Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Moja matka i jej facet byla taka sytuacja...napiszcie co sadzicie.

Polecane posty

Gość Gosc

Moja mama ma 62 lata jej siostra ma 65 lat. Tak wiem wedlug was obie juz stare ale moja mama jest bardzo atrakcyjna kobieta niektorzy daja jej 40 lat. Jej siostra jest grubsza ale tez zadbana. O co chodzi. Ond nie odzywaja sie do siebie. Ale moja matka poznala takiego faceta wdowca poznala sie z nim u takich znajomych. Wiedziala ze ten facet wczesniej chodzil na kawe do jej siostry zalil sie do niej po smierci zony. Po tym spotkaniu powiedzial ze kocha.moja mame. Spotkali sie dwa razy i czesto dzwonili. Po czym on do niej kiedys zadzwonil i powiedzial ze pogadal w siostra mojej matki i ze pogodzil sie z nia i sie z nia dalej spotyka. Mojej matce zrobilo sie przykro tak mysle a ten facet moim zdaniem zachowal sie jak ostatni dupek.Tak chcial zalatwic sprawe zeby tylko on mial gdzie wsadzic dupe. Moja matka twierdzi ze on byl juz wczesniej ze jej siostra i ze oni sie poklocili wtedy zaczal z moja matka a jak sie pogodzil z siostra to zostawil moja matke. Przeciez to jest chora sytuacja. Ta siostra nie wiw o tej sytuacji ale pewnie sie dowie. Co o ttm wszystkim sadzicie ? Jak mozna tak tlumaczyc jakiego dlupka kto normalny sie tak zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic z tego nie mozna zrozumieć. Jak napiszesz po polsku, to może ktoś to przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic z tego nie mozna zrozumieć. Jak napiszesz po polsku, to może ktoś to przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×