Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XXXXXXXXX gosc

Szukam filmów z tymi aktorami których jeszcze nie oglądałem a są dobre i warte obejrzenia .Co można by znaleźć na stronie typu cda jakieś dobre produkcje znani aktorzy kto poleci coś może ?

Polecane posty

Gość XXXXXXXXX gosc

Z  takimi aktorami typu Bruce Willis ,Tom Hanks ,Samuel L Jackson , Sylwester Stallone , Antonio Banderas ,Nicolas Cage , Danzel Washington , Robert De Niro .... 

Mam już kilka filmów z neta z Danzelem Washingtonem mam takie jak : Deja vu , Kolekcjoner kości , W sieci zła , Rykoszet . 

Z brucem willisem mam takie filmy jak : Looper pętla czasu ,16 przecznic ,12 małp , Piąty element ,Pole rażenia . Oczywiście szklaną pułapkę oglądałem też z tym aktorem wszystkie pięć części i jeszcze dwa filmy Red gdzie też występował .

Dalej też jak ktoś może coś polecić czego jeszcze akurat nie oglądałem i nie znam z Antonio Banderasem -Oczywiście znam Desperado i Zorro też już kiedyś się widziało ,Mam z nim takie filmy jak Zabójcy gdzie grał razem z Sylwestrem Stallone , Ballistic gdzie grał z Lucy Liu i Automata . Może ktoś coś poleci innego gdzie można by go znaleźć ?

Może coś z Samuelem L Jacksonem ? ostatnio z nim pobrałem sobie filmy takie jak Negocjator ,Paragraf 187 , Zakładnik gdzie grała też Milla Jovovich ... Może ktoś zna z nim jakieś inne dobre filmy gdzie pojawia się ten aktor ? 

Z Nicolasem Cagem to większość filmów znam oglądałem ale może ktoś tutaj zna tytuł jakiego nie widziałem z tym aktorem akurat ? Ja mam ( posiadam ) z nim takie filmy jak : 12 godzin , Bez twarzy , Banita , Polowanie na czarownice , Con Air -Lot skazańców , Oczy węża ... może ktoś zna coś z Nicolasem Cage czego akurat nie znam ? Jeszcze znam tytuł Skarb Narodów gdzie też się ten aktor pojawił akurat .

Jak ktoś może oglądał i zna jakieś tytuły z tymi aktorami których akurat nie oglądałem i są dobre że warto zobaczyć to proszę podać tytuł filmu i jak można rok ale tytuł sam też wystarczy 🙂  . Poszukuje filmów w których akurat pojawiają się ci aktorzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×