Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy Wy też na moim miejscu jak najdłużej nie mówiłybyscie rodzinie meza o ciazy? Co mi radzicie?

Polecane posty

Gość gosc

Rodzina meza to ludzie ktorzy swoim dzieciom wkładali do głowy ze powinno sie miec jedno dziecko. tesciowa wpadla z drugim, jej siostra ponoc to samo. jest kult jedynactwa, tesciowa mowi o kobietach ktore zachodza w kolejne ciaze niepochlebnie, ze nie chce im sie pracowac albo cos. tak samo obsmarowala synową jak ta zgodzila sie rzucic swoja prace i wycjechac z jej synem do Niemiec gdzie on dosstal bardzo dobra posade za kupe kasy. Powiedziala jawnie do mnie i do swojego syna czyli mojego meza: "zgodzila sie jechac bo jej sie pracowac nie chce".

ja niby mam gdzies co oni mysla, ale w tej rodzinie nie lubi sie partnerek synów dla zasady, nie lubi sie zięciów i rodzin zięciów, bo ta rodzina ma sie za lepszych niz ci co przyszli niejako z zenatrz. i choc niby nie powinno mnie to ranic to sie boje ze jak jej powiem to po twarzy bedzie widac słabą rekację lub cos takiego, albo cos palnie przykrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

A Ty masz swój rozum kobieto? Ja nie wiem skąd się biorą tak głupie kobiety które się boją zdania teściowej. Ja to bym sobie 3 zrobiła i ze satysfakcja w twarz jej to oznajmiła. A ty zachowujesz się jak zaszczuty burek. Dorosnij kobieto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość 5 napisał:

A Ty masz swój rozum kobieto? Ja nie wiem skąd się biorą tak głupie kobiety które się boją zdania teściowej. Ja to bym sobie 3 zrobiła i ze satysfakcja w twarz jej to oznajmiła. A ty zachowujesz się jak zaszczuty burek. Dorosnij kobieto! 

a po co mam jej to oznajmiać z satysfakcją w twarz? żeby się zachowywać jak ona, gburowato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Niech mąż powie, czemu ty musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×