Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnes

Tracę nadzieję

Polecane posty

Gość Agnes

Hej. Mam 25 lat od 8 mies staramy się z mężem o dziecko pani ginekolog mówiła że u mnie wszystko jest w porządku. Może za bardzo chce tego dziecka i blokada mi się włącza. Za każdym razem jak widzę jedną kreske na teście to tracę nadzieję. Dziś mam 31 dzień cyklu zrobiłam test ale znów jedna kreska 🙁 miesiączkę mam nieregularna cykle mam tak 35 dyniowe czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

przebadaj partnera i ja osobiście polecam ci żel prefert vaginal mnie pomógł a bez zniego bezskutecznie starałam się 4 cykli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Mi też starania o ciążę zajęły ponad osiem miesięcy, poddałam się i nawet zlekceważyłam spóźniający się okres. Dopiero dwa dni później stwierdziłam, że zrobię test i jak zobaczyłam pozytywny wynik, to zaczęłam się cała trząść z emocji, bo nie mogłam uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Mi też starania o ciążę zajęły ponad osiem miesięcy, poddałam się i nawet zlekceważyłam spóźniający się okres. Dopiero dwa dni później stwierdziłam, że zrobię test i jak zobaczyłam pozytywny wynik, to zaczęłam się cała trząść z emocji, bo nie mogłam uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×