Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Omamiko

Kurs na pracownika biurowego bezpłatny czy warto ?

Polecane posty

Gość Omamiko

Dobry Wieczór. Znalazłam dzisiaj wieczorem ogłoszenie na olx, kurs na pracownika biurowego za darmo . Wymagania są takie które ja spełniam czyli wiek i mieszkaniec miasta.Napisane jest wszystko pięknie,że kurs jest bezpłatny,że po tym kursie można się starać o staż oraz po skończonym kursie otrzymam certyfikat VCC.Firma która oferuje te szkolenie to Centrum Innowacyjnego Biznesu.

Moje pytanie brzmi: Czy to nie jest jakieś oszustwo czy coś, bo pierwszy raz widzę coś za darmo oraz czy warto zadzwonić umówić się i zapisać na kurs.

Czy po takim kursie faktycznie nabiorę umiejętności do zawodu? Chciałabym od czegoś zacząć bo dopiero zaczynam przygodę zawodową.

Jestem osobą młodą i bezrobotną,nigdy jeszcze nigdzie nie pracowałam, nie mam w niczym doświadczenia i ogólnie nic nie umie , ciężko mi znaleźć pracę w godzinach od 8 do 16 bo mam córkę, a praca biurowa by mi odpowiadała bo to są godziny co córka jest w przedszkolu.Mam średnie wykształcenie bez matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja brałam udział w takim kursie finansowanym że środków Unii Europejskiej dla osob młodych bezrobotnych. Powiem tylko jedno jeśli nie masz pracy i doświadczenia to WARTO. 

Zamiast siedzieć w domu zajmiesz się czymś co może zaowocować w przyszłości. U mnie było tak :

Najpierw kurs 2 tyg pracownik biurowy że specjalizacja kadry i płace. Po kursie egzamin. Na samym kursie jeśli nie masz doświadczenia na pewno się czegoś nauczysz. Za kurs dostałam na rękę 1000 PLN. 

Po kursie staż 6 miesięcy. Ja akurat dostałam propozycje stażu w biurze które organizowalo to szkolenie 😉 za miesiąc otrzymywalam 1000 PLN. 

Ja się sprawdziłam więc odrazu po stażu zostałam zatrudniona 😁

Jeśli nie masz innej opcji na pracę idź na ten kurs i staż. Lepsze to niż siedzenie w domu, dostejesz papierek, doświadczenia, zawsze to jakieś pieniądze i sznase na pracę. 

Pamiętaj tylko żeby wybrać dobrze miejsce stażu najlepiej taka w której jest szansa zatrudnienia, stabilnej na rynku . Jeśli jesteś ogarnięta i masz łeb na karku szansa na pracę jest duża 😉

Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omamiko
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja brałam udział w takim kursie finansowanym że środków Unii Europejskiej dla osob młodych bezrobotnych. Powiem tylko jedno jeśli nie masz pracy i doświadczenia to WARTO. 

Zamiast siedzieć w domu zajmiesz się czymś co może zaowocować w przyszłości. U mnie było tak :

Najpierw kurs 2 tyg pracownik biurowy że specjalizacja kadry i płace. Po kursie egzamin. Na samym kursie jeśli nie masz doświadczenia na pewno się czegoś nauczysz. Za kurs dostałam na rękę 1000 PLN. 

Po kursie staż 6 miesięcy. Ja akurat dostałam propozycje stażu w biurze które organizowalo to szkolenie 😉 za miesiąc otrzymywalam 1000 PLN. 

Ja się sprawdziłam więc odrazu po stażu zostałam zatrudniona 😁

Jeśli nie masz innej opcji na pracę idź na ten kurs i staż. Lepsze to niż siedzenie w domu, dostajesz papierek, doświadczenia, zawsze to jakieś pieniądze i sznase na pracę. 

Pamiętaj tylko żeby wybrać dobrze miejsce stażu najlepiej taka w której jest szansa zatrudnienia, stabilnej na rynku . Jeśli jesteś ogarnięta i masz łeb na karku szansa na pracę jest duża 😉

Powodzenia! 

Dzięki za odpowiedź , zadzwonię jutro rano i się dowiem co jak.Nawet jak się nie nadam do pracy, to chociaż coś próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Omamiko napisał:

Dzięki za odpowiedź , zadzwonię jutro rano i się dowiem co jak.Nawet jak się nie nadam do pracy, to chociaż coś próbowałam.

Postaraj się na kursie nauczyc tyle ile dasz radę. Na stażu rób swoje, starannie wykonuj pracę i uwierz w swoje siły. Powodzenia 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×