Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawda

Że się lubisz pieprzyć

Polecane posty

Gość Prawda

Chyba już wie każdy. Miałem rację z tym. Czy ty na prawdę myślisz że nikt nie wie ? Masz to we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ?
Przed chwilą, Gość Prawda napisał:

Chyba już wie każdy. Miałem rację z tym. Czy ty na prawdę myślisz że nikt nie wie ? Masz to we krwi.

To dlaczego jestem nadal dziewica ? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

Chyba już wie każdy. Miałem rację z tym. Czy ty na prawdę myślisz że nikt nie wie ? Masz to we krwi.

przestań nękać i oczerniać bezpodstawnie bo zamkną cie  do psychiatryka albo do paki,ktoś co powinien morde obić za to co robisz.Trzeba mieć dowody żeby takie rzeczy pisać.Za takie rzeczy odpowiada sie karnie.Poniesiesz konsekwencje tych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O Boże😁 każdy to ma, nawet nie chcę o tym myśleć...😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
3 minuty temu, Gość he ? napisał:

To dlaczego jestem nadal dziewica ? Dziwne.

Bo mnie nie spotkałas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

Chyba już wie każdy. Miałem rację z tym. Czy ty na prawdę myślisz że nikt nie wie ? Masz to we krwi.

każdy czyli kto?rację z czym? kto co ma niby wiedzieć o czym?skąd? ,we krwi? człowieku czyja prawda? Pogrążasz się.Wydajesz wyrok na siebie,chyba zdajesz sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystko przez ten pieprzyk😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

Chyba już wie każdy. Miałem rację z tym. Czy ty na prawdę myślisz że nikt nie wie ? Masz to we krwi.

gotowanie mam we krwi lubię pieprzyć i solić ale zioła tez są ważne ,listek laurowy ,ziele angielskie.Przez żołądek do serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Wszystko przez ten pieprzyk😞

jaki pieprzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mihau
1 minutę temu, Gość gość napisał:

gotowanie mam we krwi lubię pieprzyć i solić ale zioła tez są ważne ,listek laurowy ,ziele angielskie.Przez żołądek do serca .

A ja sprzątanie umyć Cię? Chodź do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary na pół twarzy
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Wszystko przez ten pieprzyk😞

to chyba chodzi o to ze w 2015 w lecie było gorąco a ja stałam w bluzce wykrojonej na plecach i było widać mój ogromny pieprzyk,nawet badałam czy to nie czerniak .Nie tylko on go zobaczył jak stałam w tym tłumie,koleżanka tez pytała czy byłam z tym u lekarza.Pamiętam że wpadliśmy na dosłownie pół godzinki zobaczyć zawody bo byliśmy w drodze przejazdem nad morze.Straszny upał był i stąd ta bluzka .Wiem że to zobaczył bo stałam tyłem do niego ,koło córki i syna.Temat jest przerażająco wulgarny  i jeśli to o mnie to chyba zwymiotuję,nigdy z nikim oprócz męża nie spałam.Myślicie że powinnam to zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary na pół twarzy
1 godzinę temu, Gość Mihau napisał:

A ja sprzątanie umyć Cię? Chodź do wanny

ty wulgarny zboczeńcu! odwal się ode mnie! jestem mężatką i myję się sama! Jak ci nie wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary na pół twarzy
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

Chyba już wie każdy. Miałem rację z tym. Czy ty na prawdę myślisz że nikt nie wie ? Masz to we krwi.

co to znaczy we krwi? mam męża i tylko z mężem tak jak moja matka tylko z tatą! Jakim trzeba być świnią przebrzydłym  żeby tak oczerniać cudzą żonę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hobbit

Wiesz gdzie możesz to zgłosić? Do Caritasu. Myślisz że jesteś jedyną cipka z pieprzykiem na plecach? Lecz się albo szukaj kogoś do bzykania bo twój facet nie daje rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam tę grę
23 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Chyba już wie każdy. Miałem rację z tym. Czy ty na prawdę myślisz że nikt nie wie ? Masz to we krwi.

mężczyźni choć na głos nie powiedzą o mnie marzą, jesteś jednym z nich i boli Cię, że Cię odrzuciłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Hobbit napisał:

Wiesz gdzie możesz to zgłosić? Do Caritasu. Myślisz że jesteś jedyną cipka z pieprzykiem na plecach? Lecz się albo szukaj kogoś do bzykania bo twój facet nie daje rady. 

wyrazaj się świnio! nie życzę sobie takich wulgaryzmów w moim kierunku! Kultury cie nikt nie nauczył?! Zgłosze do Sądu jako Pomówienie ,Zniesławienie Szkalowanie Oczernianie i Nękanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
13 minut temu, Gość okulary na pół twarzy napisał:

to chyba chodzi o to ze w 2015 w lecie było gorąco a ja stałam w bluzce wykrojonej na plecach i było widać mój ogromny pieprzyk,nawet badałam czy to nie czerniak .Nie tylko on go zobaczył jak stałam w tym tłumie,koleżanka tez pytała czy byłam z tym u lekarza.Pamiętam że wpadliśmy na dosłownie pół godzinki zobaczyć zawody bo byliśmy w drodze przejazdem nad morze.Straszny upał był i stąd ta bluzka .Wiem że to zobaczył bo stałam tyłem do niego ,koło córki i syna.Temat jest przerażająco wulgarny  i jeśli to o mnie to chyba zwymiotuję,nigdy z nikim oprócz męża nie spałam.Myślicie że powinnam to zgłosić?

Koniecznie! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość znam tę grę napisał:

mężczyźni choć na głos nie powiedzą o mnie marzą, jesteś jednym z nich i boli Cię, że Cię odrzuciłam. 

więc odpowie karnie za to co napisał! Niech nie mysli że wszystko mu wolno.Obraza mnie gnój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hobbit
Przed chwilą, Gość gość napisał:

wyrazaj się świnio! nie życzę sobie takich wulgaryzmów w moim kierunku! Kultury cie nikt nie nauczył?! Zgłosze do Sądu jako Pomówienie ,Zniesławienie Szkalowanie Oczernianie i Nękanie !

Kup se dobry wibrator ...ko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość nice napisał:

Koniecznie! 🙂 

tylko że tomasza tam nie było to skąd wie?Jasne ze go zgłoszę .Przegina cham!Sądzi ...iec po sobie chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
2 minuty temu, Gość gość napisał:

wyrazaj się świnio! nie życzę sobie takich wulgaryzmów w moim kierunku! Kultury cie nikt nie nauczył?! Zgłosze do Sądu jako Pomówienie ,Zniesławienie Szkalowanie Oczernianie i Nękanie !

Dobra jesteś, nie odpuszczaj. Kibicuję ci. 

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Hobbit napisał:

Kup se dobry wibrator ...ko. 

po co? ja nie jestem ty! ze 24 /h mysle o tym co ty i nie wyzywaj mnie wulgarnie bo ... to może byc twoja matka albo twoja żona nie ja! gnoju odpowiesz mi za to!J jestem wierna wierząca i porządna a ty jestes podły wredny zboczony cham!!!W tym kraju słowo ... jest karalne! Sam se kup ja nie potrzebuję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

po co? ja nie jestem ty! ze 24 /h mysle o tym co ty i nie wyzywaj mnie wulgarnie bo ... to może byc twoja matka albo twoja żona nie ja! gnoju odpowiesz mi za to!J jestem wierna wierząca i porządna a ty jestes podły wredny zboczony cham!!!W tym kraju słowo ... jest karalne! Sam se kup ja nie potrzebuję!!!!!

Daj nam więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość nice napisał:

Dobra jesteś, nie odpuszczaj. Kibicuję ci. 

😄 

nie pozwolę się tak obrażać i niszczyć,odpowie za to.To jest Zniesławienie art 212 k,k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Daj nam więcej 

więcej? zdeptaliście całą moją godność bezprawnie!Jak trzeba być zdegradowanym i zdemoralizowanym żeby wyżywać się cudzym kosztem i niszczyć opinię osoby o nieskazitelnej reputacji,? Dno jesteście i śmieci dla mnie! Normalne to nie jest co wy robicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tomasz ty jednak jestes ... dobrze ze poszłam z Polkapu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie mylić z szefem bo tego to nawet na oczy nie widziałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×