Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Za czym tęsknicie w ciąży

Polecane posty

Gość Gość

Cola / pepsi. Przed ciążą bardzo zawsze lubiłam, a teraz to mam takie chcice, że czasem mam wrażenie, że mnie szlag jasny trafi jak nie wypiję. No więc... czasem mi się zdarzy wypić w małej ilości...Organizm domaga się oczywiście więcej ale z wielkim trudem odmawiam sobie kolejnej dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Cola / pepsi. Przed ciążą bardzo zawsze lubiłam, a teraz to mam takie chcice, że czasem mam wrażenie, że mnie szlag jasny trafi jak nie wypiję. No więc... czasem mi się zdarzy wypić w małej ilości...Organizm domaga się oczywiście więcej ale z wielkim trudem odmawiam sobie kolejnej dawki.

A czemu nie można ? Ja odstawiłam kawę (Mdłości od samego zapachu) i jak czuje spadek ciśnienia to pije colkę. Lekarz mi polecił. Mam niskie ciśnienie i czasami po prostu muszę kofeinę. Kilka łyczków ale pomaga.  Na 15 tydzień ciąży wypilam może ze dwie szklanki łącznie. Nie dużo ale chciałabym wiedzieć czemu nie można 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czemu nie można ? Ja odstawiłam kawę (Mdłości od samego zapachu) i jak czuje spadek ciśnienia to pije colkę. Lekarz mi polecił. Mam niskie ciśnienie i czasami po prostu muszę kofeinę. Kilka łyczków ale pomaga.  Na 15 tydzień ciąży wypilam może ze dwie szklanki łącznie. Nie dużo ale chciałabym wiedzieć czemu nie można 😅 

Ja czasami piłam jak mnie naszla ochota. Pytałam lekarki, powiedziała, że można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Glownie za brakiem bolu plecow. Troche za alko, nie dlatego ze jakos duzo pilam, ale to jedyne co odstawilam w diecie. Sery, sushi, slodycze jem normalnie. Ciaza juz na tyle duza, ze sie nie straci łatwo (a wczesniej i tak to losowe), a jesc mi ginekolog powiedzial ze mam normalnie. Od tych ciazowych dietek jest plaga alergikow nieprzystosowanych do normalnego swiata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×