Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cierpiaca

Polaczenia ibuprofenu i paracetamolu pomocy

Polecane posty

Gość Cierpiaca

Wzielam  ibuprofen 400 1,5 godz temu nie pomoglo , znaöazlam musujacy paracetamol,  wypic,  nic mi sie nie stanie??  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paracetamol i ibuprofen można ze sobą łączyć (jest nawet syrop dla dzieci na gorączkę kifofen duo) natomiast wzięłaś dużą dawkę tego ibuprofenu i ja bym jeszcze poczekała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca

Dzieki ale wiesz ja chodze po scianach,  najpierw spoznial mi sie okres a jak przyszedl  to bol dwa razy mocniejszy a do tego co kilka min taki inny bol jakby mnie ktos dlugim nozem  przez cala macice az do zoladka dzgal,  nie poszlam do pracy,  nie jestem w stanie ustac pod prysznicem i sie umyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Może na SOR, żeby Cię podpięli pod kroplówkę z lekami rozkurczającymi i przeciwbólowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Bardziej ci pomoże no-spa niż paracetamol. Juz nie pamiętam kiedy paracetamol na cokolwiek mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepszy byłby lek rozkurczowy, ja na nospe nie reaguje, ale każdy ma inny organizm. Jeżeli chcesz wypić paracetamol, zrób 4 godziny przerwy, nie bierz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja taki zestaw często stosuję (ibuprom max, czyli 400 mg ibuprofenu + paracetamol 500). Bardzo dobrze działa i nigdy mi nie zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×