Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SylwiiiaK

Mam 23 lata i jestem w ciąży

Polecane posty

Jak w tytule - mam 23 lata jestem w ciąży (prawdopodobnie) 

niestety pół toku temu poroniłam była to ciąża obumarła i bardzo się boje żeby sytuacja się nie powtórzyła. Lekarz zapewnial, ze z kolejna ciąża nie będzie problemu itd ale mimo wszystko obawy są. Dodatkowo ostatnio z narzeczonym nam się nie układało mieliśmy problemy w związku o których wiedza moim rodzice i nie dokońca to akceptuje co potęguje mój strach przed powiedzeniem im tego. 
Jak rozwiązać tą sytuacje ? Może ktos z Was był w podobnej sytuacji i będzie w stanie udzielić jakieś cennej rady

 

z góry bardzo dziękuje 😉

 

P.S. Ciąża nie była planowana - antykoncepcja zawiodła, a współżycie z narzeczonym było sporadyczne ze względu na strach przed ciąża (wiem, wiem głupie myślenie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Antykoncepcja zawiodła... To nie przedszkole żeby w bajki wierzyć. Pewnie sama przestalas dbać o to żeby zaciazyc takich niby przypadków jak Ty jest miliony.. Potem wymówka że zapomniała. Co Ci mamy doradzić. Będziesz miała dziecko. Tylko nie pisz tu potem mimozo jak Ci się z chłopem nie układa ale nie możesz odejść bo trafisz do domu samotnej matki 

23 lata pstro w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To w końcu jesteś w ciąży czy nie? Jak rozumieć to "prawdopodobnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, SylwiiiaK napisał:

Jak w tytule - mam 23 lata jestem w ciąży (prawdopodobnie) 

niestety pół toku temu poroniłam była to ciąża obumarła i bardzo się boje żeby sytuacja się nie powtórzyła. Lekarz zapewnial, ze z kolejna ciąża nie będzie problemu itd ale mimo wszystko obawy są. Dodatkowo ostatnio z narzeczonym nam się nie układało mieliśmy problemy w związku o których wiedza moim rodzice i nie dokońca to akceptuje co potęguje mój strach przed powiedzeniem im tego. 
Jak rozwiązać tą sytuacje ? Może ktos z Was był w podobnej sytuacji i będzie w stanie udzielić jakieś cennej rady

 

z góry bardzo dziękuje 😉

 

P.S. Ciąża nie była planowana - antykoncepcja zawiodła, a współżycie z narzeczonym było sporadyczne ze względu na strach przed ciąża (wiem, wiem głupie myślenie...)

Nic nie rozumiem, sama sobie zaprzeczasz. Najpierw sądziłam, że bardzo szybko chciałaś zajść w ciążę po poronieniu, ale Ty dalej piszesz, że ciąża nieplanowana. To co, dwukrotnie wpadka? Kupy się to nie trzyma.

Jak lekarz może zapewniać, że z kolejną ciążą wszystko będzie ok? Żaden tego "w ciemno" nie robi.

Po co opowiadać rodzicom o problemach w związku? Tego się nigdy nie robi. Wy się za dwa dni pogodzicie, a w rodzicach to zostanie, pojawi się niechęć do partnera dziecka. Naucz się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka gubi się w zeznaniach. Na pewno zaciazyla świadomie ale stworzyła historie która postawi ja w lepszym świetle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×