Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Narzeczona

Czasami mam dosyć jego rodziny i mam ochotę odejść..

Polecane posty

Gość Narzeczona

Przyjaciel z dawnych lat. Jemu nie wyszło małżeństwo, mimo że zaradny, dobrze zarabiający i przystojny mężczyzna z Niego. Mnie zostawił chłopak gdy byłam w ciąży, z radością przyjął fakt, że ktoś inny uznał dziecko. 

Jego rodzina robi piekło... ciagle słyszę jak taki mężczyzna jak On mógł wziąć kobietę w ciąży. Ciagle przytyki od męskiej części rodziny, ze jest frajerem wychowującym cudze dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No szczerze ale brać kobietę w ciąży to trochę nie na miejscu, ledwo jeden związek skończony a już w drugi się pakujesz???

zajmij się ciaza i sobą na razie... dziecko chyba jest ważniejsze niż niwy fagas🥴

nie rozumiem takich kobiet jak ty😳

jakby facet był najważniejszy i nie dziwie się jego rodzinie... ja poznałam męża mając 5 letnie dziecko... coś chyba z to a jest nie tak🤬

jestes prawie jak moja siostra, ciagle szuka następnego frajera... ma 3 dzieci i jest po 2 rozwodach👀

szkoda mi jej dzieci, bo dzieci na to patrzą, ona oczywiście nie widzi problemu... dzieciaki niedopilnowane, obiadki gotuje moja mama, a ona ma wywalone na wszystko... i mówi ze to już duże dzieci są 10 i 9 lat ( starszy na 29 i już się wyprowadził) 

powiedzialam jej ze nie zaakceptuje już następnego 😒 i kontakty mamy ograniczone😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×