Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmm

Jaki wózek spacerowy

Polecane posty

Gość Mmm

Cześć!

Niebawem muszę kupić córce wózek spacerowy, który można złożyć (damy taki z 2w1, ale to duże ustrojstwo). Nie chce wydać więcej niż 1000zl, a najlepiej 700-800 zł. Córka nie jest "wozkowa", nie jeździmy na długie spacery, bo się denerwuje w wózku, więc uważam, że nie ma sensu przepłacać (teraz ma trochę ponad rok). 

Ważne dla mnie, aby miał taki futerał na nogi, bo idzie zima. Folię przrciwdeszczowa użyję że starego wozka. Chce też, aby była możliwość położenia całkiem dziecka i ta część pod nogami też rozkładala się, aby nogi były płasko.

No i nie wiem co wybrać. Dziś w sklepie sprzedawca polecał espiro sonic air rustic lub britax b-agile m. Czy któraś z Was może coś o nich powiedzieć? A może macie inne propozycje?

Z góry bardzo dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Będę bardzo wdzięczna za pomoc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My dostalismy w  prezencie Mclarena. Jestem zadowona, choć używam tylko do samolotu, albo na wakacjach jako krzesełko w restauracji. Ale fakt, jest super. Na co dzień wole czołg 2 w 1 bo ma wielkie koła i super amortyzację. 

Tyle, że jak dziecko ma ponad rok to pytanie czy w ogole potrzebujesz nowego, skoro masz z ten 2 w 1. Pierwszemu dziecku odstawiliśmy wózek w wieku 15 mies. Młodsze teraz ma ponad rok, jeszcze 2-3 mies i wózek idzie w odstawke. 

Jak twoja coreka nie jest wózków to moze lepiej dobre nosidło, które wyjmujesz jak się zmeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Zgadza się, zastanawiam się, czy faktycznie jest sens wydawać kasę. Mój mąż mówi  że jak się zmęczyć, to musi być wózek, a ten 2w1 taki średni mamy. Z drugiej strony też ja noszę w nosidle, więc nie wiem, czy to nie będzie lepsze jak się zmęczy. Wydamy kasę, a ona nie lubi wózka i i tak nie będzie w nim dużo jeździła.

Znajoma powiedziała, że dziecko miało 1,5 roku jak wózek nie był już do niczego przydatny. Boję się, że u nas będzie tak samo, A kasę się wyda.

Dzięki, że to napisałaś, bo trochę upewnilam sie w swoich wątpliwościach, czy jest sens kupować wózek, bo mój maz mnie tak już nakierowal, że TRZEBA...A teraz się jeszcze zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Dostaliśmy od Mamy propozycję zakupu Cybexa, bo znajoma polecała strasznie te markę, w sklepie tosia była jeszcze fajna promocja więc ostatecznie padło na ten typ. Generalnie solidny i świetnej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Ja mam spacerówkę z anexa air-x i jestem z niej zadowolona. Poręczna, zgrabna i łatwa w obsłudze. Mój synek uwielbia w niej jeździć, ma dużo miejsca i nic nie krępuje mu ruchów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bardzo dobry wybor, ja mam anexa air x i bym nie zamienila na zaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnkaaaa

air x jest bardzo lekki i łatwo się składa. Bardzo wygodny i solidny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×