Ja sie im nie dziwie,ze w koncu chca sie przeciwstawic nagonce, ktora sie teraz w POlsce w stosunku do nich rozpetała, Patrzylam specjalnie w internecie na te marsze rownosci, nie bylo tam zadnych obscenicznych zachowan i strojów , najwyzej mieli teczowe choragiewski czy elementy ubrania. Nagle tęcza sie okazała byc zakazana- smieszne , jakis durny radny walczy z tym, ze któres przedszkole ma na drzwiach ( od lat ), tęcze, zakaza Misia Barei, bo bohater i jest prezesem klubu Tęcza, no paranoja!

I co to ma do Stworcy? Przeciez  to  Stworca  stworzył homoseksualistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie. Wolałabym zeby w koncu przestali robić halo z każdej inności a zajęli się nauka i uczniem. Akceptuję fakt , że na świecie są różne rasy, wyznania , orientację, religie, ale czy każdy musi mieć swoją chorągiewke?

Skoro w stołówkach w piątki ryba, a na ścianie krzyż to niech inni sobie mają chorągiewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja ich nienawidze...
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Natrętne jest to środowisko tęczowych, i wpycha się wszędzie, na siłę. Jestem przeciwna, a dzisiejszej młodzieży nie trzeba uczyć tolerancji do kogogokolwiek czy czegokolwiek. Tolerować czyli znosić kogoś lub coś, nawet ze wstrętem.

Jeeebac lgbt! Wymordowc wszyskich za i wewnatrz tej chorej organizacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Skoro w stołówkach w piątki ryba, a na ścianie krzyż to niech inni sobie mają chorągiewki.

Jeżeli nie smakuje Ci ryba, to poproś o kotlet schabowy, a nie od razu lataj z chorągiewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość koll napisał:

I co to ma do Stworcy? Przeciez  to  Stworca  stworzył homoseksualistów

Stwórca stworzył kobietę i mężczyznę. Nakazał im brać ślub, pobogosławił i nakazał im połączyć się w jedno ciało. Jakby stwórca chciał żeby była jedna płeć, to by tak zrobił. O homoseksualiźmie Pan Bóg mówi że są to czyny niezgodne z naturą i Pan Bóg brzydzi się takim zachowaniem, tak samo jak morderstwem, kłamstwem i oszustwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osla
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Co o tym sądzicie? Czy chcielibyście lub chcecie, by tęczowe piątki były organizowane w szkołach, a dzieci uczone tolerancji i szacunku w taki sposób, czy jesteście przeciwni i wolicie inne rozwiązania? Mam córkę w 6 klasie i już mi mówi o tęczowych piątkach, ze bardzo chciałaby je obchodzić, ze podoba jej się ta inicjatywa bardzo. W klasie córki są dwie dziewczynki, które deklarują się  już jako lesbijki, więc córka jest na bieżąco z tego typu wydarzeniami. A co Wy sądzicie o tęczowych piątkach?

W szkołach dzieci nie ma. Są uczone tolerancji w inny sposobności tęczowy piątek. Zastanawia mnie jedna rzecz 11 letnie dzieci deklarują homoseksualizm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Super sprawa i inicjatywa, bardzo popieram.

Wszelkie orientacje seksualne nie są niczym złym. Mój syn poszedł w piątek do szkoły w tęczowej spódniczce, wyglądał super!

Następnym razem zrobię mu jeszcze skromny makijaż. 😊😊😊

W przyszłości gdyby został gejem byłabym z niego dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie i jeszcze raz nie. Jeśli w szkole maja być promowani sodomici pod przykrywka tolerancji to od razu pisalabym skargę do kuratorium. Kiedyś mi nie przeszkadzali geje i lesbijki; ale to co wyprawiają na marszach budzi we mnie odrazę i obrzydzenie; w dodatku sami są bardzo nietolerancyjni wobec innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Ola napisał:

Super sprawa i inicjatywa, bardzo popieram.

Wszelkie orientacje seksualne nie są niczym złym. Mój syn poszedł w piątek do szkoły w tęczowej spódniczce, wyglądał super!

Następnym razem zrobię mu jeszcze skromny makijaż. 😊😊😊

W przyszłości gdyby został gejem byłabym z niego dumna!

A ja będę dumna z syna jak zostanie cwaniakiem, będzie przez życie rozpychał się łokciami tak żeby tylko jemu było dobrze. Niech idzie do przodu po trupach żeby osiągnął sukces. Moje motto: tolerancja dla silnych, a słabi niech giną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem zwolennikiem. I nie chodzi mi o jakiś strach przed homoseksualizmem, jak tu ktoś wyżej napisał. Zwyczajnie nie chce, by obcy ludzie robili mojemu dziecku pranie w mózgu i wmawiali, że zaburzenia homoseksualne są czymś naturalnym. Nie są i kropka. Nikogo nie wyzywam, nikomu nie ubliżam, niech sobie żyją jak chcą, ale nie rozumiem po co chwalić się chorobą? Ja swoimi się nie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem zwolennikiem. I nie chodzi mi o jakiś strach przed homoseksualizmem, jak tu ktoś wyżej napisał. Zwyczajnie nie chce, by obcy ludzie robili mojemu dziecku pranie w mózgu i wmawiali, że zaburzenia homoseksualne są czymś naturalnym. Nie są i kropka. Nikogo nie wyzywam, nikomu nie ubliżam, niech sobie żyją jak chcą, ale nie rozumiem po co chwalić się chorobą? Ja swoimi się nie chwalę.

Orientacje seksualne nie są chorobą, są czymś normalnym. Dlatego dzieci powinny być pod tym kątem edukowane już od najmłodszych lat. Zajęcia z edukacji seksualnej w szkołach i w przedszkolach powinny być przeprowadzane przez edukatorów z LGBTQ, bo tacy ludzie są najbardziej kompetentni i takie zajęcia powinny być obowiązkowe.

W większości domów seks to temat tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Ola napisał:

Orientacje seksualne nie są chorobą, są czymś normalnym. Dlatego dzieci powinny być pod tym kątem edukowane już od najmłodszych lat. Zajęcia z edukacji seksualnej w szkołach i w przedszkolach powinny być przeprowadzane przez edukatorów z LGBTQ, bo tacy ludzie są najbardziej kompetentni i takie zajęcia powinny być obowiązkowe.

W większości domów seks to temat tabu.

Skoro uważasz, że to nie jest choroba i nie należy ich leczyć, to w takim razie trzeba zamykać ich w więzieniu, ewentualnie karać śmiercią. Nie ważne co to jest należy się tego paskudztwa pozbywać niczym chwasty, albo w taki sposób albo w inny. Tak czy siak nie powinno tego być, bo to źle wpływa na życie normalnych ludzi - już to widać co ci zboczeńcy wyprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Ola napisał:

Orientacje seksualne nie są chorobą, są czymś normalnym. Dlatego dzieci powinny być pod tym kątem edukowane już od najmłodszych lat. Zajęcia z edukacji seksualnej w szkołach i w przedszkolach powinny być przeprowadzane przez edukatorów z LGBTQ, bo tacy ludzie są najbardziej kompetentni i takie zajęcia powinny być obowiązkowe.

W większości domów seks to temat tabu.

Normalny to jest związek kobiety i mężczyzny. Nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Normalny to jest związek kobiety i mężczyzny. Nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

Zapewne nikt cię też nie przekona, że Ziemia jest okrągła, a nie płaska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g  ooo sc

Jasne, że popieram, zapewne dlatego, że znam całkiem sporo osób homoseksualnych, także takich mających biologiczne dzieci,  i są to zupełnie NORMALNI ludzie. tacy jak każdy.,

No ale nie mieszkam w Polsce, tu jest ZUPEŁNIE  inne podejście. na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×