Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Regina25

Oszust Rs Druk 796 034 755 świadectwa

Polecane posty

Oszust oszust uwaga oszust!!!!!

 

 

Oferuje świadectwa po czym tłumaczy się nowelizacja ustawy z 12 lipca o zakazie wykonywania takich usług. Mimo to nie informuje wcześniej o tym, bierze pieniadze za wykonanie usługi. Po konsultacji z prawnikiem polubownie dałam czas na zwrot przelewu. Jednak oszust przerzuca się kodeksami i ustawami, mają na celu zniechęcenie mnie. Ale chyba obie strony mają pojęcie o konsekwencjsch prawnych wynikających z zlecenia i wykonania. A w tym przypadku wprowadzenia w błąd potencjalnego klienta. 

Jednak postanowiłam złożyć pozew do prokuratury. Bo jest to świadome oszustwo, wyludzenie. Mi co najwyżej grozi grzywna, gdyż nie miałam na celu posłużyć się takowym dokumentem 🙂

Jeśli jest tutaj ktoś poszkodowany przez tego oszusta proszę o kontakt na mail 📩 Reginka.ka@op.pl im więcej tym lepiej. Nie bójcie się ludzie bo nawet grzywnę można umozyc z różnych czynników np brak pracy czy choroba. Oni żerują na takich jak my, myślą że się poddamy. A to oni prowadzą proceder mający na celu wyludzac pieniążki oraz dane osobowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rs-druk.pl   Reginka.ka@op
Dnia 30.10.2019 o 09:01, Regina25 napisał:

Oszust oszust uwaga oszust!!!!!

 

 

Oferuje świadectwa po czym tłumaczy się nowelizacja ustawy z 12 lipca o zakazie wykonywania takich usług. Mimo to nie informuje wcześniej o tym, bierze pieniadze za wykonanie usługi. Po konsultacji z prawnikiem polubownie dałam czas na zwrot przelewu. Jednak oszust przerzuca się kodeksami i ustawami, mają na celu zniechęcenie mnie. Ale chyba obie strony mają pojęcie o konsekwencjsch prawnych wynikających z zlecenia i wykonania. A w tym przypadku wprowadzenia w błąd potencjalnego klienta. 

Jednak postanowiłam złożyć pozew do prokuratury. Bo jest to świadome oszustwo, wyludzenie. Mi co najwyżej grozi grzywna, gdyż nie miałam na celu posłużyć się takowym dokumentem 🙂

Jeśli jest tutaj ktoś poszkodowany przez tego oszusta proszę o kontakt na mail 📩 Reginka.ka@op.pl im więcej tym lepiej. Nie bójcie się ludzie bo nawet grzywnę można umozyc z różnych czynników np brak pracy czy choroba. Oni żerują na takich jak my, myślą że się poddamy. A to oni prowadzą proceder mający na celu wyludzac pieniążki oraz dane osobowe. Pozdrawiam

rs-druk.pl   Reginka.ka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Proszę o kontakt w celu wyjaśnień dokumenty@interia.eu

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dowiem się.na.temat oszusta.. możemy połączyć sily 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel został oszukany i na.pewno nie odpusci.

Są na to sposoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga potwierdzam OSZUST OSZUST OSZUST!!!

bierze pieniądze i nigdy nikt nie zobaczy dokumentu jaki był oferowany. 

UWAGA OSZUST UWAGA OSZUST 

Rs Druk 796 034 755 świadectwa Uwaga !!!! Oszust.  

W razie jeśli ktoś potrzebuje potwierdzenia ze to oszust to niech do mnie pisze !!

B. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszust Rs Druk 796 034 755 świadectwa

Potwierdzam  to jest oszust !!!

Za każdym razem inaczej się nazywa a emaile wysyla z Francji. .

Nie dajcie sie nabrać.!! To jeden wielki szwindel i oszustwo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2020 o 19:00, Kazik169 napisał:

Uwaga potwierdzam OSZUST OSZUST OSZUST!!!

bierze pieniądze i nigdy nikt nie zobaczy dokumentu jaki był oferowany. 

UWAGA OSZUST UWAGA OSZUST 

Rs Druk 796 034 755 świadectwa Uwaga !!!! Oszust.  

W razie jeśli ktoś potrzebuje potwierdzenia ze to oszust to niech do mnie pisze !!

B. 

Pisze potrzebuje potwierdzenia ze to oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×